Kızılay'ın Kurban Kampanyasına Şevket Ertem'den Destek - Son Dakika

Kızılay'ın Kurban Kampanyasına Şevket Ertem'den Destek

01.09.2016 09:39
Kızılay'ın Kurban Kampanyasına Şevket Ertem'den Destek

Türk Kızılayı’nın başlattığı “Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası”na bağışlar yoğun şekilde devam ederken, Adana Final Okulları kurucusu Şevket Ertem de kurban vekaletini Kızılay’a verdi.

Türk Kızılayı'nın başlattığı "Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası"na bağışlar yoğun şekilde devam ederken, Adana Final Okulları kurucusu Şevket Ertem de kurban vekaletini Kızılay'a verdi.

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı'nın ziyaret ederek, Kızılay'ın ulusal ve uluslararası alanda yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdiği Şevket Ertem, kurbanını Kızılay'a bağışladı. Kızılay'ın, milletimizin birlik, beraberlik ve yardımlaşma konularında ortak değeri olduğunun altını çizen Ertem, "Yardım yapmak isteyen herkes Kızılay'ın kapısını çalabilir. Görüyoruz ki yardımlarımızı ihtiyacı olanı bulup ulaştırıyorlar. Bu yıl da kurban vekaletimizi bu nedenle Kızılay'a veriyorum" dedi.

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da, kurban vekaletini Kızılay'a veren Şevket Ertem'e teşekkür ederek, "Sizler gibi Kızılay dostları sayesinde bizler, ekibimizle daha dinamik şekilde çalışıyor, daha çok ihtiyacı olana ulaşıyoruz. Vekaletiniz, güveniniz demektir. Bu da bizi daha özenli ve dikkatli, daha azimli çalışmaya sevk ediyor. Kızılay ve ihtiyaç sahipleri adına yaptığınız yardımlar için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Saygılı, kentin ileri gelenlerinin yardım konusu açılınca Türk Kızılayı'nı unutmadığını ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da vekaletini yurt içi ve yurt dışı yer belirterek vermesinin talebi artırdığını belirten Saygılı, bu nedenle kendilerine müteşekkir olduklarını kaydetti.

Türk Kızılayı, vekaletleri 11 Eylül 2016 tarihine kadar kabul etmeye devam edecek. Kampanya ile ilgili bilgi almak isteyenler, detaylı bilgiye Türk Kızılayı Adana Şubesi'nin 0322 457 1923 numaralı telefondan ulaşabilecek. - ADANA

Kızılay'ın Kurban Kampanyasına Şevket Ertem'den Destek

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kızılay'ın Kurban Kampanyasına Şevket Ertem'den Destek - Son Dakika


Son Dakika

Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır 21:47 Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır
Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi 18:19 Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü 17:54 Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve 15:16 AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve "Zaten kimse gelmemiş ki" dedi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil 14:53 Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... 13:20 Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi 12:32 Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu 12:13 Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu
Advertisement