Kuşadası'nda Özer Türk Stadı'nın Zemini Yenileniyor - Son Dakika

Kuşadası'nda Özer Türk Stadı'nın Zemini Yenileniyor

16.08.2022 17:09
Kuşadası'nda Özer Türk Stadı'nın Zemini Yenileniyor

Kuşadası Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile uzman bir ekip, Kuşadasıspor’un maçlarını oynadığı Özer Türk Stadı’nın zeminine yapılacak bakım ve onarım için çalışmalara başladı.

Kuşadası Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile uzman bir ekip, Kuşadasıspor'un maçlarını oynadığı Özer Türk Stadı'nın zeminine yapılacak bakım ve onarım için çalışmalara başladı.

Kuşadasıspor'un Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 2. Grup'ta oynayacağı maçlara ev sahipliği yapacak olan Özer Türk Stadı, 2022 ile 2023 futbol sezonuna hazırlanıyor. Bu kapsamda Kuşadası Belediyesi tarafından stadın zemini yenilemeye alındı.

Çalışmada Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Tire Belediyesi'nden gelen uzman bir ekip ilk etapta zemini inceleyerek çimlerin ve toprak tabakasının zayıf olduğu alanları belirledi. Yoğun mesai harcayan ekipler daha sonra çimleri kesip, hepsini eşit bir boya getirdi.

Özel bir araçla kumlama işlemi de gerçekleştiren ekiplerin bakım ve onarım çalışması zemine birinci sınıf çim tohumu ekilmesiyle tamamlanacak.

YORUMLAR
500
Amed Sportif Faaliyetler-Bursaspor maçının ardından 6 kişi gözaltına alındı Amed Sportif Faaliyetler-Bursaspor maçının ardından 6 kişi gözaltına alındı Olaylı maç kongre getirdi Olaylı maç kongre getirdi Kuşadası Belediyesi'nden 425 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi Desteği Kuşadası Belediyesi'nden 425 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi Desteği
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Kuşadası'nda Özer Türk Stadı'nın Zemini Yenileniyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement