Kuto'dan Aydın Emniyet Müdürü Taşdan'a Ziyaret - Son Dakika

Kuto'dan Aydın Emniyet Müdürü Taşdan'a Ziyaret

03.10.2014 12:58
Kuto'dan Aydın Emniyet Müdürü Taşdan'a Ziyaret

Kuşadası Ticaret Odası Yönetimi, Aydın İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan’a makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, Kuşadası’nın önemli sorunlarını iletti.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetimi, Aydın İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan'a makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, Kuşadası'nın önemli sorunlarını iletti.

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Mahmut Öztaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nejad Özalp, Namık Kemal Daylan, Yönetim Kurulu Üyeleri Seydi Yıkılmaz, İrfan Yiğit, Kuşadası Ticaret Odası Disiplin Kurulu Üyesi ve Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Cem Arslan, Mimarlar Odası Kuşadası Temsilcisi Ümit Acar'ın da hazır bulunduğu ziyaret, Aydın İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan'ın makamında gerçekleşti.

Aynı zamanda 6 ay önce göreve gelen Taşdan'a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Serdar Akdoğan, asayiş sorununun çok önemli olduğunu ama Kuşadası'nın en önemli sorunlarının başında trafik sorunu geldiğini söyledi ve Oda tarafından hazırlanan Ticari Envanter raporunda da yoğun olan bölgenin görüldüğünü belirtti.

Kuşadası Ticaret Odası Ar-Ge birimi tarafından hazırlanan Çevre Yolu raporunu da ileten Akdoğan; Karayollarının kendi standartlarında uyguladığı yolun bitiminde de sorunların bitmeyeceğini, bu haliyle yolun çevre yolu statüsünde olmadığını sözlerine ekledi.

Aydın İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan'ın, alt yapının da iyi olması gerektiğini ve son aşamada bu konunun kendilerini de ilgilendirdiğini söylediği ziyarette, Emniyet Müdürü Taşdan Kuşadası Ticaret Odası Yönetimine il genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi ve personel azlığı ve yaz aylarında artan nüfustan dolayı sıkıntı olduğunu, ama bunun tüm sahil şeridi için geçerli olduğunu belirtti. Farkında oldukları bu sorunu da gidermeye çalıştıklarını söyleyen Taşdan, Kuşadası'nda sezonun çok da sorunlu geçmediğini, önümüzdeki sene sezonu çözümlerle birlikte açmak istediklerini söyleyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. - AYDIN

YORUMLAR
500
Aydın'da mısır tarlalarına zarar veren 250 kiloluk dev domuz avcılar tarafından öldürüldü Aydın'da mısır tarlalarına zarar veren 250 kiloluk dev domuz avcılar tarafından öldürüldü Aydın'da ormanlık alanlara girişler yasaklandı Aydın'da ormanlık alanlara girişler yasaklandı Rektör Turgut, Milletvekili Aydın ile bir araya geldi Rektör Turgut, Milletvekili Aydın ile bir araya geldi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kuto'dan Aydın Emniyet Müdürü Taşdan'a Ziyaret - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement