Milletvekili Yağcı ve İl Başkanı Yıldırım'dan pazar ziyareti - Son Dakika

Milletvekili Yağcı ve İl Başkanı Yıldırım'dan pazar ziyareti

27.06.2022 17:54
Milletvekili Yağcı ve İl Başkanı Yıldırım'dan pazar ziyareti

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve İl Başkanı Serkan Yıldırım pazar esnafını ziyaret ederek, 'Hayırlı işler' diledi.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve İl Başkanı Serkan Yıldırım pazar esnafını ziyaret ederek, 'Hayırlı işler' diledi.

Milletvekili Yağcı, İş Başkanı Yıldırım'a AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. AK P arti heyeti her hafta pazartesi günü kurulan sebze-meyve ve giyim pazarındaki esnafa 'Hayırlı işler' dileyerek, taleplerini dinlediler. Pazar esnafı tarafından büyük bir ilgiyle karşılan heyet bol bol esnafla hatıra fotoğrafı çektirdiler. İl Başkanı Serkan Yıldırım pazar esnafının sorunları ve taleplerini Milletvekili Selim Yağcı ve teşkilatıyla birlikte dinlediklerini, esnafımıza hayırlı işler bol kazançlar dilediklerini söyledi. - BİLECİK

YORUMLAR
500
AK Parti'li Baybatur: 'AK Parti, gençlerle yeni zaferlere imza atacak' AK Parti'li Baybatur: 'AK Parti, gençlerle yeni zaferlere imza atacak' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Usta'dan açılış seremonisine davet AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Usta'dan açılış seremonisine davet AK Parti'li Keşir'den fındığı değerinde satmak için hasadın beklenmesi önerisi Açıklaması AK Parti'li Keşir'den fındığı değerinde satmak için hasadın beklenmesi önerisi Açıklaması
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Milletvekili Yağcı ve İl Başkanı Yıldırım'dan pazar ziyareti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement