Milli Takım Seçmelerinde Birinci Olan Sporcuya Çeyrek Altın Ödülü - Son Dakika

Milli Takım Seçmelerinde Birinci Olan Sporcuya Çeyrek Altın Ödülü

16.02.2012 14:20
Milli Takım Seçmelerinde Birinci Olan Sporcuya Çeyrek Altın Ödülü

Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Milli Takım seçmelerinde başarı göstererek birinci gelen Beyşehirli Meram Belediyespor Kulübü tekvandocusu Zeliha Ağrıs'ı çeyrek altınla ödüllendirdi.

Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Milli Takım seçmelerinde başarı göstererek birinci gelen Beyşehirli Meram Belediye spor Kulübü tekvandocusu Zeliha Ağrıs'ı çeyrek altınla ödüllendirdi.

Antalya'da gerçekleştirilen Türkiye Gençler Milli Takım Seçme müsabakalarında, genç bayanlar 46 kiloda Türkiye birincisi olan Beyşehirli tekvandocu Zeliha Ağrıs, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı'yı makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Beyşehir Belediyesi Spor Okulu tekvando antrenörü Nafiz Çakır, Meram Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Ali Yıldız ile başarılı sporcunun babası Hüseyin Ağrıs da eşlik etti.

Beyşehir'in tekvando sporunda son yıllarda büyük bir ivme kazandığını ve üst üste elde edilen başarılarla bu branşın ilçede çok sevilen bir spor branşı haline geldiğini belirten Belediye Başkanı Taşcı, "Beyşehirli sporcularımızın gerek ulusal, gerekse uluslararası arenalarda elde ettikleri başarı bizim göğsümüzü kabartıyor. Milli sporcumuzu tebrik ediyor, bundan sonra da başarılarının artarak devam etmesini diliyorum" dedi.

Ziyaretin sonunda Taşcı, başarılı tekvandocuyu çeyrek altınla ödüllendirdi.

Beyşehirli Zeliha Ağrıs, elde ettiği başarının ardından Ankara'da organize edilen Milli Takım kampına katılacak. 3 Mart'ta başlayacak olan uluslararası tekvando şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan Ağrıs, burada derece elde ettiği takdirde Mısır'da düzenlenecek olan dünya tekvando şampiyonasına katılacak.

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Tekerlekli sandalye teniste Dünya Takımlar Kupası Avrupa Elemeleri sona erdi Tekerlekli sandalye teniste Dünya Takımlar Kupası Avrupa Elemeleri sona erdi ANTALYA'DA TOGG'A YOĞUN İLGİ ANTALYA'DA TOGG'A YOĞUN İLGİ ANTALYA'DA TOGG'A YOĞUN İLGİ ANTALYA'DA TOGG'A YOĞUN İLGİ

Son Dakika Yerel Milli Takım Seçmelerinde Birinci Olan Sporcuya Çeyrek Altın Ödülü - Son Dakika


Advertisement