Muratpaşa Belediyesi'nde 8 Mart Kutlaması - Son Dakika

Muratpaşa Belediyesi'nde 8 Mart Kutlaması

08.03.2012 13:03
Muratpaşa Belediyesi'nde 8 Mart Kutlaması

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, belediyede çalışan kadın personelin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü çiçek vererek kutladı.8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Muratpaşa Belediyesi'nde bir dizi programla kutlandı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, belediyede çalışan kadın personelin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü çiçek vererek kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Muratpaşa Belediyesi'nde bir dizi programla kutlandı. İlk olarak Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, belediyede çalışan kadın personelle bir araya geldi. 8 Mart'ın Kadınlar Günü olarak kutlanmasının içselleştirilmediğini gördüğünü ifade eden Başkan Evcilmen, "Kadın hakları olarak değil, insan hakları bağlamında değerlendirilmesini daha anlamlı buluyorum. Kadın ve erkek toplumda eşit haklara sahip olmalılar" diye konuştu.

Muratpaşa Belediyesi'nin kadınlara verdiği değerle ön sıralarda olduğunu ifade eden Başkan Evcilmen, "5 kadın meclis üyemiz, 300'ün üzerinde çalışan kadın personelimiz ve kadın yöneticilerimizle Muratpaşa'nın daha yaşanabilir bir ilçe olması için çalışıyoruz" dedi. Çalışanların da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü ile ilgili düşüncelerini paylaşmasının ardından, program sona erdi.

8 Mart etkinlikleri, Engelliler Koordinasyon Merkezi'nde düzenlenen program ve Belediye Fuayesi'nde açılan resim sergisi ile devam etti. - ANTALYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İşe giden anne, dönüşte evini yanmış halde buldu İşe giden anne, dönüşte evini yanmış halde buldu KİRACI OLDUĞU DAİREDE 2'NCİ KEZ YANGIN ÇIKARDI KİRACI OLDUĞU DAİREDE 2'NCİ KEZ YANGIN ÇIKARDI EVDE MAHSUR KALAN ÇOCUK, ATEŞİ YÜKSELİNCE KAPININ BALYOZLA KIRILMASIYLA KURTARILDI EVDE MAHSUR KALAN ÇOCUK, ATEŞİ YÜKSELİNCE KAPININ BALYOZLA KIRILMASIYLA KURTARILDI

Son Dakika Yerel Muratpaşa Belediyesi'nde 8 Mart Kutlaması - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement