Ortaca'da Anne Babalara Eğitim Sertifikası - Son Dakika

Ortaca'da Anne Babalara Eğitim Sertifikası

22.04.2016 15:42
Ortaca'da Anne Babalara Eğitim Sertifikası

Muğla’nın Ortaca ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan kursların sertifika töreni düzenlendi.

Muğla'nın Ortaca ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan kursların sertifika töreni düzenlendi.

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü projesi kapsamında, Ortaca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan 0-18 Yaş Aile Eğitimi Programı Kursu, Baba Destek Programı Kursu ve Hasta Kabul İşlemleri Kursu'na katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Hasgül, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Ali Top, Şehit Piyade Asteğmen Ünal Daka İlkokulu Müdürü Önder Aktaş, Atatürk İlkokulu Müdürü İbrahim Kaplan, Kurslarda görevli öğretmenler ile sertifika almaya hak kazanan kursiyerler katıldı.

Uzun yıllar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yaptığını dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Hasgül, aile eğitimi, baba eğitimi ve istihdama yönelik meslek kurslarını çok önemsediğini belirterek bu tür kursların yaygınlaşması için kursiyerlerden destek istedi.

Kursiyer Ramazan Gümüş ise aile eğitimi ve baba destek eğitimi kurs programlarından çok yarar ve fayda gördüğünü belirtti. - MUĞLA

Ortaca'da Anne Babalara Eğitim Sertifikası
Ortaca'da Anne Babalara Eğitim Sertifikası
Ortaca'da Anne Babalara Eğitim Sertifikası

YORUMLAR
500
Yöresel lezzetler tanıtıldı Yöresel lezzetler tanıtıldı Ortaca'da Bilim Fuarı düzenlendi Ortaca'da Bilim Fuarı düzenlendi Muğla'da uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişiden 1'i tutuklandı Muğla'da uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişiden 1'i tutuklandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ortaca'da Anne Babalara Eğitim Sertifikası - Son Dakika


Advertisement