Özel İdare'nin 2011 Yılı Kesin Hesabı Kabul Edildi - Son Dakika

Özel İdare'nin 2011 Yılı Kesin Hesabı Kabul Edildi

05.05.2012 15:26
Özel İdare'nin 2011 Yılı Kesin Hesabı Kabul Edildi

Konya İl Genel Meclisi, Mayıs ayı toplantılarında İl Özel İdaresi'nin 2011 yılı kesin hesabını kabul etti.

Konya İl Genel Meclisi, Mayıs ayı toplantılarında İl Özel İdaresi'nin 2011 yılı kesin hesabını kabul etti.

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Mustafa Gürbüz tarafından okunan raporda, 2010 yılından devreden ödenek, merkezi bütçe tahsisi ile birlikte net bütçe ödeneği toplamı 409 milyon 528 bin lira olduğu açıklandı.

Gürbüz, "Bu gider bütçesinin 266 milyon 936 bin lirası yatırıma dönüşmüştür. 137 milyon 231 bin liralık yatırım ise halen devam etmektedir. Bu yatırımlar 2012 yılında tamamlanacaktır. 5 milyon 360 bin liralık ödenek de cari giderlerden iptal edilmiştir" dedi.

Konya İl Genel Meclisi, Mayıs ayı toplantılarını yarın yapacağı 5. birleşim ile kapatacak.

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Konya'da Hafızlık İcazet Töreni'nde konuştu Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Konya'da Hafızlık İcazet Töreni'nde konuştu TBMM Başkanı Şentop: 'Hafızlık, kişi için bir iftihar vesilesi olduğu kadar toplumdaki görünmez önemli payelerden biridir' TBMM Başkanı Şentop: 'Hafızlık, kişi için bir iftihar vesilesi olduğu kadar toplumdaki görünmez önemli payelerden biridir' VİLLAYI DARPHANEYE ÇEVİRİP ATM'DEN GEÇEN SAHTE PARA BASTILAR VİLLAYI DARPHANEYE ÇEVİRİP ATM'DEN GEÇEN SAHTE PARA BASTILAR

Son Dakika Yerel Özel İdare'nin 2011 Yılı Kesin Hesabı Kabul Edildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement