Rakibine Sahip Çıktı - Son Dakika

Rakibine Sahip Çıktı

09.01.2012 09:40
Rakibine Sahip Çıktı

Devre arası kampına giderken geçirdiği trafik kazasında iki futbolcusunu kaybeden Keşanspor'a, aynı ligde mücadele ettiği rakibi Edirnespor Gençlik Kulübü (GK) centilmenlik örneği göstererek, sahip çıktı.

Devre arası kampına giderken geçirdiği trafik kazasında iki futbolcusunu kaybeden Keşanspor'a, aynı ligde mücadele ettiği rakibi Edirnespor Gençlik Kulübü (GK) centilmenlik örneği göstererek, sahip çıktı.

Edirnespor GK Başkanı Hakan Sedefçi, yaptığı açıklamada, Keşanspor'un ligden çekileceği haberini okuduğunu ve üzüldüğünü belirtti.

Sedefçi, Keşanspor'un acılı günlerinde yanlarında ve her türlü desteğe hazır olduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Keşanspor'un ligden çekileceği yönündeki haberi okudum. Umarım böyle bir durum olmaz. Eğer bu konuda üstümüze düşecek herhangi bir konu olursa seve seve yardımcı oluruz. Gerekirse oyuncu veririz, gerekirse Keşanspor'un 2 oyuncusunun tüm masraflarını biz karşılarız.

Bu vahim durum. Bir Edirne takımının başına geldiyse, biz de Edirneli olarak ne gerekiyorsa yapmalıyız. Federasyonun kararının kesinlikle Keşanspor'u mağdur etmeyecek bir karar olmalı. Bunun için tüm bürokrasi Keşanspor'a destek vermeli. Valimiz, milletvekillerimiz, belediye başkanımız ve tüm şehrin önde gelenleri bu trajik olaya sahip çıkmalı. Her ne yaparsak yapalım gencecik 2 arkadaşımız geri dönmeyecek. Fakat hiç olmazsa yaraları biraz dindirelim."

Kamp çalışması için Keşan'dan Alanya'ya giden Gökhan Erkaya'nın kullandığı 34 FN 5809 plakalı otobüs, önceki gün Antalya'nın Korkuteli ilçesi Kargalık mevkisinde uçuruma yuvarlanmış, futbolculardan Güner Yıldız ve Can Çetinkaya hayatını kaybetmiş, teknik heyet, idareciler ve futbolcuların da aralarında bulunduğu 21 kişi yaralanmıştı.

- EDİRNE

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Rakibine Sahip Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bu kez sevindiren haber geldi! Benzine 25 kuruş indirim geliyor 10:43 Bu kez sevindiren haber geldi! Benzine 25 kuruş indirim geliyor Son dakika altın ne kadar? Altın düşer mi? Çeyrek altın ne kadar? 10:37 Son dakika altın ne kadar? Altın düşer mi? Çeyrek altın ne kadar? Evlerine gelen su faturası aileyi şaşkına çevirdi! İSKİ, 10:35 Evlerine gelen su faturası aileyi şaşkına çevirdi! İSKİ, "Ödemek zorundasınız" cevabını verdi
Hastane odasında servet buldular! Yaşamını yitiren alzheimer hastası yatağının altına saklamış 10:31 Hastane odasında servet buldular! Yaşamını yitiren alzheimer hastası yatağının altına saklamış Kahreden haber! Koronalı anne, doğum yaptıktan sonra can verdi 10:13 Kahreden haber! Koronalı anne, doğum yaptıktan sonra can verdi ABD'li siyasetçilerden Başkan Joe Biden'a skandal yaratacak mektup: Türkiye'ye F-16 satmayın 09:56 ABD'li siyasetçilerden Başkan Joe Biden'a skandal yaratacak mektup: Türkiye'ye F-16 satmayın
Hakan Çalhanoğlu, beklentiyi karşılayamadı! Devre arasında Inter'den gönderiliyor 09:47 Hakan Çalhanoğlu, beklentiyi karşılayamadı! Devre arasında Inter'den gönderiliyor Kendisini kedi sanan adam, annesi ve teyzesini öldürmekle suçlandığı mahkemede miyavladı 09:39 Kendisini kedi sanan adam, annesi ve teyzesini öldürmekle suçlandığı mahkemede miyavladı
Advertisement