Saruhanlı'da Kahkaha Dolu Bir Gece - Son Dakika

Saruhanlı'da Kahkaha Dolu Bir Gece

25.01.2017 11:58
Saruhanlı'da Kahkaha Dolu Bir Gece

Ünlü tiyatrocular Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Begüm Öner, Kerem Poyraz Kayaalp ve Atilla Pekdemir’in rol aldığı “Her Aşk Biraz Komiktir” adlı tiyatro oyunu Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bu kez Saruhanlı’da perde açtı.

Ünlü tiyatrocular Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Begüm Öner, Kerem Poyraz Kayaalp ve Atilla Pekdemir'in rol aldığı "Her Aşk Biraz Komiktir" adlı tiyatro oyunu Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bu kez Saruhanlı'da perde açtı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, "Her Aşk Biraz Komiktir" adlı tiyatro oyununu Saruhanlılı sanatseverlerle buluşturdu. Saruhanlılı sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği oyunu İlçe Koordinasyon Şube Müdürü Nuri Güncan, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Kahramanlar da takip etti. Haklı haksızdan çok neden ve sonuç ilişkilerini seyirciye hatırlatan ve kendi hayatlarında yol gösteren "Her Aşk Biraz Komiktir" adlı tiyatro oyununda, usta oyuncuların performansları tiyatro severlerin beğenisini kazandı.

Tiyatro oyunundan elde edilen gelir, Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin daha önceki dönemlerde başlattığı sosyal sorumluluk projesi gereği Saruhanlı Bedensel Engelliler Derneği ve Atatürkçü Düşünce Derneği'ne aktarıldı. Oyunun sonunda İlçe Koordinasyon Şube Müdürü Nuri Güncan, performansları nedeniyle oyuncuları kutlayarak çiçek takdim etti. - MANİSA

YORUMLAR
500
Marmara Gölü havzası TİGEM'e tahsisi onaylandı Marmara Gölü havzası TİGEM'e tahsisi onaylandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Saruhanlı'da Kahkaha Dolu Bir Gece - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş