Şehrin Işıkları" Yalova'da Parladı - Son Dakika

Şehrin Işıkları" Yalova'da Parladı

17.05.2017 12:23
Şehrin Işıkları" Yalova'da Parladı

Bu yıl 4. kez parlayan, "Şehrin Işıkları" Fotoğraf sergisi 4. ve son durağı olan Yalova’da fotoğraf severlerle buluştu.

Bu yıl 4. kez parlayan, "Şehrin Işıkları" Fotoğraf sergisi 4. ve son durağı olan Yalova'da fotoğraf severlerle buluştu.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) tarafından bu yıl 4.sü, "Şehir ve Işık" teması ile gerçekleştirilen Şehrin Işıkları Fotoğraf sergisi bin 800 fotoğraf arasından seçilen 30 fotoğraflardan oluştu. Serginin son durağı Yalova oldu. Star Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilen törenle kapılarını fotoğraf severlere açan serginin açılışını UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, UEDAŞ Yalova İşletme Müdürü Volkan Çelik ve Yalova Kılıçköy Muhtarı Nedime Er birlikte yaptılar. 16-18 Mayıs 2017 tarihleri arasında açık kalacak olan sergi hakkında bilgi veren UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce sergide yer alan fotoğrafların yüzlerce fotoğrafçının katıldığı yarışmadaki bin 800 fotoğraf arasından seçildiğini dile getirdi.

Yarışmanın gördüğü ilgi ve yoğun katılımdan dolayı memnun olduklarını ifade eden Yüce; Şehrin Işıkları'nın bu denli ilgili görmesi bizi son derece mutlu ediyor ve doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu açıdan bakıldığında yarışmamızın ulusal bir platforma dönüştüğünü söyleyebiliriz. Yarışmanın 5. si için Temmuz-Ağustos ayından itibaren fotoğraf katılımlarını kabul edeceğiz. Şimdiden fotoğrafçılar heyecanla yeni yarışmayı beklemeye başladılar" diye konuştu.

Sergi vatandaşlardan da ilgi gördü. Sergiyi gezen vatandaşlar sergide yer alan fotoğrafları beğeni ile izlediler. - YALOVA

YORUMLAR
500
Uludağ eteklerinde kaçak yapı operasyonu Uludağ eteklerinde kaçak yapı operasyonu Altınovalı pehlivanlar, Kırkpınar'a dualarla uğurlandı Altınovalı pehlivanlar, Kırkpınar'a dualarla uğurlandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şehrin Işıkları' Yalova'da Parladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement