Söke AK Parti Yönetimi Mazbatasını Aldı - Son Dakika

Söke AK Parti Yönetimi Mazbatasını Aldı

25.01.2012 17:12
Söke AK Parti Yönetimi Mazbatasını Aldı

AK Parti Söke İlçe Teşkilatı'nda hafta sonu yapılan 4.olağan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeleyen Namık Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı.

AK Parti Söke İlçe Teşkilatı'nda hafta sonu yapılan 4. olağan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeleyen Namık Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldı.

Toplu olarak İlçe Seçim Kurulu'na giden Ak Parti İlçe Başkanı Namık Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını Söke İlçe Seçim Kurulu Müdürü Zeki Aras'tan aldılar.

Seçilmiş yönetim olarak yeniden aldıkları sorumluluğun bilincinde olduklarını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Namık Yıldırım; "Şimdi görev zamanı, söke bizden görev bekliyor, Ak Parti bizden görev bekliyor. Kentimize hizmet için tüm ekibimizle elimizden gelen çabayı ortaya koyacağız" dedi. - AYDIN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
CHP'nin 'Yabancıların Türkiye'den Mülk Edinmelerinin Kontrol Altına Alınması' Önerisi, AKP ve MHP'li Vekillerin Oylarıyla Reddedildi. CHP'nin 'Yabancıların Türkiye'den Mülk Edinmelerinin Kontrol Altına Alınması' Önerisi, AKP ve MHP'li Vekillerin Oylarıyla Reddedildi. Hdp'nin 'Cezaevlerindeki Yeni İnfaz Sisteminin Yarattığı Sorunlar ve Çözüm Yollarının Araştırılması' Önerisi, AKP ve MHP'li Vekilerin Oylarıyla... Hdp'nin 'Cezaevlerindeki Yeni İnfaz Sisteminin Yarattığı Sorunlar ve Çözüm Yollarının Araştırılması' Önerisi, AKP ve MHP'li Vekilerin Oylarıyla... AK Parti'li Karahocagil: 'Muhalefetten ülkeye bir hayır gelmez' AK Parti'li Karahocagil: 'Muhalefetten ülkeye bir hayır gelmez'

Son Dakika Yerel Söke AK Parti Yönetimi Mazbatasını Aldı - Son Dakika


Advertisement