Son dakika: Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan hayranları hastaneye koştu - Son Dakika

Son dakika: Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan hayranları hastaneye koştu

28.06.2022 19:49

Son dakika gündem haberine göre Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan hayranları hastaneye koştu Cüneyt Arkın'ın hayranları gözyaşlarına boğuldu Ünlü sinema oyuncusu, Yeşilçam'ın jönlerinden Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan hayranları hastaneye koştu.

Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan hayranları hastaneye koştu

Cüneyt Arkın'ın hayranları gözyaşlarına boğuldu

İSTANBUL - Ünlü sinema oyuncusu, Yeşilçam'ın jönlerinden Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan hayranları hastaneye koştu. Arkın'ın ailesine baş sağlığı dilemek için saatlerce hastane bahçesinde bekleyen hayranları gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü sinema oyuncusu, Yeşilçam'ın jönlerinden Cüneyt Arkın'ın 85 yaşında hayata gözlerini yummasının ardından, haberi alan hayranları Beşiktaş'taki özel hastanenin bahçesine geldi. Arkın'ın ailesini görmeyi ve baş sağlığı dilemeyi isteyen hayranları hastane önünde saatlerce bekledi. Bağcılar'dan Beşiktaş'a baş sağlığı dilemek için gelen 76 yaşındaki kadının ayakta durmakta dahi güçlük çektiği görülürken, Ümraniye'den gelen başka bir hayranı ise gözyaşlarına hakim olamadı.

"Tarlada olsak da onun filmi başlayacak diye eve gelirdik"

Hayranı olduğu Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alır almaz hastaneye koşan 76 yaşındaki Dilber Avcı, "Ben Cüneyt Arkın'ı görmeye geldim. Onu görmem de onlardan bir kişiyi görürüm diye gelmiştim. Çok severdim. Baş sağlığı dilemek için geldim. Ölüm haberini duyunca çok üzüldüm, çok zoruma gitti. Öğleden sonra geldim. Buraya Bağcılar'dan geldim. 76 yaşındayım. Filmlerini severdik. Tarlada olsak da gelirdik, onun filmleri başlayacak diye" dedi.

"Küçüklüğümden beri hep filmlerini seyrederim"

Küçüklüğünden beri Arkın'ın filmlerini izlediğini söyleyen Ahmet Ocak, " Kağıthane'den geliyorum. Cüneyt Arkın'ın hayranıyım. Küçüklüğümden beri hep filmlerini seyrederim. Ölüm haberini alınca üzüldüm. Baş sağlığı dilemek için, oğlunu ve hanımını görmek için geldim ama onlar da gitmiş. Ben öğleden beri buradayım. Oğlu Murat gelene kadar bekleyeceğim. 'Baskın' filmini çok severdim" şeklinde konuştu.

"Cüneyt Arkın'ı babam gibi severdim"

Cüneyt Arkın'ı babası gibi sevdiğini ifade eden Cemile Şahin isimli hayranı ise, "Kendisini çocukluğumuzdan beri izliyoruz, gerçekten çok üzüldük. Ailesine baş sağlığı diliyorum. Saat 12'den beri buradayım. Buraya geldim ve ailesini kucakladım. Babam gibi severdim. Çok büyük, felaket hayranıydım. Burada 9'a kadar, oğluna sarılana kadar bekleyeceğim" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Ukrayna'da Donbas cephesine yakın Slavyansk şehri Rus güçlerince vuruldu Ukrayna'da Donbas cephesine yakın Slavyansk şehri Rus güçlerince vuruldu Bakan Soylu, 17 Ağustos'u anma törenine katılacak Bakan Soylu, 17 Ağustos'u anma törenine katılacak Konya Antika Pazarında geçmişe yolculuk Konya Antika Pazarında geçmişe yolculuk
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Son dakika: Cüneyt Arkın'ın ölüm haberini alan hayranları hastaneye koştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement