Tekstil Firmasından Babadağ Belediyesi'ne, 'Çöp Taksi' Bağışı - Son Dakika

Tekstil Firmasından Babadağ Belediyesi'ne, 'Çöp Taksi' Bağışı

04.07.2022 17:19
Tekstil Firmasından Babadağ Belediyesi'ne, 'Çöp Taksi' Bağışı

Türkiye'nin önde gelen tekstil firmalarından biri, Babadağ Belediyesi'ne çöp taksi bağışladı.

Türkiye'nin önde gelen tekstil firmalarından biri, Babadağ Belediyesi'ne çöp taksi bağışladı.

Gökhan Tekstil'in sahibi Ahmet Gökşin, kurucularının memleketi olan Babadağ'a çöp taksi bağışladı. Dar ve engebeli arazi nedeniyle, sokaklarda çöp toplama hizmetinin daha sağlıklı yürütülebilmesi adına alınan çöp taksi, bugün itibariyle hizmete başladı.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, "İlçemiz ve siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için belediye araç filomuzu çöp taksi ile güçlendirdik. İlçemizi daha iyiye, daha güzele kavuşturmak için çalışmaya var gücümüzle devam edeceğiz. Çöp taksinin belediyemize hayırlı olmasını ve kazasız belasız güzel hizmetler yapmayı diliyorum. Çöp taksinin belediyemize kazandırılmasında emeği ve katkısı olan sayın Ahmet Gökşin'e ve Gökhan Tekstil ailesine tüm Babadağlı hemşehrilerim adına teşekkürlerimi sunarım" dedi.

YORUMLAR
500
Kayseri Atletikspor'da Serkan Karakuş dönemi Kayseri Atletikspor'da Serkan Karakuş dönemi 'Arabalı tren' ile gurbete rahat dönüş 'Arabalı tren' ile gurbete rahat dönüş Milli curlingcilerin hedefi önce Avrupa sonra Dünya Şampiyonası Milli curlingcilerin hedefi önce Avrupa sonra Dünya Şampiyonası
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Tekstil Firmasından Babadağ Belediyesi'ne, 'Çöp Taksi' Bağışı - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement