Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Yöneticileri Belediye Başkanı Ünver'i Ziyaret Etti - Son Dakika
Yerel

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Yöneticileri Belediye Başkanı Ünver'i Ziyaret Etti

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Yöneticileri Belediye Başkanı Ünver\'i Ziyaret Etti

Nevşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine bağlı olarak hizmet yürüten Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yöneticileri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

01.06.2016 12:59

Nevşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine bağlı olarak hizmet yürüten Toplum Ruh Sağlığı Merkezi yöneticileri, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Toplum Ruh Sağlığı Merkezi psikologları, Mustafa İşçi ve Nilgün Gökdünek ile sosyal çalışmacı Mustafa Yazgan, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İl Koordinasyon Kurulu toplantı kararları kapsamında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret ederek, merkezin çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardı.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyaretten mutluluk duyduğunu belirterek, toplumdaki özel insanlara yönelik çalışmaların etkin bir şekilde sürdürülüyor olmasının sevindirici olduğunu dile getirdi. Ünver, Nevşehir Belediyesi olarak, özel insanlara ilişkin hizmet yürüten Toplum ruh Sağlığı Merkezi ile işbirliği halinde çalışmalar yürütmekten de büyük bir sevinç duyacaklarını dile getirdi.

Ziyaretin anısına Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'e çini vazo takdim edildi. - NEVŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Yöneticileri Belediye Başkanı Ünver'i Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement