Türk Telekom ve Ttnet'in Kazandıran Programı - Son Dakika
Yerel

Türk Telekom ve Ttnet'in Kazandıran Programı

Bitlis Türk Telekom İl Müdürlüğü, Türk Telekom ve TTNET'in ev ve araba kazandıran programı hakkında açıklama yaptı.

10.01.2012 13:20

Bitlis Türk Telekom İl Müdürlüğü, Türk Telekom ve TTNET'in ev ve araba kazandıran programı hakkında açıklama yaptı.

Yapılan yazılı açıklamada, " Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom ve Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi olan TTNET işbirliğiyle kurulan ve müşterilerine puan kazandırarak birçok hediye ve indirim ayrıcalıkları sunan 'KAZANMAKMAK programı' yeni üyelerini büyük çekiliş kampanyasıyla karşılıyor" denildi.

24 Şubat'a kadar programa kayıt yaptıran Türk Telekom ve TTNET müşterileri arasında düzenlenecek çekilişle 1 kişi Sinpaş Bosphorus City'den 2+1 daire, 3 kişi BMW 316i Comfort otomobil, 10 Kişi Samsung 40 3D LED TV, 10 Kişi Motorola XOOM kazanma şansı yakalayacak.

Açıklamada, şunlara yer verildi:

"Türk Telekom ve TTNET müşterileri, ayrıcalıklar kulübü KAZANMAKMAK üyesi olarak, Türk Telekom ve TTNET'ten yapacakları birçok işlemden kazanacakları KAZAN PUAN'ları Türk Telekom ve TTNET ürünleri ve anlaşmalı firmalardan hediye çekleri alarak kullanabilecek. KAZANMAKMAK'a 14 Şubat 2012'ye kadar kaydolanlar, 10 kat fazla KAZAN puan (500 KAZAN Puan) elde edecek. Türk Telekom ve TTNET'in el ele vererek müşterilerine çeşitli avantajlar sunmak için kurduğu ayrıcalıklar kulübü KAZANMAKMAK'a, www.kazanmakmak.com.tr internet sitesinden başvurulabiliyor. 14 Şubat 2012'ye kadar programa kayıt yaptıran müşteriler, 'Hoşgeldin Kampanyası' kapsamında, 1 ay süreyle geçerli olacak her yöne 100 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanacak. Aynı dönemde programa kayıt yaptıran ilk 10 bin müşteri, TTNET Müzik'ten 100 şarkı indirme hakkı, ilk 10 bin AVEA müşterisi ise AVEA'dan AVEA Lig Paketi kazanacak."

- BİTLİS

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türk Telekom ve Ttnet'in Kazandıran Programı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement