Vatandaşlardan Baz İstasyonu Tepkisi - Son Dakika

Vatandaşlardan Baz İstasyonu Tepkisi

05.05.2012 16:25
Vatandaşlardan Baz İstasyonu Tepkisi

Bartın'da sayıları gün geçtikçe artan baz istasyonlarına vatandaşlar tepki gösterdi.

Bartın'da sayıları gün geçtikçe artan baz istasyonlarına vatandaşlar tepki gösterdi.

Makine Mühendisi Faruk Papila, Bartın'da yakın mesafelerle yapılan baz istasyonlarının insan sağlığını tehdit ettiğini belirtti. Papila, "Bartın'ın Gölbucağı mevkiinde, Milli Eğitim Müdürlüğüne yürüyerek 5 dakika mesafede, atıl vaziyette duran tavuk çiftliği arazisinde 1 adet olan baz istasyonu, şimdi iki tane oldu. Bu tempoyla giderse belki de daha fazla baz istasyonu kurulabilecektir. Baz istasyonlarının özellikle kanser hastalığı oluşumunda etkileri tartışılırken, baz istasyonlarının şehir merkezi dışına taşınması düşünülürken, şehir merkezinde büyük çapta baz istasyon kulelerinin dikilmesi düşündürücüdür" dedi.

Makine Mühendisi Faruk Papila gibi, Bartınlı bir çok vatandaş baz istasyonlarının sinyallerinin insan sağlığı açısından tehlikeli olduğunu ifade etti.

(AO-

05.05.2012 15: 31: 49

TSI

NNNN - BARTIN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Sağanak nedeniyle servis yolunun bir bölümü yıkıldı Sağanak nedeniyle servis yolunun bir bölümü yıkıldı Bartın'da sağanak yağış etkili oldu: Geçici servis yolu yıkıldı Bartın'da sağanak yağış etkili oldu: Geçici servis yolu yıkıldı BARTIN'DA IRMAK SUYU YÜKSELİNCE GEÇİCİ SERVİS YOLU ÇÖKTÜ BARTIN'DA IRMAK SUYU YÜKSELİNCE GEÇİCİ SERVİS YOLU ÇÖKTÜ

Son Dakika Yerel Vatandaşlardan Baz İstasyonu Tepkisi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement