Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, 'Millet İradesine Sahip Çıkıyor' Mitingine Katıldı - Son Dakika

Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, 'Millet İradesine Sahip Çıkıyor' Mitingine Katıldı

Yenişehir Belediye Başkan Abdullah Özyiğit, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek için düzenlenen “Millet İradesine Sahip Çıkıyor” mitingine katıldı. Başkan Özyiğit, “Haklıyız, umutluyuz ve kazanacağız” dedi.

Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, \'Millet İradesine Sahip Çıkıyor\' Mitingine Katıldı
16.12.2022 - 12:28,  Güncelleme: 12:34

Yenişehir Belediye Başkan Abdullah Özyiğit, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek için düzenlenen "Millet İradesine Sahip Çıkıyor" mitingine katıldı. Başkan Özyiğit, "Haklıyız, umutluyuz ve kazanacağız" dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerine hakaret ettiği gerekçesiyle verilen 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası ve siyasi yasak kararı üzerine Saraçhane'de düzenlenen destek mitingine Başkan Özyiğit de katıldı.

Özyiğit, İmamoğlu hakkındaki kararın ardından sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda ise "İstanbul halkı dün olduğu gibi bugün de iradesine sahip çıkacak. İstanbulluların ve Ekrem Başkanımızın yanındayız. Adalet herkes içindir. Haklıyız, umutluyuz ve kazanacağız. Adalete ve 16 milyon vatandaşımızın iradesine sahip çıkmak için biz de Saraçhane'deydik" notunu düştü.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, 'Millet İradesine Sahip Çıkıyor' Mitingine Katıldı - Son Dakika


Advertisement