Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi'ne Kebaplı Tanıtım - Son Dakika
Yerel

Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi'ne Kebaplı Tanıtım

Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi\'ne Kebaplı Tanıtım

Adana Yüreğir ilçesinde 218 dönüm üzerinde kurulan 1111 dükkanlık Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi, kebaplı toplantıyla tanıtıldı.

07.11.2016 11:31
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Adana Yüreğir ilçesinde 218 dönüm üzerinde kurulan 1111 dükkanlık Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi, kebaplı toplantıyla tanıtıldı.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili ve Adana Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Berberler Esnaf Odası Başkanı İlhami Uygunsözlü, Adana Sebze - Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Mesut Yalı, Adana Elektronikçiler Esnaf Odası Başkanı Salih Diptaş, Adana Sabit Simitçiler ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Tunç, Site ve Adana Oto Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Muhittin Doğan, Site Ortağı, Adana Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Abdussamet Mortepe, siteyi yapan Yeşil İnşat Sahibi Mehmet Yeşil ile aileleriyle gelen çok sayıda esnafın da katıldığı tanıtım toplantısında, isteyen esnafa dükkan satışı da yapıldı.

D-400 Karayolu, İncirlik Yolu üzeri Bossa - 2 Fabrikası bitişiğindeki Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi'ndeki kebaplı tanıtım toplantısında konuşan Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan, "Esnafımız daha güzel yerlere de layık. Esnafımız artık şehirde altyapısı olmayan, sokak içlerinde, Adanamızın görüntüsünü bozacak şekilde, kötü koşullarda hizmet vermekten kurtulacak. Böyle düzenli sitelerin özel sektör eliyle yapılması da ayrıca güzel bir durum. Darısı da, bizim Hiltonsa'nın karşısında yaptıracağımız sanayi çarşımıza olsun. Orada binlerce muhatabımız var, anlaşmadan olmuyor. Umudumuz var, proje Adana'nın en güzel projelerinden biri. Gerekli tüm yetkileri aldık, ama önce esnafımızla anlaşarak bu meseleyi de çözeceğiz" dedi.

Başkan Çelikcan ve beraberindeki başkanlar, esnaflarla birlikte inşaatı süren siteyi de gezerek inşaat sahibi Mehmet Yeşil'den bilgi aldılar.

Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi içerisinde 88 metrekareden 350 metrekareye ulaşan farklı metrajlarda toplam 1. etapta 88 dönüm üzerinde 411 iş yeri, 2. etapta ise 130 dönüm üzerinde 700 iş yeri, yüzde 20'si peşinat, yüzde 30'u 18 ay taksit, yüzde 50'si de tapu tesliminde ödeme seçeneğiyla satışa sunuluyor. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yüreğir Karşıyaka Sanayi Sitesi'ne Kebaplı Tanıtım - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement