SON DAKİKA ZELJKO OBRADOVİC HABERLERİ

Son Dakika Zeljko Obradovic Haberleri

 • 15 Haziran 2019 19:32 SPOR Zeljko Obradovic'in açıklamaları SPOR Zeljko Obradovic'in açıklamaları SPOR Zeljko Obradovic'in açıklamaları(Tür: Spor)
 • 11 Haziran 2019 21:24 Zeljko Obradovic: "Seri evimizde devam edecek" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes müsabakasında çok uzun süre iyi basketbol oynadıklarını vurgulayarak, play-off final serisinin taraftarları önünde devam edeceğini söyledi.
 • 09 Haziran 2019 19:47 SPOR Zeljko Obradovic ve Melih Mahmutoğlu'nun açıklamaları SPOR Zeljko Obradovic ve Melih Mahmutoğlu'nun açıklamaları SPOR Zeljko Obradovic ve Melih Mahmutoğlu'nun açıklamaları(Tür: Spor)
 • 26 Mayıs 2019 20:22 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Küçük detaylar maçın sonucunu etkiledi" Türk Telekom mağlubiyeti sonrası açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Çok duygusal ve zorlayıcı bir maçtı.
 • 18 Nisan 2019 23:26 Her Maçı Dikkatli İzleyip Detaylara Bakmamız Gerekiyor Her Maçı Dikkatli İzleyip Detaylara Bakmamız Gerekiyor" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Her maçı dikkatli izleyip küçük detaylara bakmamız gerekiyor.
 • 18 Nisan 2019 23:21 Zeljko Obradovic: "Her Maçı Dikkatli İzleyip Detaylara Bakmamız Gerekiyor" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Her maçı dikkatli izleyip küçük detaylara bakmamız gerekiyor.
 • 16 Mart 2019 00:01 Son Çeyrekteki Reaksiyonumuzdan Memnunum Son Çeyrekteki Reaksiyonumuzdan Memnunum" Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Barcelona'nın nasıl oynayacağını biliyorduk. Takımımız son çeyrekte reaksiyon verebildi.
 • 15 Mart 2019 23:53 Zeljko Obradovic: "Son Çeyrekteki Reaksiyonumuzdan Memnunum" - Zeljko Obradovic: "Son çeyrekteki reaksiyonumuzdan memnunum"İSTANBUL - Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Barcelona'nın nasıl oynayacağını biliyorduk. Takımımız son çeyrekte reaksiyon verebildi.
 • 15 Mart 2019 23:43 Zeljko Obradovic: "Son Çeyrekteki Reaksiyonumuzdan Memnunum" Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Barcelona'nın nasıl oynayacağını biliyorduk. Takımımız son çeyrekte reaksiyon verebildi.
 • 09 Şubat 2019 00:02 Zeljko Obradovic: "Bugün Oynama Şeklimizden Çok Memnunum" - Zeljko Obradovic: "Bugün oynama şeklimizden çok memnunum"İSTANBUL - Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Bugün oynama şeklimizden çok memnunum. Oyun planımıza uyduk ve oyuncular konsantreydi" diye konuştu.
 • 08 Şubat 2019 23:31 Bugün Oynama Şeklimizden Çok Memnunum Bugün Oynama Şeklimizden Çok Memnunum" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Bugün oynama şeklimizden çok memnunum. Oyun planımıza uyduk ve oyuncular konsantreydi" diye konuştu.
 • 08 Şubat 2019 23:14 Zeljko Obradovic: "Bugün Oynama Şeklimizden Çok Memnunum" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Bugün oynama şeklimizden çok memnunum. Oyun planımıza uyduk ve oyuncular konsantreydi" diye konuştu.
 • 24 Ocak 2019 23:55 Obradovic: Obradovic: "Özel Bir Takıma Karşı Özel Bir Galibiyet Aldık" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, Olympiacos galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada, "Özel bir takıma karşı özel bir galibiyet aldık" dedi.
 • 03 Ocak 2019 12:20 Guduric Uzun Yıllar Fenerbahçe'de Kalmak İstiyor Ülkesinde yayın yapan "Sport Klub" haber sitesine konuşan Guduric, sezonun geride kalan bölümü, Fenerbahçe Beko günleri ve Zeljko Obradovic hakkında değerlendirmelerde bulundu
 • 28 Aralık 2018 23:26 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "İyi Pozisyondayız Ancak Düzeltmemiz Gerekenler Var" - Zeljko Obradovic: "İyi pozisyondayız ancak düzeltmemiz gerekenler var"İSTANBUL - Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Euroleague'in ilk yarısı bitti ama unutmamalıyız ki 15 maçımız daha var. Çok iyi pozisyondayız ama düzeltmemiz gereken şeylerde var" dedi.
 • 28 Aralık 2018 23:21 İyi Pozisyondayız Ancak Düzeltmemiz Gerekenler Var İyi Pozisyondayız Ancak Düzeltmemiz Gerekenler Var" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Euroleague'in ilk yarısı bitti ama unutmamalıyız ki 15 maçımız daha var. Çok iyi pozisyondayız ama düzeltmemiz gereken şeylerde var" dedi.
 • 28 Aralık 2018 23:18 Zeljko Obradovic: "İyi Pozisyondayız Ancak Düzeltmemiz Gerekenler Var" Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Euroleague'in ilk yarısı bitti ama unutmamalıyız ki 15 maçımız daha var. Çok iyi pozisyondayız ama düzeltmemiz gereken şeylerde var" dedi.
 • 23 Aralık 2018 18:50 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Kötü Oynadık" - Zeljko Obradovic: "Kötü oynadık" "Rakibimiz bizden daha istekliydi"İSTANBUL - Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Galatasaray derbisinin ardından, "Galatasaray basketbol için önemli olan her noktada bizden daha iyiydi" değerlendirmesinde bulundu.
 • 23 Aralık 2018 18:11 Kötü Oynadık Kötü Oynadık" Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Galatasaray derbisinin ardından, "Galatasaray basketbol için önemli olan her noktada bizden daha iyiydi" değerlendirmesinde bulundu.
 • 23 Aralık 2018 18:05 Zeljko Obradovic: "Kötü Oynadık" Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Galatasaray derbisinin ardından, "Galatasaray basketbol için önemli olan her noktada bizden daha iyiydi" değerlendirmesinde bulundu.
 • 25 Ekim 2018 23:26 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Anadolu Efes Kazanmayı Hak Etti" - Zeljko Obradovic: "Anadolu Efes kazanmayı hak etti"İSTANBUL - Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes'in galibiyeti hak ettiğini söyledi.
 • 25 Ekim 2018 23:05 Anadolu Efes - Fenerbahçe Maçının Ardından Ergin Ataman: "İlk devrede Fenerbahçe çok agresifti ve tüm hücumumuzu bozdular""Çok iyi bir karakter gösterdik ve bu bizim EuroLeague'deki geleceğimiz için çok önemli""Bu reaksiyonu seyirci desteği olmasa gösteremezdik""Kazanmaya ve Fenerbahçe'yi yenmeye devam edeceğiz"Zeljko Obradovic:...
 • 25 Ekim 2018 22:58 Zeljko Obradovic: "Anadolu Efes Kazanmayı Hak Etti" Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes’in galibiyeti hak ettiğini söyledi.
 • 14 Ekim 2018 18:43 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "İkinci Yarıda Her Şeyi Değiştirdik" - Zeljko Obradovic: "İkinci yarıda her şeyi değiştirdik"ANKARA - Fenerbahçe Basketbol Başatrenörü Zeljko Obradovic, 72-80 yendikleri Türk Telekom Basketbol maçı sonrası yaptığı açıklamada, "İkinci yarıda her şeyi değiştirdik" dedi.
 • 14 Ekim 2018 18:01 İkinci Yarıda Her Şeyi Değiştirdik İkinci Yarıda Her Şeyi Değiştirdik" Fenerbahçe Basketbol Başatrenörü Zeljko Obradovic, 72-80 yendikleri Türk Telekom Basketbol maçı sonrası yaptığı açıklamada, "İkinci yarıda her şeyi değiştirdik" dedi.
 • 14 Ekim 2018 17:53 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "İkinci Yarıda Her Şeyi Değiştirdik" Fenerbahçe Basketbol Başatrenörü Zeljko Obradovic, 72-80 yendikleri Türk Telekom Basketbol maçı sonrası yaptığı açıklamada, “İkinci yarıda her şeyi değiştirdik” dedi.
 • 06 Ekim 2018 20:06 Oyuncuların Reaksiyonu Çok İyiydi Oyuncuların Reaksiyonu Çok İyiydi" Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic alınan galibiyet sonrası yaptığı konuşmada, oyuncularının göstermiş olduğu reaksiyonunun çok iyi olduğunu söyledi.
 • 06 Ekim 2018 20:01 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Oyuncuların Reaksiyonu Çok İyiydi" - Zeljko Obradovic: "Oyuncuların reaksiyonu çok iyiydi"İSTANBUL - Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic alınan galibiyet sonrası yaptığı konuşmada, oyuncularının göstermiş olduğu reaksiyonunun çok iyi olduğunu söyledi.
 • 06 Ekim 2018 19:52 Zeljko Obradovic: "Oyuncuların Reaksiyonu Çok İyiydi" Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic alınan galibiyet sonrası yaptığı konuşmada, oyuncularının göstermiş olduğu reaksiyonunun çok iyi olduğunu söyledi.
 • 27 Eylül 2018 17:36 Obradovic'ten Panathinaikos'a Teşekkür Obradovic'ten Panathinaikos'a Teşekkür Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, eski Panathinaikos Başkanı Pavlos Giannakopoulos anısına organize edilen turnuvaya ilişkin, "Fenerbahçe adına Panathinaikos'a bu turnuvaya bizi davet etmiş olmalarından ötürü teşekkür ederim" dedi.
 • 27 Eylül 2018 17:32 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Panathinaikos'a Bu Turnuvaya Bizi Davet Etmiş Olmalarından Ötürü Teşekkür Ederim" Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Panathinaikos eski Başkanı Pavlos Giannakopoulos anısına organize edilen turnuva öncesi, “Fenerbahçe adına Panathinaikos’a bu turnuvaya bizi davet etmiş olmalarından ötürü teşekkür ederim” dedi.
 • 25 Eylül 2018 14:51 Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic Özel Röportajı Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic kulübün medya gününde Sinem Ökten'in sorularını yanıtladı.
 • 25 Eylül 2018 13:02 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Milli Oyuncularımızla Gurur Duyuyoruz" - Zeljko Obradovic: "Milli oyuncularımızla gurur duyuyoruz"İSTANBUL - Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, milli takımlarda forma giyen oyuncularla gurur duyduklarını söyledi.
 • 25 Eylül 2018 12:41 Obradovic Soruları Cevapladı Obradovic Soruları Cevapladı Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, yabancı sayısının düşürülmesiyle ilgili, "Bu konuyla alakalı fikir beyan edecek son kişiyim . Bazı kararlar veriliyor ve biz de bu kararlara itaat etmek zorundayız" dedi.
 • 25 Eylül 2018 12:32 Zeljko Obradovic: "Milli Oyuncularımızla Gurur Duyuyoruz" Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, milli takımlarda forma giyen oyuncularla gurur duyduklarını söyledi.
 • 30 Haziran 2018 11:35 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Hedefimiz Her Zaman Daha İyisi Olmak" "Muhteşem bir taraftar topluluğumuz var. Takım olarak, kulüp olarak başardığımız her şeyin arkasında onlar var"İSTANBUL / DHAFenerbahçe Doğuş'un başarılı başantrenörü Zeljko Obradovic, "Takımımın oynadığı basketbol beni bu sezon çok mutlu etti" dedi.
 • 14 Haziran 2018 17:00 Obradovic'ten Ali Koç Açıklaması Obradovic'ten Ali Koç Açıklaması Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Ali Koç ile geleceği konusunda görüşmediklerini açıkladı.
 • 14 Haziran 2018 00:35 Fenerbahçeli Obradovic'ten Şampiyonluk Sonrası Aziz Yıldırım'a Teşekkür Fenerbahçeli Obradovic'ten Şampiyonluk Sonrası Aziz Yıldırım'a Teşekkür Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic şampiyonluğun ardından eski başkan Aziz Yıldırım'a teşekkür etti.
 • 21 Mayıs 2018 08:30 Zeljko Obradovic: "Oyuncularımla Gurur Duyuyorum" "Oyuncularımın şampiyonluğu ne kadar çok istediğini gördüm""2 yıl daha sözleşmem var ama hayat ne getirir, bilemem"Gökhan HEBEPCİ - BELGRAD / DHAFenerbahçe Doğuş'un tecrübeli antrenörü Zeljko Obradovic, "Oyuncularımla gurur duyuyorum.
 • 21 Mayıs 2018 02:35 Luigi Lamonica Klasiği! Luigi Lamonica Klasiği! Obra'ya sevgi seliFinal karşılaşmasında Zeljko Obradovic en çok ön plana çıkan isim oldu
 • 21 Mayıs 2018 02:26 Basketbolda Maçın Ardından Basketbolda Maçın Ardından Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde İspanya'nın Real Madrid takımına 85-80 kaybettikleri maçta, rakiplerinin kazanmayı hak ettiğini söyledi.
 • 21 Mayıs 2018 01:30 Zeljko Obradovic: Zeljko Obradovic: "Kazanmayı Hak Ettiler" Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde İspanya'nın Real Madrid takımına 85-80 kaybettikleri maçta, rakiplerinin kazanmayı hak ettiğini söyledi.
 • 21 Mayıs 2018 01:21 Basketbolda Maçın Ardından Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nde İspanya'nın Real Madrid takımına 85-80 kaybettikleri maçta, rakiplerinin kazanmayı hak ettiğini söyledi.
 • 21 Mayıs 2018 00:55 Zeljko Obradovic'in Açıklamaları - Hd Zeljko Obradovic'in Açıklamaları - Hd Zeljko Obradovic'in açıklamaları - HD(Tür: Spor)
 • 21 Mayıs 2018 00:51 Zeljko Obradovic: "Oyuncularımla Gurur Duyuyorum" "Oyuncularımın şampiyonluğu ne kadar çok istediğini gördüm""2 yıl daha sözleşmem var ama hayat ne getirir, bilemem"Gökhan HEBEPCİ - BELGRAD / DHAFenerbahçe Doğuş'un tecrübeli antrenörü Zeljko Obradovic, "Oyuncularımla gurur duyuyorum.
 • 21 Mayıs 2018 00:07 Euroleague Finalinin Tarafları Basının Karşısında Euroleague Finalinin Tarafları Basının Karşısında Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, EuroLeagur Final Four finalinde yarın İspanya'nın Real Madrid takımı karşısında mutlu sona ulaşmak istediklerini söyledi
 • 20 Mayıs 2018 20:10 Bakan Bak, Finalin Oynanacağı Salona Geldi Bakan Bak, Finalin Oynanacağı Salona Geldi Osman Aşkın Bak, daha sonra soyunma odasına giderek Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ve oyunculara başarı dileklerinde bulundu
 • 20 Mayıs 2018 19:55 Bakan Bak, Finalin Oynanacağı Salona Geldi Osman Aşkın Bak, daha sonra soyunma odasına giderek Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ve oyunculara başarı dileklerinde bulundu
 • 20 Mayıs 2018 15:36 Euroleague'de Final Günü: Fenerbahçe Doğuş-Real Madrid Euroleague'de Final Günü: Fenerbahçe Doğuş-Real Madrid finali Fenerbahçe Doğuş koçu Zeljko Obradovic dünkü basın toplantısında sezon başında Bogdanovic, Udoh ve Antic gibi üç çok önemli oyuncuyu kaybetmelerine rağmen, takıma yeni katılan tüm oyuncuların büyük bir karakter gösterdiğini söyledi
 • 19 Mayıs 2018 17:26 Dörtlü Final Final Öncesi Basın Toplantısı Düzenlendi Obradovic: "Burada geçirdiğim her dakika keyifli""Doncic, gerçekten çok zeki bir oyuncu" Sloukas: "Tüm sezon boyunca çok iyi çalıştık""Yarın çok iyi mücadele etmemiz gerekiyor"Laso: "Oyuncularımla gurur duyuyorum""Obradovic'le çalışmanın gururunu yaşıyorum""Ortam bizim için zor olacak"Fernandez: "Bir rüyanın peşinden koşuyoruz""Fırsat kapımızda"Gökhan HEBEPCİ - BELGRAD,Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali'nin finalinde yarın Stark Arena'da Real Madrid takımını mağlup ederek kupayı kazanmak istediklerine vurgu yaptı