Son Dakika Haberleri: Versace Markası, Versace 19.69 Adıyla Türkiye'de

Versace Markası, Versace 19.69 Adıyla Türkiye'de

4 yıl önce

Versace'yi giyim, ev tekstili ve cafe zincirleri olmak üzere Versace 19.69 adıyla yeni bir dünya markası yapma hedefiyle Türkiye'ye getiriyor.

Versace Markası, Versace 19.69 Adıyla Türkiye'de, System.String[]
Türkiye'de tekstil sektörünün iki önemli kuruluşu, ünlü İtalyan markası Versace'yi giyim, ev tekstili ve cafe zincirleri olmak üzere Versace 19.69 adıyla yeni bir dünya markası yapma hedefiyle Türkiye'ye getiriyor. İç giyim, ev tekstili, gıda ve cafe olarak Türkiye'ye gelen Versace 19.69'u Denizli'li Rihen Tekstil, Ortadoğu, Türkiye ve Rusya isim haklarını alarak Reda'nın kurucusu Derya Taşdelenler ile önemli bir işbirliğine imza attı. Dagi Giyim Sanayi, GS Store, Danua ve DT'nin kurucusu da olan Derya Taşdelenler'e Versace 19.69'un marka danışmanlığı tasarım ve konsepti emanet edildi.

-ORTADOĞU, RUSYA VE TÜRKİYE İSİM HAKLARI ALINDI-

Verilen bilgiye göre, 2013 yılının başlarında Versace markasıyla görüşmelere başlayan Denizli'li Rihen Tekstil, Versace'nin Ortadoğu, Rusya ve Türkiye isim haklarını alarak aldı. Markanın Türkiye'de iç giyim ve spor giyim alanındaki tüm üretim ve pazarlama çalışmalarını ise Reda Tekstil'e verildi. Reda Tekstil'in kurucusu Derya Taşdelenler yaptığı açıklamada "Denizli'li Gökhan Tekstil'in yan kuruluşu olan Rihen Tekstil ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde, Versace 19.69 markasının Türkiye'de tüm konsept, tasarım, üretim ve pazarlama çalışmalarını gerçekleştireceğiz"dedi. Taşdelenler, Versace 19.69 markasının dünyadaki lüks tüketiminin aksine, 19 - 69 yaş arası her kesimden insanın ulaşabileceği bir koleksiyonla Türkiye'de yer alacaklarını dile getirdi.

-VERSACE İÇİN DE BİR İLK-

Marka bünyesinde kadın ve erkek iç giyim, ev ve spor giyim, ev tekstilinde ise; havlu, bornoz, çarşaf ve nevresim gibi tekstil ürünlerinin bulunacağını belirten Derya Taşdelenler, "markayla ilgili bir sonraki adım ise Versace 19.69 cafeleri olacak, bir dünya markasının A'dan Z'ye her şeyini Türkiye'de kendimiz yaratıyoruz. Dünyanın başka bir ülkesinde Versace'nin böyle bir çalışması yok. Giyim, ev tekstili ve cafe zincirleri olmak üzere yeni bir dünya markası yapmış olacağız. Bu çok meşakkatli, uzun bir yol bir o kadar da gurur verici olacak" açıklamasında bulundu.

-VERSACE 19.69 ZİNCİR OLACAK-Derya Taşdelenler, VERSACE 19.69 markasının tüm konsept çalışmalarının tamamlandığını ve üretime başlandığını belirtirken, gelecek yıl İstanbul'un dışındaki illerde de markanın yer alacağını vurguladı. Markanın "showroom"unun Bahçeşehir'de geniş alanda açıldığını kaydeden Taşdelenler, 2014 yılı için büyük şehirlerle ilgili görüşmelere başlanacağını bildirdi.
Gümüşhane'de Oynanan Maçı Taraftarlar, Dağların Tepesinden Takip EttiAğlayınca Yolcular Para Toplayıp Verdi, Her Şey Sonradan Anlaşıldı
Reina Saldırganının Polisteki İlk İfadesi Ortaya Çıktı

    1