Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kağıthane Tem Otoyolu'nda intihar girişimi - Son Dakika

Kağıthane Tem Otoyolu'nda intihar girişimi

Kağıthane Tem Otoyolu Seyrantepe mevkiinde bir kadın, üst geçidin korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu. İtfaiye ekiplerinin açtığı hava yastığına atlayan kadın, kolunu incitti ve hastaneye kaldırıldı. Olay sırasında çevredekilerin ise olayı cep telefonlarıyla kaydetmeleri dikkat çekti.

Kağıthane Tem Otoyolu\'nda intihar girişimi
25.09.2023 - 17:22,

Kağıthane Tem Otoyolu Seyrantepe mevkiinde üst geçidin korkuluklarına çıkan bir kadın, intihar girişiminde bulundu. Trafiğin durmasına sebep olan kadın, itfaiye ekiplerinin açtığı hava yastığına atladı. Kolunun incindiği öğrenilen kadın, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay saat 15.30 sıralarında Kağıthane Tem Otoyolu Seyrantepe mevkinde meydana geldi. İddiaya göre, bilinmeyen bir nedenle üst geçidin korkuluklarına çıkan genç kadın, intihar girişiminde bulundu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Korkuluklara çıkan kadını ekipler sakinleştirmeye çalıştı. Bunalımda olduğu iddia edilen kadın, tüm ikna çabalarına rağmen itfaiyenin açtığı hava yastığına atladı. Kolu incinen kadın, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Film izler gibi izlediler

Öte yandan, çevredekilerin olayı bir yandan cep telefonuyla kayda alırken, diğer yandan film izler gibi izlemesi ortaya ilginç görüntüler çıktı. Olayın ardından durdurulan trafik tekrar açıldı. - İSTANBUL

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika 3. Sayfa Kağıthane Tem Otoyolu'nda intihar girişimi - Son Dakika


Advertisement