Lpg Tankı Tamir Atölyesinde Patlama: 3 Yaralı - Son Dakika
3. Sayfa

Lpg Tankı Tamir Atölyesinde Patlama: 3 Yaralı

LPG tankı tamir atölyesinde patlama: 3 yaralıMALATYA - Malatya'da bir LPG tamir atölyesinde araç LPG tankının patlaması sonucu 3 kişi yaralandı.

19.12.2017 12:43

LPG tankı tamir atölyesinde patlama: 3 yaralı

MALATYA - Malatya'da bir LPG tamir atölyesinde araç LPG tankının patlaması sonucu 3 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Çavuşoğlu Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi Deri Sokakta bulunan bir LPG tamir atölyesinde işçilerin çalıştığı esnafa henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı LPG tankı patladı. Olayda iş yeri sahibi Burak Doğan (30), iş yeri çalışanı Gökhan Cansap ve iş yerinde misafir olarak bulunan Hakan Gültekin yaralandı.

İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri alevlere müdahale ederken yaralılar ambulanslarla Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan Hakan Gültekin buradaki ilk müdahalesinin ardından Turgut Özal Tıp Merkezine sevk edilirken diğer yaralıların ise tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

İtfaiye ekipleri içeride çok sayıda LPG tankının olduğu iş yerindeki alevlere köpükle müdahale ederken içeride tamir için bekleyen araçlarda dışarı çıkartıldı. Olası bir patlamaya karşı olay yeri güvenlik çemberine alınırken yangında iş yerinde de maddi hasar oluştu.

Yangının tamamen kontrol altına alınmasının ardından olay yeri inceleme ekipleri iş yerinde çalışma yaparken yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

Lpg Tankı Tamir Atölyesinde Patlama: 3 Yaralı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Lpg Tankı Tamir Atölyesinde Patlama: 3 Yaralı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement