Ölüm Baba ve Oğlunu Doğum Gününde Ayırdı - Son Dakika
3.Sayfa

Ölüm Baba ve Oğlunu Doğum Gününde Ayırdı

Ölüm baba ve oğlunu doğum gününde ayırdı Adana'da aşırı sıcak ve nem, 6 torun dedesi Yılmaz Çam'ın solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetmesine neden olduADANA - Adana'da yaşayan tıbbi satış mümessili Ali Çam, doğum gününde aşırı sıcak ve neme bağlı solunum yetmezliği nedeniyle...

02.07.2017 12:55

Ölüm baba ve oğlunu doğum gününde ayırdı

Adana'da aşırı sıcak ve nem, 6 torun dedesi Yılmaz Çam'ın solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetmesine neden oldu

ADANA - Adana'da yaşayan tıbbi satış mümessili Ali Çam, doğum gününde aşırı sıcak ve neme bağlı solunum yetmezliği nedeniyle babasını kaybetti.

Kentte yaşayan 83 yaşındaki 3 çocuk babası, 6 torun sahibi emekli işçi Yılmaz Çam, aşırı sıcak ve nem sebebine bağlı solunum yetmezliği teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede sürdürdüğü 10 günlük yaşam mücadelesinin ardından hayatını kaybetti. Çam'ın son nefesini verdiği gün, oğlu Ali Çam'ın 55'inci doğum yılını tamamladığı gün oldu.

Yılmaz Çam'ın cenazesi yoğun kalabalıkla birlikte göz yaşları içerisinde Kabasakal Mezarlığı'nda kılınan cenazenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

"Deniz kıyılarında yaşamaları daha anlamlı"

2 çocuk babası Ali Çam, şunları söyledi:

"Babam çok iyi ve güzel bir hayat yaşadı. Mekanı cennet olsun. Havaların etkisiyle birden hastalığı alevlendi. Gücü yetmedi. Solunum yetmezliği çekiyordu. Adana'da sıcakların etkisi alevlenince kurtaramadık. Solunum yetmezliğine nem eklenince bu tür hastalar zorlanıyorlar. Bu tür hastaların deniz kıyılarında yaşamaları daha anlamlı. Bilemiyorsun, oralara götürsen daha iyi olur muydu? Belki daha iyi olurdu ama yapacak bir şey yok" diye konuştu.

Ölüm Baba ve Oğlunu Doğum Gününde Ayırdı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Ölüm Baba ve Oğlunu Doğum Gününde Ayırdı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement