Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Abdurrahman Dursun haberleri, Abdurrahman Dursun son dakika, son dakika Abdurrahman Dursun

Son Dakika Abdurrahman Dursun Haberleri

Son dakika Abdurrahman Dursun haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son abdurrahman dursun haberleri anında burada.


 • 05.12.2023 05 Ara 18:05 Sultangazi'de vatandaşlara 3 buçuk ton balık dağıtıldı

  Sultangazi'de vatandaşlara 3 buçuk ton balık dağıtıldı Sultangazi Belediyesi, hafta sonu vatandaşlara 3 buçuk ton balık dağıttı.

 • 03.12.2023 03 Ara 10:49 Sultangazi'de Sırgan Festivali Düzenlendi

  Sultangazi'de Sırgan Festivali Düzenlendi Sultangazi Belediyesi ve Sultangazi Giresunlular Derneği tarafından düzenlenen Sırgan Festivali'ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Festivalde Giresun yöresine ait lezzetler ve kültüre ait eşyalar sergilendi.

 • 03.12.2023 03 Ara 09:45 Sultangazi'de Geleneksel Giresun Sırgan Festivali düzenlendi

  Sultangazi'de Geleneksel Giresun Sırgan Festivali düzenlendi Sultangazi Belediyesi tarafından Anadolu Kültür Festivali kapsamında düzenlenen Geleneksel Giresun Sırgan Festivali'nde Giresun'un yöresel yemekleri, kıyafetleri ve müzikleri katılımcılarla buluştu.

 • 02.12.2023 02 Ara 18:35 Sultangazi'de Geleneksel Giresun Sırgan Festivali düzenlendi

  Sultangazi'de Geleneksel Giresun Sırgan Festivali düzenlendi Sultangazi Belediyesi Etkinlik Alanı'nda gerçekleştirilen festivalde Giresun'a özgü ürünler ve geleneksel tatlar sergilendi. Sultangazi Kaymakamı, Belediye Başkanı ve Giresunlular Derneği Başkanı da festivalde yer aldı.

 • 01.12.2023 01 Ara 16:03 Sultangazi'de Muhtarlar ve Kurum Müdürleri Toplantısı

  Sultangazi'de Muhtarlar ve Kurum Müdürleri Toplantısı Sultangazi İlçesinin mahalle muhtarları ve ilçe genelindeki kurumların müdürleri Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun'un ev sahipliğindeki toplantıda bir araya geldi. İstanbul Valisi Davut Gül de programa katıldı ve toplantının ardından Sultangazi Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ile ilçeye dair fikir alışverişinde bulundu.

 • 29.11.2023 29 Kas 16:30 Sultangazi Belediye Başkanı Balıkçıları Ziyaret Etti

  Sultangazi Belediye Başkanı Balıkçıları Ziyaret Etti Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Gürpınar Balık Hali'ni ziyaret ederek, Sultangazi'de ikamet eden balıkçılarla bir araya geldi. Başkan Dursun, sektöre dair koyu bir sohbet gerçekleştirirken ilçede yapılan çalışmalardan da bahsetti.

 • 24.11.2023 24 Kas 20:17 Sultangazi Belediyesi Adıyaman'a anaokulu yapacak

  Sultangazi Belediyesi Adıyaman'a anaokulu yapacak Sultangazi Belediyesi, Adıyaman'da yaşanan deprem felaketine destek olmak amacıyla bölgeye bir anaokulu yapacak. Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, depremzede vatandaşlarla bir araya gelerek yardımların devam edeceğini belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 19:09 Sultangazi Belediye Başkanı çevre bilincine vurgu yaptı

  Sultangazi Belediye Başkanı çevre bilincine vurgu yaptı Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı'nın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda çevreye duyarlı bir toplum oluşturma hedeflerini anlattı. Dursun, Sultangazi Modeli ile eğitimden başlayarak çevre bilincini yaygınlaştırmayı amaçladıklarını belirtti.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:34 Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti

  Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı ve hediyelerini takdim etti.

 • 24.11.2023 24 Kas 17:17 Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti

  Sultangazi Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı ve hediyelerini takdim etti.

 • 24.11.2023 24 Kas 12:09 Sultangazi Belediyesi, Adıyaman'da anaokulu inşa edecek

  Sultangazi Belediyesi, Adıyaman'da anaokulu inşa edecek Sultangazi Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adıyaman'da anaokulu inşa etme kararı aldı. Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, depremzede vatandaşlarla bir araya gelerek yardımların devam edeceğini belirtti.

 • 23.11.2023 23 Kas 10:37 Sultangazi Belediyesi Yeni Doğan Bebekleri Etkinlikte Buluşturuyor

  Sultangazi Belediyesi Yeni Doğan Bebekleri Etkinlikte Buluşturuyor Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun'un eşi Tuba Dursun, dünyaya gözlerini açan minik bebekleri etkinlikte buluşturuyor. Bebekler ve anneler, Sultangazi Kadın Kültür Sanat ve Mesleki Eğitim Akademisi (SU-MEKAN) ile Özdemir Bayraktar Gençlik ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliklerde bir araya geliyor. Ailelere bebek temel ihtiyaç çantası da hediye ediliyor.

 • 15.11.2023 15 Kas 10:42 Sivas'ın birbirinden güzel yöresel ürünleri ve lezzetleri Sultangazililerle buluştu

  Sivas'ın birbirinden güzel yöresel ürünleri ve lezzetleri Sultangazililerle buluştu Sultangazi Belediyesi, Anadolu'nun tarih kokan şehirlerinin lezzetlerini, kıyafetlerini, müziklerini, kültürlerini Anadolu Kültür Festivali ile ilçe sakinlerine tanıtmaya devam ediyor.

 • 08.11.2023 08 Kas 10:37 İSTANBUL-DHA'YI ZİYARET EDEN SULTANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI AV. DURSUN PROJELERİNİ ANLATTI

  İSTANBUL-DHA'YI ZİYARET EDEN SULTANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI AV. DURSUN PROJELERİNİ ANLATTI DHA'yı ziyaret eden Sultangazi Belediye Başkanı Av. Dursun projelerini anlattıİSTANBUL, (DHA)- Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, DHA'yı ziyaret etti.

 • 08.11.2023 08 Kas 09:45 DHA'yı ziyaret eden Sultangazi Belediye Başkanı Av. Dursun projelerini anlattı

  DHA'yı ziyaret eden Sultangazi Belediye Başkanı Av. Dursun projelerini anlattı Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, DHA'yı ziyaret etti.

 • 07.11.2023 07 Kas 17:52 Sultangazi Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü 'Cumhuriyetin 100. Yılında 1923 Fidan' Sloganıyla Ağaç Dikimi Gerçekleştirdi

  Sultangazi Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü 'Cumhuriyetin 100. Yılında 1923 Fidan' Sloganıyla Ağaç Dikimi Gerçekleştirdi Sultangazi Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü iş birliğiyle 'Cumhuriyetin 100'üncü yılında 1923 Fidan' sloganıyla Mimar Sinan Şehir Ormanı'nda ağaç dikimi etkinliği düzenlendi. Kundaklama sonucu yangınla tahrip olan alanlar, dikilen fidelerle yeniden yeşertildi. Etkinliğe Sultangazi Belediye Başkanı, İlçe Emniyet Müdürü, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Başkan Dursun, gençlere doğaya saygılı olmaları ve doğayı korumaları gerektiğini vurguladı.

 • 31.10.2023 31 Eki 19:55 Sultangazi Belediyesi, 26 Otobüsü Satın Aldı

  Sultangazi Belediyesi, 26 Otobüsü Satın Aldı Sultangazi Belediyesi, kiralamak yerine satın aldığı 26 otobüsü daha bünyesine kattı. Böylece satın alınan araçların sayısı 104'e yükselirken ciddi bir tasarruf da sağlandı. Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, bütün bunları borçlanmadan kendi öz kaynaklarıyla yaptıklarını belirtti. Belediye, kredi çekmeden, borçlanmadan kendi öz kaynaklarını kullanarak araç satın alımlarını gerçekleştiriyor. Bu sayede milyonlarca liralık tasarruf sağlanarak, sosyal yaşam alanlarının kalitesi artırılıyor ve daha iyi hizmet sunulması hedefleniyor.

 • 31.10.2023 31 Eki 16:06 Sultangazi Belediyesi'nden bir gazetenin çarpıtma haberine cevap

  Sultangazi Belediyesi'nden bir gazetenin çarpıtma haberine cevap Sultangazi Belediyesi Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, bir gazetede yayınlanan "Satmıyoruz dedi, 12 parseli birden satışa çıkardı; AK Parti'li belediyeden 500 milyon liralık satış" başlıklı habere tepki göstererek, "Taşınmaz ihalesi ilanını çok gizli bir satış gibi duyurmak iyi niyetli değil.

 • 22.10.2023 22 Eki 10:02 Sultangazi'de 4. Erzurum Tanıtım Günleri Yoğun İlgi Gördü

  Sultangazi'de 4. Erzurum Tanıtım Günleri Yoğun İlgi Gördü Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Erzurum Tanıtım Günleri'ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Etkinlik çadırında Erzurumlu vatandaşlar bir araya gelerek memleketlerine olan özlemi giderdi ve yöresel ürünleri tatma fırsatı buldu. Açılış programına birçok önemli isim katıldı.

 • 18.10.2023 18 Eki 17:18 Sultangazi Belediye Meclisi 2024 Mali Yılı Bütçesini Kabul Etti

  Sultangazi Belediye Meclisi 2024 Mali Yılı Bütçesini Kabul Etti Sultangazi Belediye Meclisi, 3 milyar 180 milyon liralık 2024 Mali Yılı Bütçesi'ni oy çokluğuyla kabul etti. Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, başarılı bir ekiple başarılı işler yaptıklarını belirterek, vaat ettikleri hizmetin dört katını gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ayrıca, belediyenin kendi kaynaklarını kullanarak borçlanmadan hizmetlerini gerçekleştirdiğini ve yeni araçlar satın alarak tasarruf sağladıklarını söyledi.

 • 11.10.2023 11 Eki 10:09 Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun: Ekrem Beye başka bir şey vadettiler, o da İstanbul'u kaybetti

  Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun: Ekrem Beye başka bir şey vadettiler, o da İstanbul'u kaybetti Haberler.com YouTube kanalına konuk olan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, İBB Başkanı İmamoğlu'na yönelik dikkat çeken eleştiriler yöneltti. İmamoğlu'nun İstanbul'a hizmet etmek gibi bir gayretinin olmadığına vurgu yapan Başkan Dursun, "Bunu sağlayacak ekipleri de yok. Ona hep başka şey vaddettiler. 'Sen daha büyük bir adamsın' dediler. Ekrem Bey de 'benim Cumhurbaşkanı olmam gerekir' dedi. İstanbul'u ne yazık ki kaybetti." ifadelerini kullandı.

 • 10.10.2023 10 Eki 11:27 Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun: Sultangazi'yi borçsuz ayağa kaldırdık

  Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun: Sultangazi'yi borçsuz ayağa kaldırdık Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Haberler.com stüdyosuna konuk oldu. Kısa sürede büyük projelere imza attıklarını belirten Başkan Dursun, kendi öz kaynaklarını kullanarak yaptıkları hizmetlerde büyük tasarruf sağladıklarının altını çizdi. 77 vaatle yola çıktıklarını belirten Başkan Dursun, 67 projenin tamamını gerçekleştirdiklerini, 10 projenin ise Büyükşehir projesi olduğunu ve onlarla hareket edilmesi gerektiğini vurguladı.

 • 07.10.2023 07 Eki 15:08 Sultangazi'de 4. Geleneksel Malatya Yöresel Ürün Günleri başladı

  Sultangazi'de 4. Geleneksel Malatya Yöresel Ürün Günleri başladı Sultangazi Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Malatya Yöresel Ürün Günleri, Malatya'nın yöresel lezzetlerini Sultangazi'ye taşıdı. Etkinlik kapsamında Malatya'nın yöresel ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, bu tür etkinliklerle ilçe halkının memleket havası almasını sağladıklarını ve komşuların farklı kültürleri tanıma fırsatı bulduğunu belirtti.

 • 05.10.2023 05 Eki 21:45 Sultangazi'de Anadolu Kültür Festivali Başladı

  Sultangazi'de Anadolu Kültür Festivali Başladı Sultangazi'de düzenlenen Anadolu Kültür Festivali'nde Malatya'nın yöresel ürünleri vatandaşlarla buluştu. Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, festivalin açılışında yaptığı konuşmada herkesi festival alanına davet etti.

 • 05.10.2023 05 Eki 21:32 Sultangazi'de Anadolu Kültür Festivali Başladı

  Sultangazi'de Anadolu Kültür Festivali Başladı Sultangazi'de düzenlenen Anadolu Kültür Festivali'nde Malatya'nın yöresel ürünleri tanıtıldı. Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, festivali ziyaretçilere davet etti.

 • 05.10.2023 05 Eki 15:19 Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Vatandaşlarla Buluşuyor

  Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Vatandaşlarla Buluşuyor Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, göreve geldiği günden bu yana gönül belediyeciliği esasıyla hareket ederek vatandaşlarla sık sık bir araya geliyor. Başkan Dursun, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verirken, vatandaşların öneri ve taleplerini de dinliyor. Ayrıca esnaf ve ev ziyaretleri yaparak sorunları anında çözüme kavuşturuyor. Sultangazi'nin hak ettiği yere gelmesi için çalışmalarını sürdüren Başkan Dursun, yepyeni projeleri ilçeye kazandırmak ve devam eden projeleri tamamlamak için dur durak bilmeden çalışıyor.

 • 03.10.2023 03 Eki 15:43 Sultangazi'de en çok atık toplayan okullar ödüllendirildi

  Sultangazi'de en çok atık toplayan okullar ödüllendirildi Sultangazi Belediyesi, okullar arası atık toplama kampanyası düzenledi.

 • 29.09.2023 29 Eyl 10:09 Sultangazi Belediye Başkanı Dursun ilçe halkının sorunlarına anında müdahale etti

  Sultangazi Belediye Başkanı Dursun ilçe halkının sorunlarına anında müdahale etti Sultangazi Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun öncülüğünde, etkili olan sağanak yağış sonrası ilçede meydana gelen olumsuzluklara anında müdahale etti. Başkan Dursun, çalışmaları yerinde inceledi. İstanbul'un bazı kesimlerinde özellikle de Sultangazi ilçesinde etkili olan sağanak yağış sonrası Sultangazi Belediyesi ekipleri, 444 23 32 numaralı Çözüm Merkezine gelen ihbarlara hızlı bir şekilde müdahale ediyor. Bodrum katlarında bulunan bazı ev ve işyerlerinden su baskını ihbarı alan ekiplerle beraber, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun da ihbar yapılan bölgelere bizzat geçerek incelemelerde bulundu. İlçe halkının sorunlarına, sıkıntılarına anında müdahale ederek çözüme kavuşturdu. Ani yağış sonrası tıkanan mazgalları da hızla açan Sultangazi Belediyesi ekipleri, gelen ihbarları tek tek değerlendiriyor. "Sultangazi Belediyesi olarak bizler tüm imkanlarımızla komşularımızın yanındayız" Başkan Dursun, "Bugün İstanbul'un bir kısmını etkisi altına alan ani yağış bir afet halidir. Sultangazi Belediyesi olarak bizler tüm imkanlarımızla komşularımızın yanındayız. İhbar olan noktalara hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz. Ekiplerimiz gece boyunca teyakkuz halinde olacaklar. Meteoroloji yetkilileri, yağışın gece boyu devam edebileceğini ifade ediyor. Sayın Valimiz de bu konuda uyarılarda bulundu, bodrum katlarında oturan vatandaşlarımızdan ricamız, can güvenlikleri için bu gece buraları boşaltmaları. Acil durumlar için komşularımız 444 23 32 numaralı Çözüm Merkezimiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirler" dedi.

 • 28.09.2023 28 Eyl 13:38 Sultangazi Belediyesi Gençlere Sinan Akçıl Konseri Düzenliyor

  Sultangazi Belediyesi Gençlere Sinan Akçıl Konseri Düzenliyor Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun'un ev sahipliğinde, Türkiye'nin en popüler sanatçılarından Sinan Akçıl'ın konseri 30 Eylül'de gerçekleşecek.

 • 24.09.2023 24 Eyl 12:07 Sultangazi Belediyesi Bin 500 Çocuk İçin Toplu Sünnet Şöleni Düzenledi

  Sultangazi Belediyesi Bin 500 Çocuk İçin Toplu Sünnet Şöleni Düzenledi Sultangazi Belediyesi, yaz aylarında sünnetini gerçekleştirdiği bin 500 çocuk için toplu sünnet şöleni düzenledi. Şölen, palyaço yüz boyama, çocuk mehteran takımı gösterisi, konser ve çocuk etkinlikleriyle renklendi. Şölene AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ile eşi Tuba Dursun, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Yasin Kul, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Ayvalı, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 • 22.09.2023 22 Eyl 19:28 Sultangazi Belediyesi, Başarılı Öğrencileri Bosna Hersek Gezisi ile Ödüllendirdi

  Sultangazi Belediyesi, Başarılı Öğrencileri Bosna Hersek Gezisi ile Ödüllendirdi Sultangazi Belediyesi, YKS sınavında derecesi yapmış Sultangazi Eğitime Destek Akademisi (SEDA) öğrencileri ve ilçedeki liselerin birincilerini Bosna Hersek'e düzenlenen gezi ile ödüllendirdi. 4 gün süren geziye 30 öğrenci katıldı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, gençleri yeni başarılara teşvik etmek adına bu ödüllendirmeyi gerçekleştirdiklerini belirtti.

 • 17.09.2023 17 Eyl 09:17 Sultangazi Belediyesi GençOfest kapsamında Kıraç konseri düzenledi

  Sultangazi Belediyesi GençOfest kapsamında Kıraç konseri düzenledi Sultangazi Belediyesi, GençOfest kapsamında Anadolu rock müziğinin sevilen ismi Kıraç'ı ağırladı. Konsere katılan vatandaşlar şarkılara eşlik ederek keyifli anlar yaşadı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, etkinlik alanında yaptığı konuşmada, gençlerin isteklerini yerine getirmek için çeşitli kültürel, sportif ve sosyal faaliyetler düzenleyeceklerini belirtti.

 • 14.09.2023 14 Eyl 13:06 Sultangazi Belediyesi, Adıyaman'daki depremzedelere kırtasiye ve çanta desteği sağladı

  Sultangazi Belediyesi, Adıyaman'daki depremzedelere kırtasiye ve çanta desteği sağladı İstanbul'un Sultangazi Belediyesi, Adıyaman'da ilkokula başlayan öğrencilere kırtasiye ve çanta desteği sağladı. Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, depremin ardından Adıyaman'a destek verdiklerini belirterek, ilkokul birinci sınıf öğrencilerine hediyeler dağıttıklarını söyledi.

 • 05.09.2023 05 Eyl 14:59 Sultangazi Belediyesi, İlkokul Öğrencilerine Kırtasiye Malzemeleri Dağıttı

  Sultangazi Belediyesi, İlkokul Öğrencilerine Kırtasiye Malzemeleri Dağıttı Sultangazi Belediyesi, ilçede birinci sınıfa başlayan 12 bin öğrenciye kırtasiye malzemeleri yardımı yaptı. Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, öğrencilere çanta ve kırtasiye seti dağıttı.

 • 31.08.2023 31 Ağu 13:41 Sultangazi'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu

  Sultangazi'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu Sultangazi'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıldönümü, genç sanatçılar Tefo& Seko ile Ayaz Erdoğan'ın verdiği konserle büyük bir coşku içinde kutlandı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, '30 Ağustos, bu necip milletin yedi düvele karşı durduğu ve yeniden ayağa kalktığı önemli bir gündür. Bu akşam burada milletimizin birlik ve beraberliğini, heyecanını ve coşkusunu görmekten mutluluk duyuyorum' dedi.

 • 11.08.2023 11 Ağu 17:30 Sultangazi'de cuma namazı çıkışında vatandaşlara aşure ikramı

  Sultangazi'de cuma namazı çıkışında vatandaşlara aşure ikramı Muharrem ayında geleneği bozmayan Sultangazi Belediyesi, cuma namazı çıkışında 10 bin vatandaşa aşure dağıttı.

 • 27.07.2023 27 Tem 10:30 Sultangazi'de Kadınların El Emekleri Görücüye Çıktı

  Sultangazi'de Kadınların El Emekleri Görücüye Çıktı Sultangazi Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Gelenekten Geleceğe Kadın Eli Sanat Festivali'nde kursiyerlerin el emeği ürünleri sergilendi. Festivalde kaligrafi, çini, seramik, kuyumculuk, ebru, hüsn-i hat ve kanaviçe gibi alanlarda atölyeler düzenlendi. Kadınların emeklerini gören Sultangazi Belediye Başkanı, projenin önemine vurgu yaparak, kadınların güçlü olduğunu ve geleceğe taşıyabileceklerini belirtti.

 • 27.07.2023 27 Tem 10:09 Sultangazi Belediyesi'nin Katkılarıyla Kadın Eli Sanat Festivali Düzenlendi

  Sultangazi Belediyesi'nin Katkılarıyla Kadın Eli Sanat Festivali Düzenlendi Sultangazi Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen Gelenekten Geleceğe Kadın Eli Sanat Festivali'nde kursiyerlerin el emeği ürünleri sergilendi. Festivalde kaligrafi, çini, seramik, kuyumculuk, ebru, hüsn-i hat ve kanaviçe gibi alanlarda atölyeler düzenlendi. Festivalde büyük ilgi gören ürünler, Sultangazi Sanat Sokağı'ndaki Sultan Kadın Çatı Çarşı'nda satışa sunuldu. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, kursiyerlere katılım belgelerini takdim etti ve kadınların emeklerini takdir ettiğini belirtti.

 • 26.07.2023 26 Tem 23:47 Gelenekten Geleceğe Kadın Eli ile Sanat Festivali Sultangazi'de Açıldı

  Gelenekten Geleceğe Kadın Eli ile Sanat Festivali Sultangazi'de Açıldı Kadınların ürettikleri el emeği eserlerle hayata aktif katılımlarını sağlamak amacıyla düzenlenen 'Gelenekten Geleceğe Kadın Eli ile Sanat Festivali' Sultangazi'de açıldı. Festival kapsamında sergi, workshop ve canlı atölyeler düzenlenecek. Ayrıca, eğitimi verilen geleneksel sanat dallarında üretilen eserlerden oluşan sergi de ziyarete açık olacak.

 • 17.06.2023 17 Haz 10:40 Sultangazi Bilim Merkezi'nde Eğitim Alan Çocuklar Mezun Oldu

  Sultangazi Bilim Merkezi'nde Eğitim Alan Çocuklar Mezun Oldu Sultangazi Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bilim ve Kültür Merkezi'nde eğitim alan 218 öğrenci, bilim ve sanat dolu bir yılın ardından mezun oldu. Mezuniyet töreninde çocukların yaptıkları çalışmalar sergilendi ve Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, öğrencilere belgelerini verdi. Başkan Dursun, bilim ve sanatı sevdiren eğitimlerin devam edeceğini ve Temmuz ayından itibaren bilim otobüsüyle 15 mahallede çalışmaların sürdürüleceğini belirtti.

 • 17.06.2023 17 Haz 10:28 Sultangazi Belediyesi Bilim ve Kültür Merkezi'nde 218 öğrenci mezun oldu

  Sultangazi Belediyesi Bilim ve Kültür Merkezi'nde 218 öğrenci mezun oldu Sultangazi Belediyesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bilim ve Kültür Merkezi'nde bilim ve sanat dolu bir eğitim dönemi geçiren 218 öğrenci, mezuniyet töreniyle sezonu kapattı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, bilim otobüsüyle 15 mahallede bilim alanındaki çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • 16.06.2023 16 Haz 19:07 Sultangazi Belediyesi Ana Kucağı'nda miniklerin yılsonu gösterisi

  Sultangazi Belediyesi Ana Kucağı'nda miniklerin yılsonu gösterisi Sultangazi Belediyesi Ana Kucağı'nda eğitim alan miniklerin yılsonu gösterisi, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun'un katılımıyla gerçekleşti. Dursun, yeni bir Ana Kucağı binasının temelini atacaklarını müjdeledi ve çocukların eğitimle daha güçlü hale gelmesini istediklerini belirtti. Programda minik öğrencilerin Değerler Eğitimi'nden İngilizce ve halk oyunlarına kadar pek çok alanda yeteneklerini sergilediği gösteri büyük beğeni topladı.

 • 07.06.2023 07 Haz 11:13 Sultangazi Belediye Başkanı Dursun: İBB'nin yapımına başladığı projeler yarım kaldı

  Sultangazi Belediye Başkanı Dursun: İBB'nin yapımına başladığı projeler yarım kaldı Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Gazi Mahallesi'ndeki hizmet birimleri, pazar alanı ve zemin altı otoparkını içeren projede 4,5 yıldır hiçbir ilerleme sağlanmadığını belirterek, projeyi kendilerinin tamamlayacağını söyledi. Ayrıca Esentepe'deki projenin de hala tamamlanamadığını belirtti.

 • 30.05.2023 30 May 01:00 Sultangazi'de fırında çocuğa hakaret iddiası

  Sultangazi'de fırında çocuğa hakaret iddiası Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, ilçede, ekmek almaya gelen bir çocuğa hakaret edildiği öne sürülen fırınla ilgili inceleme başlatıldığını bildirdi. Yapılan inceleme sonucunda, ruhsata aykırılıklar tespit edildiği aktaran Dursun, gerekli cezai işlemlere devam edileceğini belirtti.

 • 29.05.2023 29 May 18:09 Sultangazi'de Seçim Kutlamaları Yapıldı

  Sultangazi'de Seçim Kutlamaları Yapıldı Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim zaferini kutlamak için binlerce vatandaşla birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı'nda buluştu.

 • 08.05.2023 08 May 17:38 Sultangazi Belediyesi Liselerden Mezun Olan Gençler İçin Mezuniyet Törenleri Düzenledi

  Sultangazi Belediyesi Liselerden Mezun Olan Gençler İçin Mezuniyet Törenleri Düzenledi Sultangazi Belediyesi, ilçedeki liselerden mezun olan gençler için okullarında mezuniyet törenleri düzenledi. Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun da mezuniyet programlarına katılarak gençlerin mutluluğuna ortak oldu ve iyi bir eğitimin hayata hazırlanmak için önemli olduğu tavsiyesini verdi. Başkan Dursun, gençlerin iyi bir insan olmalarının daha önemli olduğuna vurgu yaptı.

 • 11.04.2023 11 Nis 15:51 Sultangazililer Ramazan söyleşisinde buluştu

  Sultangazililer Ramazan söyleşisinde buluştu Sevilen Yazar ve Sunucu Hayati İnanç, Sultangazi Belediyesi'nin Ramazan etkinlikleri kapsamında ilçedeki vatandaşlarla bir araya geldi.

 • 15.02.2023 15 Şub 14:16 Başkan Dursun deprem bölgesinde afetzedelerle birlikte

  Başkan Dursun deprem bölgesinde afetzedelerle birlikte Türkiye'yi sarsan deprem felaketi sonrası bütün imkanlarını seferber ederek afet bölgelerine destek veren Sultangazi Belediyesi, yaraları sarmaya devam ediyor.

 • 18.12.2022 18 Ara 10:45 ADIYAMAN'IN YÖRESEL KÜLTÜRÜ SULTANGAZİ'YE TAŞINDI

  ADIYAMAN'IN YÖRESEL KÜLTÜRÜ SULTANGAZİ'YE TAŞINDI Adıyaman'ın kültürü, birbirinden farklı yöresel tatları ve türküleri Sultangazi'ye taşındı.

 • 09.12.2022 09 Ara 17:52 Sultangazi Belediyesi'nden 'Tıbbi Devadan Ruhi Devaya' söyleşisi

  Sultangazi Belediyesi'nden 'Tıbbi Devadan Ruhi Devaya' söyleşisi Sultangazi Belediyesi'nde Aşık Veysel Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında, 'Tıbbi Devadan Ruhi Devaya' söyleşisi düzenlendi.

Advertisement