Son dakika Ali Taylan haberleri, Ali Taylan son dakika, son dakika Ali Taylan

Son Dakika Ali Taylan Haberleri

 • Denizkurdu Tatbikatı'nda şehit olan dalgıç Bahadır Canbulat'ın cenazesi toprağa verildi
  12 Oca Denizkurdu Tatbikatı'nda şehit olan dalgıç Bahadır Canbulat'ın cenazesi toprağa verildi

  Denizkurdu Tatbikatı kapsamında dalış eğitimi sırasında rahatsızlanarak şehit olan Mayın Harbi Dalgıcı Astsubay Kıdemli Çavuş Bahadır Canbulat'ın cenazesi, Balıkesir'in Erdek ilçesinde düzenlenen törenle defnedildi. Törene, Deniz Kuvvetleri Komutanı, Balıkesir Valisi ve diğer yetkililerin yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.

 • Denizkuvvetleri Komutanı'nın katıldığı törenle şehit Astsubay toprağa verildi
  12 Oca Denizkuvvetleri Komutanı'nın katıldığı törenle şehit Astsubay toprağa verildi

  DENİZKURDU Tatbikatı'nda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Bahadır Canbulat, Balıkesir'in Erdek ilçesinde yapılan askeri törenle toprağa verildi. Törene Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu da katıldı.

 • Denizkurdu Tatbikatı'nda şehit olan dalgıç Bahadır Canbulat son yolculuğuna uğurlandı
  12 Oca Denizkurdu Tatbikatı'nda şehit olan dalgıç Bahadır Canbulat son yolculuğuna uğurlandı

  Muğla Marmaris'te gerçekleştirilen Denizkurdu Tatbikatı sırasında fenalaşarak şehit olan TCG Edremit gemisinde görevli Mayın Harbi Dalgıcı Astsubay Kıdemli Çavuş Bahadır Canbulat, Balıkesir'in Erdek ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi. Cenazeye Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ve birçok yetkili katıldı.

 • AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz'a coşkulu karşılama
  08 Oca AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz'a coşkulu karşılama

  AK Parti'nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Balıkesirliler tarafından coşkuyla karşılandı. Yağmura aldırış etmeyen vatandaşlar Yücel Yılmaz'ı çalgı, halk oyunları ve karanfillerle karşıladı. Yücel Yılmaz, seçim startını da verdi.

 • AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz Şehre Coşkuyla Karşılandı
  08 Oca AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz Şehre Coşkuyla Karşılandı

  AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz'ın şehre gelişi, partililer tarafından coşkuyla karşılandı. Yılmaz, partililerle birlikte yürüyüş yaparak konuşma yaptı ve hizmetlerini anlattı. Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, milletvekilleri ve partililer katıldı. Yılmaz ve partililer, dua ederek mezarlık ziyareti gerçekleştirdi.

 • AK Parti'nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, coşkuyla karşılandı
  08 Oca AK Parti'nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, coşkuyla karşılandı

  AK Parti'nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Balıkesirliler tarafından coşkuyla karşılandı. Yağmura aldırış etmeyen vatandaşlar Yücel Yılmaz'ı çalgı, halk oyunları ve karanfillerle karşıladı. Yücel Yılmaz, seçim startını da verdi.

 • AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal Hayatını Kaybetti
  01 Oca AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal Hayatını Kaybetti

  AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal (31), geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

 • Balıkesir'deki Oruç Bey Camisi Restorasyonunun Ardından Yeniden Açıldı
  30 Ara Balıkesir'deki Oruç Bey Camisi Restorasyonunun Ardından Yeniden Açıldı

  Balıkesir'in Kepsut ilçesinde bulunan ve 6 asırlık tarihi Oruç Bey Camisi, restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeniden ibadete açıldı. Caminin restorasyonunu Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü gerçekleştirdi. Açılış törenine Balıkesir Valisi, AK Parti Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili, Kaymakam, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, STK başkanları ve vatandaşlar katıldı.

 • Cumhurbaşkanlığı bütçesi, Genel Kurul'da
  22 Ara Cumhurbaşkanlığı bütçesi, Genel Kurul'da

  TBMM Genel Kurulu'nda, Cumhurbaşkanlığı ve bağlı kuruluşlarının 2024 yılı bütçeleri üzerine görüşmeler başladı.

 • Cumhurbaşkanlığının 2024 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
  22 Ara Cumhurbaşkanlığının 2024 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda

  AK Parti Erzurum Milletvekili ve Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi Başkanı Selami Altınok, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından PKK/KCK'yla mücadele kapsamında bu yıl Irak ve Suriye'de 200'e yakın örgüt mensubunun etkisiz hale getirildiğini söyledi.

 • Ticaret Bakanlığı Sosyal Medya Emlak İlanlarına Yönelik Düzenlemeleri Artırıyor
  11 Ara Ticaret Bakanlığı Sosyal Medya Emlak İlanlarına Yönelik Düzenlemeleri Artırıyor

  Ticaret Bakanlığı, sosyal medya sitelerinde emlak ilanlarının yayınlanması konusunda yeni düzenlemeler getiriyor. Yapılan düzenlemelerle sosyal medyada emlak ilanı paylaşımı yetkili kişilere veriliyor.

 • AK Parti Heyeti Manyas'ta İncelemelerde Bulundu
  09 Ara AK Parti Heyeti Manyas'ta İncelemelerde Bulundu

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte Manyas ilçesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundular. Milletvekili Öztaylan, doğalgaz çalışmalarının 2024 yılında başlanacağını ve 2025 yılında ilçenin doğalgaz ile ısınacağını söyledi. Başkan Yılmaz ise tarımsal sulama ücretlerinde indirim yapılacağını müjdeledi. AK Parti İl Başkanı Aydemir ise ilçeleri tanımak ve sorunları dinlemek için göreve başladığını belirtti.

 • AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Belediye Başkanı Manyas'ta ziyaretlerde bulundu
  08 Ara AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Belediye Başkanı Manyas'ta ziyaretlerde bulundu

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, Manyas ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Öztaylan, Manyas'ta doğal gaz çalışmalarının gelecek yıl başlayacağını ve 2025 yılında ilçenin doğalgaz ile ısınacağını açıkladı. Yılmaz, tarımsal sulama ücretlerinde çiftçiyi rahatlatacak indirimler yapılacağını müjdeledi. Aydemir ise yerel seçimlerde AK Parti'nin Balıkesir ve ilçelerinde daha güçlü çıkacağına inandığını belirtti.

 • AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
  17 Kas AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

  AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı ve İlçe Başkanları Toplantısı, İl Başkanvekili Vahdettin Çiftçi başkanlığında yapıldı. Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Balıkesir Milletvekilleri ve ilçe başkanları katıldı. Teşkilat çalışmaları değerlendirildi ve genel ve yerel gelişmeler ele alındı.

 • Ev ve araç satışında yeni dönem resmen başladı! Kurala uymayana 100 bin liraya kadar ceza kesilecek
  01 Kas Ev ve araç satışında yeni dönem resmen başladı! Kurala uymayana 100 bin liraya kadar ceza kesilecek

  Gayrimenkul ve ikinci el otomobil satışlarında yeni dönem bugün resmen başladı. Buna göre spekülatif fiyat oluşumlarını engellemek amacıyla internet ilanları için kimlik doğrulaması zorunlu hale getirildi. Mülk sahibi ilan verirken kimlik doğrulaması yapacak. Vatandaşlar kendisine, eşine, birinci ve ikinci derece yakınlarına ait olmayan ya da sahibi tarafından yetkilendirilmeyen taşınmaz veya taşıtı ilana koyamayacak. Kurala uymayanlara 10 bin liradan 100 bin liraya kadar ceza kesilecek.

 • Ticaret Bakanlığı, sahte ilanları engellemek için ilan yasağı getiriyor
  31 Eki Ticaret Bakanlığı, sahte ilanları engellemek için ilan yasağı getiriyor

  Ticaret Bakanlığı, gayrimenkul ve ikinci el taşıt satışlarında sahte ilanlarla spekülatif fiyat oluşumlarını engellemek amacıyla ilan yasağı getiriyor. Yeni düzenlemelerle ilan sitelerinde açık kimliğini gizleyerek sahte hesaplar üzerinden ilan verilmesi engellenirken, emlak komisyoncuları ve oto galericileri yetki belgeleriyle doğrulama yaparak ilan verebilecek. İlan sitelerine ise ilanın yayımlanmadan önce doğrulama yapma yükümlülüğü getirildi. Bu düzenlemelerle sahte ilanlar engellenerek tüketici mağduriyeti önlenmeye çalışılıyor.

 • Bandırma'da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı
  28 Eki Bandırma'da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı

  Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Cumhuriyet Bayramı'nın 100. Yıldönümü kutlamaları, Bandırma Cumhuriyet Meydanı'nda çelenklerin sunumu ile başladı. Törene, siyasi parti temsilcileri, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar da katıldı. Kutlama töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından son buldu. Resmi törenin ardından Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi'nde, Bandırma'daki tüm okulların katılım sağladığı resim sergisinde 100 eser sergilendi.

 • Balıkesir'de İki Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Sami Gökdeniz Hayatını Kaybetti
  27 Eki Balıkesir'de İki Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Sami Gökdeniz Hayatını Kaybetti

  Balıkesir'de 1989-1999 yılları arasında iki dönem boyunca Belediye Başkanlığı yapan Avukat Sami Gökdeniz 78 yaşında hayatını kaybetti. Merhum Gökdeniz, bugün cuma namazını müteakip kılınan cenaze namazı ile son yolculuğuna uğurlandı.

 • Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş Ankara'da İşbirliği İçinde Yatırımlar Kazandırdı
  20 Eki Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş Ankara'da İşbirliği İçinde Yatırımlar Kazandırdı

  Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Ankara'da milletvekilleri, büyükşehir belediyesi ve kamu kurumları ile işbirliği yaparak Sındırgı'yı değiştiren yatırımlar kazandırdı. Yol çalışmalarından sağlık hizmetlerine kadar birçok alanda projelere imza atan Yavaş, ilçenin ihtiyaçları için bakanlık ziyaretlerini sürdürüyor. Ayrıca, tarım ve orman bakanlığı ziyareti sonucunda Sindel göleti çalışmalarının hızlandırılması için ödenek müjdesi alındı.

 • Ticaret Bakanı: İlan Sitelerine Kimlik ve Yetki Doğrulaması Yapma Zorunluluğu Getirilecek
  17 Eki Ticaret Bakanı: İlan Sitelerine Kimlik ve Yetki Doğrulaması Yapma Zorunluluğu Getirilecek

  Ticaret Bakanı Ömer Bolat, ilan sitelerine ilan verenlerin kimlik ve yetki doğrulamalarını yapma zorunluluğu getirileceğini açıkladı. Yeni düzenlemeye uymayan ilan siteleri veya taşınmaz satışına yönelik ilanlara elektronik ortam sağlayan sosyal medya mecraları hakkında idari para cezası uygulanabileceği belirtildi. Bakan Bolat, emlak sektöründeki fahiş fiyat artışlarının önlenmesi ve kayıt dışı çalışmaların engellenmesi amacıyla yapılan düzenlemelerin olumlu sonuçlar verdiğini ifade etti. Ayrıca, ilan sitelerine yönelik denetimlerin artırılacağı ve idari para cezalarının da artırılacağı yasal düzenlemelerin yakında gerçekleştirileceği belirtildi.

 • Ticaret Bakanı Bolat, Gayrimenkul Sektöründe Adil Piyasa Düzenlemesi İçin Çalışmaları Sürdürüyor
  17 Eki Ticaret Bakanı Bolat, Gayrimenkul Sektöründe Adil Piyasa Düzenlemesi İçin Çalışmaları Sürdürüyor

  Ticaret Bakanı Ömer Bolat, gayrimenkul sektöründe spekülatif fiyat artışları kaynaklı tüketici mağduriyetlerini ortadan kaldırma azminde olduklarını belirterek, bu sektörde daha adil, rekabetçi ve istikrarlı bir piyasa düzenlemesini yeniden tesis etmek üzere çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Bakan Bolat, taşınmaz ticareti faaliyetinde bulunan tüm işletmelerin yetki belgesi alarak çalışmasını sağlamakta kararlı olduklarını ifade etti. Ayrıca, kayıt dışı çalışmaların engellenmesi amacıyla yönetmelik kapsamında sitelere ilan verenlere kimlik ve yetki doğrulaması yapma zorunluluğu getirildiğini ve denetimlerin artırıldığını belirtti.

 • Yeni yönetmeliğe uymayan ilan sitelerine her bir ihlal için 100 bin liraya kadar ceza uygulanacak
  17 Eki Yeni yönetmeliğe uymayan ilan sitelerine her bir ihlal için 100 bin liraya kadar ceza uygulanacak

  Ticaret Bakanı Ömer Bolat, 31 Ağustos'ta yayınladıkları, ilan sitelerinin, ilan verenlerin kimlik ve yetki doğrulamalarını yapma yükümlülüğü getiren yönetmeliği ele alarak, "Bu yeni düzenlemeye uymayan ilan siteleri veya taşınmaz satışına yönelik ilanlara elektronik ortam sağlayan sosyal...

 • Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, faaliyetleri ve projeleri hakkında sunum gerçekleştirdi
  18 Eyl Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, faaliyetleri ve projeleri hakkında sunum gerçekleştirdi

  Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi binası sinema salonunda belediyenin faaliyetlerini ve projeleri hakkında ziyarette bulunan konuklara sunum gerçekleştirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri İsmail Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; Altıeylül Belediye Başkanlığına ziyarette bulundu. Başkan Avcı, mevcut belediye binasından ayrıldıklarını ve Altıeylül ilçesinin sınırları içerisinde bulunan 7 hizmet binasında vatandaşlara hizmet verdiklerini ifade etti. Başkan Avcı, birim birim Altıeylül Belediyesi'nin faaliyetlerini anlattığı sunumda, sosyal belediyecilik anlayışıyla Altıeylül'de bulunan ihtiyaç sahiplerine yapılan sosyal yardımlar konusunda bilgiler verdi. Tamamlanan projeler ve devam eden projeler hakkında bilgiler veren Başkan Avcı, Altıeylül Belediyesi'nin hedeflerini paylaştı.

 • Bandırma'nın Kurtuluşu 101. Yılını Coşkuyla Kutlandı
  17 Eyl Bandırma'nın Kurtuluşu 101. Yılını Coşkuyla Kutlandı

  Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Bandırma'nın kurtuluşunun 101'inci yılı coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen törende Atatürk heykeline çelenk sunuldu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törene siyasi temsilciler, askeri yetkililer, yerel yöneticiler, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, konuşmasında Bandırma'nın işgal yıllarındaki zorlukları ve kurtuluş mücadelesini vurguladı. Tören, halk oyunları gösterimi ve resmi geçit ile sona erdi. Kutlamalar, akşam düzenlenecek Kıraç konseriyle son bulacak.

 • Bandırma'nın düşman işgalinden kurtuluşu törenlerle kutlandı
  17 Eyl Bandırma'nın düşman işgalinden kurtuluşu törenlerle kutlandı

  Balıkesir'in Bandırma ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 101'inci yıl dönümü törenlerle kutlandı. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, törende yaptığı konuşmada, geçmişten dersler çıkartarak bugünlere geldiklerini söyledi.

 • Bitmek bilmeyen kültür merkezi Büyükşehir'e devroluyor
  29 Ağu Bitmek bilmeyen kültür merkezi Büyükşehir'e devroluyor

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, 25 yıldır inşaatı tamamlanmayan kültür merkezinin Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından devralınarak çalışmalara başlayacağının müjdesini verdi.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 'AK Parti siyaseti, millete hizmetkar olma siyasetidir'
  22 Ağu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "AK Parti siyaseti, millete hizmetkar olma siyasetidir"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Balıkesir İl Başkanlığını ziyaret etti.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu Balıkesir'de
  12 Ağu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu Balıkesir'de

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu Balıkesir'de AK Parti Balıkesir İl Başkanlığınca düzenlenen "2023 Şehir Buluşmaları" programı çerçevesinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Balıkesir'e geldi.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Balıkesir'de Vatandaşlarla Buluştu
  12 Ağu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Balıkesir'de Vatandaşlarla Buluştu

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Balıkesir'de vatandaşlarla bir araya geldi. Şehir Buluşmaları kapsamında kente gelen Uraloğlu, Zağnos Paşa Türbesi'nde dua etti. Zağnos Paşa Meydanı'nda vatandaşlarla bir araya gelen Uraloğlu, fotoğraf çektirdi. Çocuklara oyuncak hediye eden Bakan Uraloğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesine ait Balbucks Kafe'de gençlerle bir süre sohbet etti. Esnafı ziyaret eden Uraloğlu, kendisini takip eden basın mensuplarıyla da hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra kentten ayrıldı. Bakan Uraloğlu'na, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Belgin Uygur, Mustafa Canbey, İsmail Ok ve Ali Taylan Öztaylan ile Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da eşlik etti.

 • Ulaştırma Bakanı Uraloğlu: Balıkesir Kuzey-Batı Çevre Yolu trafiği rahatlatacak
  12 Ağu Ulaştırma Bakanı Uraloğlu: Balıkesir Kuzey-Batı Çevre Yolu trafiği rahatlatacak

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Balıkesir Kuzey-Batı Çevre Yolu'nun tamamlanmasıyla seyahat süresinin kısalacağını ve transit trafiğin rahatlayacağını belirtti. Ayrıca, şehir içindeki yerel trafiğin de rahatlayacağını ifade etti. Uraloğlu, projenin Balıkesir'in çevresini sarmasıyla trafiği rahatlatmanın yanı sıra şehircilik anlayışına da katkı sağlayacağını söyledi. Bakan Uraloğlu ayrıca, Balıkesir'in yüksek hızlı trenle bağlanması konusunda çalışmaların devam ettiğini ve çevre yolunun bir bölümünün mahalli seçimlerden önce trafiğe açılacağını belirtti.

 • Bakan Uraloğlu: Terör örgütlerinin belini kırdık
  12 Ağu Bakan Uraloğlu: Terör örgütlerinin belini kırdık

  ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "FETÖ'den DEAŞ'ına, PKK'sına terör örgütlerinin belini kırdık.

 • Bakan Uraloğlu: '2003 yılından bu yana Balıkesir'in ulaşım ve iletişim alt yapısına yaklaşık 62 milyar lira yatırım gerçekleştirdik'
  12 Ağu Bakan Uraloğlu: "2003 yılından bu yana Balıkesir'in ulaşım ve iletişim alt yapısına yaklaşık 62 milyar lira yatırım gerçekleştirdik"

  AK Parti Balıkesir İl Başkanlığınca düzenlenen "2023 Şehir Buluşmaları" çerçevesinde Balıkesir'e gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti hükümetlerinin 21 yıldır ülkeye büyük hizmetlerde bulunduğunu belirterek, 2003 yılından bu yana Balıkesir'in ulaşım ve iletişim...

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, Balıkesir'de 'Şehir Buluşmaları'nda konuştu Açıklaması
  12 Ağu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu, Balıkesir'de "Şehir Buluşmaları"nda konuştu Açıklaması

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Bizler, bugüne kadar milletimizin gördüğü en büyük desteği alarak toplumun büyük kesiminin güvenine nail olmuş büyük bir siyasi hareketin temsilcileriyiz.

 • Karesi Belediye Başkanı Ankara'da Güreşlere Davet Etti
  10 Ağu Karesi Belediye Başkanı Ankara'da Güreşlere Davet Etti

  Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Geleneksel Kurtdereli Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri öncesi Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek siyasetçileri ve yöneticileri güreşlere davet etti. Başkan Orkan, ziyaretlerde Karesi'nin talep ve ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundu.

 • AK Parti Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Bandırmaspor'un yeni tesislerini ziyaret etti
  17 Tem AK Parti Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Bandırmaspor'un yeni tesislerini ziyaret etti

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Bandırmaspor'un yeni açılan tesislerine ziyaret gerçekleştirerek kulüp başkanı Onur Göçmez ile bir araya geldi. Öztaylan, ziyarette Bandırmaspor'un Süper Lig'e çıkması için destek vereceklerini belirtti ve yeni tesislerin hayırlı olması temennisinde bulundu. Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, takımın daha iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi.

 • Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nde Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi
  09 Tem Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nde Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

  Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nde 2022-2023 akademik yılı mezuniyet töreni, Spor Vadisi'ndeki Kapalı Spor Salonu'nda düzenlendi. Törende, mezun öğrencilere başarılar dileyen Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, birincilikle mezun olan öğrencilere plaket takdim etti. Dereceye giren öğrencilere ödül ve plaketleri verildi. Mezuniyet belgelerini havaya kaldıran öğrenciler, hatıra fotoğrafı çektirdi ve keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutladı. Törene, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal ve diğer protokol üyeleri, akademik ve idari personel ile aileler katıldı.

 • AK Parti Milletvekili Öztaylan: Bandırma'nın il olması konusunda elimden geleni yapacağım
  30 Haz AK Parti Milletvekili Öztaylan: Bandırma'nın il olması konusunda elimden geleni yapacağım

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Bandırma ilçesinde yapılan bayramlaşmada Bandırma'nın il olmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Öztaylan, Bandırma'nın yeni hastane ve stat yapımı gibi konularıyla ilgilendiğini belirtirken, Bandırma'nın il olmayı sonuna kadar hak ettiğini vurguladı. Öztaylan, Bandırma'nın il olması konusunda çalışmalar yapacağını ve bu konuda Cumhur İttifakı'nın başarılı olacağını ifade etti.

 • Bandırma, il olabilmek için toplandı
  20 Haz Bandırma, il olabilmek için toplandı

  MHP lideri Devlet Bahçeli'nin '100 il' açıklamasının ardından Bandırma'da iş dünyası özel bir toplantı gerçekleştirdi. Bandırma'nın il olması özelinde kentin tüm paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirilen ikinci toplantıda izlenecek yol haritası ile ilgili fikir birliğine varılırken, 'Bandırma ailesi il olmaya hazır' mesajı verildi.

 • TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu
  14 Haz TBMM'de Komisyonların Yeni Üyeleri Belli Oldu

  TBMM Genel Kurulu’nda bu dönem çalışacak ihtisas komisyonu üyeleri belirlendi. Eski bakanlar da komisyon üyeleri arasında yer aldı. Komisyonlarda çoğunluk AKP milletvekillerinde bulunuyor.

 • AK Parti Balıkesir milletvekilleri mazbatalarını aldı
  29 May AK Parti Balıkesir milletvekilleri mazbatalarını aldı

  AK Parti'nin Balıkesir'den seçilen 4 milletvekili, mazbatalarını aldı. Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, İsmail Ok, Mustafa Canbey ve Ali Taylan Öztaylan, Balıkesir Öğretmenevi'nde düzenlenen törende mazbatalarını aldı.

 • AK Parti'nin Seçim Zaferi Meydanlarda Kutlandı
  28 May AK Parti'nin Seçim Zaferi Meydanlarda Kutlandı

  Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Kütahya, Bilecik ve Yalova'da meydanlarda toplananlar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim başarısını kutladı. Kutlamalarda havai fişek gösterileri yapıldı.

 • Öztaylan: 'Kandil'le iş tutan CHP'li Kılıçdaroğlu'ndan milliyetçi olmaz'
  22 May Öztaylan: "Kandil'le iş tutan CHP'li Kılıçdaroğlu'ndan milliyetçi olmaz"

  AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur çalışmaları kapsamında temaslarına Erdek ile devam etti.

 • AK Parti Balıkesir İl Başkanı: 28 Mayıs'ta Büyük Türkiye Zaferine Hazırız
  19 May AK Parti Balıkesir İl Başkanı: 28 Mayıs'ta Büyük Türkiye Zaferine Hazırız

  AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Balıkesir'in 28 Mayıs'ta Büyük Türkiye Zaferine hazır olduğunu açıkladı. İl Danışma İstişare ve Değerlendirme toplantısında konuşan Başaran, Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turu için rehavet uyarısı yaptı ve depremzedelere sahip çıkacaklarını söyledi.

 • Balıkesir'de AK Parti 4, CHP 3, İYİ Parti ve MHP 1'er vekil çıkardı
  15 May Balıkesir'de AK Parti 4, CHP 3, İYİ Parti ve MHP 1'er vekil çıkardı

  BALIKESİR'de 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan kesin sonuçlara göre AK Parti 4, CHP 3, İYİ Parti ve MHP ise 1'er milletvekili çıkardı.

 • TOGG arrives in Bandırma
  07 May TOGG arrives in Bandırma

  Turkey's domestic car TOGG, brought to Bandırma by Ak Party Balıkesir MP Candidate Ali Taylan Öztaylan and Ak Party Bandırma District President Mehmet Doğan, attracted great attention from the citizens at the Bandırma Republic Square.

 • AK Parti'den Kocaavşar'da büyük coşku
  02 May AK Parti'den Kocaavşar'da büyük coşku

  AK Parti İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin Kocaavşar'da düzenlediği mitingde kalabalıklar alana sığmadı, coşku ve destek hiç eksilmedi.

 • AK Parti İl Başkanlığı 9 Milletvekili ile Bandırmada esnaf ve vatandaşlarla buluştu
  02 May AK Parti İl Başkanlığı 9 Milletvekili ile Bandırmada esnaf ve vatandaşlarla buluştu

  AK Parti İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi, 9 Milletvekili adayı ile birlikte Bandırma'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret programında tam saha adım adım Bandırma gezisi yapıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Belgin Uygur ile birlikte Bandırma Cumartesi Pazarı'nı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, vatandaşların yoğun ilgisi karşısında memnuniyetini dile getirdi. Başaran, Türk Milletinin teröristlerle ve uzantılarıyla yol yürüyenlere karşı yek vücut olduğunu söyledi ve 14 Mayıs'ta sandıkları patlatacaklarını belirtti.

 • AK Parti 9 Balıkesir milletvekili adayı Edremit'te ziyaretlerde bulundu
  26 Nis AK Parti 9 Balıkesir milletvekili adayı Edremit'te ziyaretlerde bulundu

  AK Parti Balıkesir milletvekili adayları, Edremit'te vatandaşlarla bir araya geldi. İsmail Ok'un yanlış ilaç sonrası ölümden nasıl kurtulduğu olayı soran vatandaşlar FETÖ'ye karşı olduklarını belirtti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Gökçe Uygur da ziyaretlere katıldı ve kadınların ilgi odağı oldu.

 • YSK milletvekili kesin aday listesini açıkladı (4)
  20 Nis YSK milletvekili kesin aday listesini açıkladı (4)

  Yüksel Seçim Kurulunun (YSK), 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi yayımlandı.

 • AK Parti'li Belgin Uygur, Balıkesir'de aday tanıtım programında konuştu Açıklaması
  14 Nis AK Parti'li Belgin Uygur, Balıkesir'de aday tanıtım programında konuştu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, "İnşallah 14 Mayıs'ta milletimiz yine o her zamanki ferasetini gösterip Türkiye'nin, mazlum coğrafyaların umudu olan, büyük ve güçlü Türkiye yolunda milletin desteğini alarak emin adımlarla Cumhur İttifakı'ndan desteğini esirgemeyecektir.

 • AK Parti Balıkesir milletvekili adayları tanıtıldı
  14 Nis AK Parti Balıkesir milletvekili adayları tanıtıldı

  AK Parti Balıkesir milletvekili adayları tanıtıldı AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı 14 Mayıs'ta yapılacak genel seçimlerde milletvekili listesinde yer alan adayların tanıtımını yaptı.

 • Balıkesir milletvekili aday listeleri belli oldu
  09 Nis Balıkesir milletvekili aday listeleri belli oldu

  Seçim takvimine göre siyasi partilerin 14 Mayıs'ta yapılacak milletvekilliği seçimlerine katılacak adayların listelerini YSK'ya verme süresi tamamlandı.

 • Salihli'ye yapılacak hizmetler değerlendirildi
  02 Haz Salihli'ye yapılacak hizmetler değerlendirildi

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım'ı makamında ağırladı.

 • Taflan, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu'nda başkan yardımcılığına seçildi
  19 Haz Taflan, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu'nda başkan yardımcılığına seçildi

  Trabzon İnşaatçılar ve Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ayhan Taflan, Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) 6. Olağan Genel Kurulu'nda Federasyon Genel Başkan Yardımcılığı'na seçildi.

 • Rüzgar Sörfü Slalom Milli Takımı belli oldu
  31 May Rüzgar Sörfü Slalom Milli Takımı belli oldu

  Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) 2021 Rüzgar Sörfü Slalom Milli Takımı Seçme Yarışları İzmir'de yapıldı.

 • Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti
  26 Nis Başkan Kayda, 4 mahalleyi ziyaret etti

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kırdamları, Gökçeköy, Karasavcı ve Yağbasan mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya geldi.

 • Başkan Kayda, mahalleleri gezip sorunları yerinde tespit ediyor
  10 Nis Başkan Kayda, mahalleleri gezip sorunları yerinde tespit ediyor

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, tescillenen kirazıyla tüm dünyaya ün salan Gökköy, Allahdiyen ve Bahçecik mahallelerinde mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya gelerek sorunları dinledi.

 • Son dakika haberi | Başkan Kayda, dur durak bilmiyor
  04 Nis Son dakika haberi | Başkan Kayda, dur durak bilmiyor

  Son dakika haberler... Geleneksel hale gelen mahalle ziyaretlerine devam eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, hafta sonu programında Köseali, Kordon ve Beylikli mahallelerinde vatandaşlar ve muhtarlar ile bir araya geldi.

 • Başkan Kayda mahalle ziyaretlerinde vatandaşları dinledi
  27 Mar Başkan Kayda mahalle ziyaretlerinde vatandaşları dinledi

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, geleneksel hale gelen hafta sonu programında Taytan, Çavlu ve Süleymaniye mahallelerini ziyaret ederek, mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya geldi.

 • Başkan Kayda 5 mahallede vatandaşla buluştu
  14 Mar Başkan Kayda 5 mahallede vatandaşla buluştu

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ilçeye bağlı 5 mahalleyi ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Başkan Kayda, mahalleleri gezip sorunları yerinde tespit ediyor
  07 Mar Başkan Kayda, mahalleleri gezip sorunları yerinde tespit ediyor

  Manisa'nın Salihli ilçesinin MHP'li belediye başkanı Zeki Kayda, her hafta sonu 4 mahalleyi ziyaret ederek, mahallelerin sorunlarını yerinde tespit ediyor.

 • Salihli Belediyesi gıda paketi dağıtımlarına devam ediyor
  22 Şub Salihli Belediyesi gıda paketi dağıtımlarına devam ediyor

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda'nın da katılımıyla; Hasalan, Kapancı, Sart ve Çaltılı mahallelerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda paketi dağıtıldı.

 • Salihli'de 10 bin ihtiyaç sahibine gıda paketi
  08 Şub Salihli'de 10 bin ihtiyaç sahibine gıda paketi

  Salihli'de 10 bin ihtiyaç sahibine gıda paketi Başkan Kayda, kapı kapı gıda paketi dağıttı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda: "Her zaman yanınızdayız" Sosyal belediyecilik anlayışı ile ihtiyaç sahibi ailelere her zaman yardım eli uzatan Salihli Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle...

 • Başkan Kayda, personelin Gazeteciler Günü'nü kutladı
  11 Oca Başkan Kayda, personelin Gazeteciler Günü'nü kutladı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü ziyaret ederek personelin Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 • Manisa'nın önemli şahsiyetlerinin isimleri Güzelyurt'ta yaşayacak
  08 Ara Manisa'nın önemli şahsiyetlerinin isimleri Güzelyurt'ta yaşayacak

  Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi, 2020 yılı son toplantısında Manisa'ya değer katmış isimlerin Güzelyurt Mahallesi'ndeki bulvar ve caddelere verilmesi kararlaştırıldı.

 • Türkiye genelinde emlak odalarının temsilcileri uzaktan eğitim programı kapsamında bir araya geldi
  27 Kas Türkiye genelinde emlak odalarının temsilcileri uzaktan eğitim programı kapsamında bir araya geldi

  Taşınmaz Ticareti Yönetmeliğinde yer alan 100 saatlik zorunlu eğitim kapsamında mevzuatlarla ilgili Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkanı Hacı Ali Taylan, Emlakçılar Odaları ve Dernekleri Başkanlarıyla uzaktan eğitim programı sistemiyle bir toplantı yaptı.

 • Konut alacaklar ikinci ele yöneldi
  02 Eki Konut alacaklar ikinci ele yöneldi

  Bankaların sıfır konut alımlarında sunduğu düşük faiz oranlarına rağmen bu yıl ocak-ağustos döneminde geçen yıla göre sıfır konut satışları yüzde 11,2 yükselirken ikinci el konut satışlarındaki yüzde 63,3 artış dikkati çekti.

 • Son dakika haberleri | ANKARA Tarihin en uygun koşullu konut kredisi kampanyasında fırsatçılığa tepki
  05 Haz Son dakika haberleri | ANKARA Tarihin en uygun koşullu konut kredisi kampanyasında fırsatçılığa tepki

  Son dakika haberine göre Tarihin en uygun koşullu konut kredisi kampanyasında fırsatçılığa tepkiKAMU bankalarının tarihin en uygun koşullu konut kredisi kampanyasını başlatması ile birlikte konut fiyatları bir anda arttı.

 • Oda başkanlarından geçmiş olsun ziyareti
  29 Oca Oda başkanlarından geçmiş olsun ziyareti

  Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren, "Birinci derecede deprem bölgesi olan Malatya'da, yeni yapılacak olan binaların belediye ve yapı denetim firmaları tarafından detaylı bir şekilde incelenmelidir" dedi.

 • Konut satışlarındaki rekor sektördeki beklentileri artırdı
  17 Eki Konut satışlarındaki rekor sektördeki beklentileri artırdı

  ERHAN CİHAN ÜNAL/MUSTAFA ÇALKAYA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) ile başlayan ve kamu bankalarıyla devam eden faiz indirimleri sonrası eylül ayında ipotekli konut satışlarında 57 bin 811 adetle son 5 yılın rekorunun kırılması, sektörde yeni beklentileri de beraberinde getirdi.

 • Gayrimenkul Sektörü Temsilcileri ATO'da Buluştu
  11 Oca Gayrimenkul Sektörü Temsilcileri ATO'da Buluştu

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, hükümetin gayrimenkul alımlarında KDV'yi yüzde 18'den 8'e indirmesi ile emlak alım satımlarında harçları yüzde 4'ten 3'e indirmesinin emlak piyasasını hareketlendirdiğini söyledi.

 • Başkan Kayda, Salihli Basınını Unutmadı
  10 Oca Başkan Kayda, Salihli Basınını Unutmadı

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan yerel ve ulusal temsilcileriniı ziyaret edip, günlerini kutladı.

 • Milas'ta Emlakçılar Yetki Belgesi Hakkında Bilgilendirildi
  22 Kas Milas'ta Emlakçılar Yetki Belgesi Hakkında Bilgilendirildi

  Muğla’nın Milas ilçesinde Emlak Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 • 5 Eylül'den İtibaren Yetki Belgesi Olmayan Emlakçıya Ruhsat Verilmeyecek
  01 Eyl 5 Eylül'den İtibaren Yetki Belgesi Olmayan Emlakçıya Ruhsat Verilmeyecek

  Emlak sektörüne yönelik düzenleme uyarınca 5 Eylül'den itibaren yetki belgesi olmayan emlak işletmeleri ruhsat alamayacak.

 • Muğla Emlâk Danışmanları Meslek Odası Kuruldu
  14 Ağu Muğla Emlâk Danışmanları Meslek Odası Kuruldu

  Muğla’da uzun süredir kuruluş çalışmaları süren Muğla Emlak Danışmanları Meslek Odası’nın 2 Ağustos’ta kuruluşunun gerçekleşmesinin ardından kuruluş toplantısı Menteşe Karabağlar yaymasındaki bir restoranda yapıldı.

 • Gayrimenkul Sektörü ATO'da Buluştu
  12 Tem Gayrimenkul Sektörü ATO'da Buluştu

  Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara’nın savunma sanayi ve sağlık alanında Türkiye’nin göz bebeği olduğunu belirterek, “Ankara zenginleşiyor.

 • Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Yapay Öğrenme Yaz Okulu Başlıyor
  26 Haz Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Yapay Öğrenme Yaz Okulu Başlıyor

  Boğaziçi Üniversitesi doktora öğrencisiyken 2013 yılında yaşakını yitiren İsmail Arı'nın adının verildiği "Boğaz'da Yapay Öğrenme İsmail Arı Yaz Okulu 2018" adlı lisansüstü yaz okulu 2-5 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak.

 • Boğaziçi Üniversitesi'nde Yapay Öğrenme Yaz Okulu
  26 Haz Boğaziçi Üniversitesi'nde Yapay Öğrenme Yaz Okulu

  Boğaziçi Üniversitesi ve Bilim Akademisi, 2-5 Temmuz 2018 tarihleri arasında "Boğaz'da Yapay Öğrenme İsmail Arı Yaz Okulu 2018" adlı bir lisansüstü yaz okulu düzenleyecek.

 • Yurdakul'dan Etso Meclis Başkanı Özakalın'a Ziyaret
  19 Nis Yurdakul'dan Etso Meclis Başkanı Özakalın'a Ziyaret

  Cumhurbaşkanlığı Ekonomi İzleme ve Koordinasyon Başkanı Hakan Yurdakul, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Meclis Başkanı Saim Özakalın’ı ziyaret etti.

 • Atatürk Caddesi'nde Prestij Çalışmaları Hız Kesmiyor
  06 Nis Atatürk Caddesi'nde Prestij Çalışmaları Hız Kesmiyor

  Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan prestij cadde çalışmalarını inceledi.

Advertisement