Son dakika Anap haberleri, Anap son dakika, son dakika Anap

Son Dakika Anap Haberleri

Son dakika Anap haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son anap haberleri anında burada.


 • Dün Dün 23:38 Milli Eğitim ve Kültür Eski Bakanı Avni Akyol kabri başında anıldı Milli Eğitim ve Kültür Eski Bakanı Avni Akyol kabri başında anıldı

  Milli Eğitim ve Kültür Eski Bakanı Avni Akyol, vefatının 24. yıldönümünde kabri başında öğrenciler ve sevenleri tarafından anıldı. Kültür Eski Bakanlığı ve Milli Eğitim Eski Bakanlığı yapan siyasetçi, eğitimci merhum Avni Akyol için, vefatının 24. yıl dönümünde Düzce Şehir Mezarlığı'ndaki kabri başında sevenlerinin katılımıyla anma töreni düzenlendi.

 • 24.09.2023 24 Eyl 09:37 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün isteğiyle "Türk Dili Tetkik Cemiyeti" adıyla 12 Temmuz 1932'de kurulan ve daha sonra "Türk Dil Kurumu" ismini alan cemiyet, "Birinci Türk Dil Kurultayı"nı 26 Eylül-5 Ekim 1932 tarihlerinde yaptı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 17:42 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, Giresun'da konuştu Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ, Giresun'da konuştu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Dünyanın bu kadar gergin bir süreçten geçtiği bir zamanda, hem hakkı, hakikati, doğruyu haykırması hem de arabuluculuk noktasında ciddi bir potansiyelinin olması ülkemizin kıymeti ve değerini daha da artırıyor.

 • 21.09.2023 21 Eyl 15:51 29 Ekim'de emeklilere 5 bin lira ikramiye mi verilecek? AK Partili Hamza Dağ: Çalışmalar nihayete erdiğinde kamuoyuyla paylaşılacak 29 Ekim'de emeklilere 5 bin lira ikramiye mi verilecek? AK Partili Hamza Dağ: Çalışmalar nihayete erdiğinde kamuoyuyla paylaşılacak

  29 Ekim'de emeklilere 5 bin TL ikramiye verilip verilmeyeceği merak konusu oldu. Konuya ilişkin açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "İlgili bakanlıklar bu konuda hem emeklilerimizin bize gelen taleplerini karşılamak noktasında hem de bütçe dengesi pozisyonundaki hususu masaya yatırmak suretiyle en doğru kararı vermek için çalışmalarını hızla yapıyorlar. İnşallah bu konudaki çalışmalar nihayete erdiğinde bunu kamuoyuyla paylaşacaklardır" ifadelerini kullandı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 15:21 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: 'Önümüzdeki kongrede yerel seçim startını vereceğiz' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dağ: "Önümüzdeki kongrede yerel seçim startını vereceğiz"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Kongre süreciyle beraber inşallah yerel seçim startını da vermiş olacağız. Ana mottomuz bu kongrede Türkiye Yüzyılı için hep yeni, hep ileri" dedi.

 • 15.09.2023 15 Eyl 10:03 Kulisleri sallayan iddia: Cumhurbaşkanı Erdoğan 14 başdanışmanı ile yollarını ayırdı Kulisleri sallayan iddia: Cumhurbaşkanı Erdoğan 14 başdanışmanı ile yollarını ayırdı

  Ankara kulisleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bazı başdanışmanlarında görev değişikliği yapmasını konuşuyor. İddialara göre; 65 yaşını geçen 14 başdanışman ile yollar ayrıldı.

 • 12.09.2023 12 Eyl 01:15 Yeniden Anavatan Partisi Siyasi Partiler Sicilinden Kaldırıldı Yeniden Anavatan Partisi Siyasi Partiler Sicilinden Kaldırıldı

  Anayasa Mahkemesi (AYM), Yeniden Anavatan Partisi'nin isim, rumuz ve ambleminin Anavatan Partisi ile benzer olması nedeniyle siyasi partiler sicilinden kaldırılmasına karar verdi. AYM, Yeniden Anavatan Partisi'nin isim, rumuz ve ambleminin Anavatan Partisi ile iltibasa mahal verecek şekilde benzer olduğunu belirterek, Siyasi Partiler Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince hükümsüzlüğüne ve sicilden terkinine oy birliğiyle karar verdi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 12:41 Eski Hatay Milletvekili Memet Pürdeloğlu için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi Eski Hatay Milletvekili Memet Pürdeloğlu için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi

  Eski Hatay Milletvekili Memet Pürdeloğlu için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi. Törene Pürdeloğlu'nun yakınları ve siyasi temsilciler katıldı. Pürdeloğlu'nun cenazesi yarın Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde defnedilecek.

 • 24.08.2023 24 Ağu 14:47 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: 'Devletin en kritik birimlerini altın tepside sunan, toplam oyu yüzde 1 bile olmayanlara 38 vekil kaptıran CHP... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Devletin en kritik birimlerini altın tepside sunan, toplam oyu yüzde 1 bile olmayanlara 38 vekil kaptıran CHP...

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Devletin en kritik birimlerini altın tepside sunan, toplam oyu yüzde 1 bile olmayanlara 38 vekil kaptıran CHP Genel Başkanı'nın bölücü örgütün siyasi uzantılarına neler vadettiğini bilmiyoruz.

 • 12.08.2023 12 Ağu 01:26 İmamoğlu İSKİ'nin Şile'deki Altyapı Projesinin Temelini Attı: 'Bu Yatırımları Devletten Bir Kuruş Almadan Gerçekleştiriyoruz. İmamoğlu İSKİ'nin Şile'deki Altyapı Projesinin Temelini Attı: "Bu Yatırımları Devletten Bir Kuruş Almadan Gerçekleştiriyoruz.

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Şile’yi sel ve taşkın stresinden kurtaracak, altyapısını güçlendirecek İSKİ projesinin temelini attı. İBB ve İSKİ’nin yatırımlarını devletten bir kuruş finansman almadan gerçekleştirdiğini anlatan İmamoğlu, “Bu normal karşılanmayacak durumun, bir ayrımcılık, bir hukuksuzluk ve devlet itibarına yönelik bir haksızlık, kötü bir girişim olduğunun altını çizmek istiyorum. Devlet kurumları partizanlık yapmaz, yapamaz. Devleti böyle hiçbir zaman görmedim. Bir anne, baba evladını nasıl ayırt edemezse devlet de hem kurumunu hem vatandaşlarını birbirinden ayırt edemez. Siyaset de böyle bir şey değildir. Vatanseverlik de böyle bir şey değildir” dedi.

 • 06.08.2023 06 Ağu 12:44 Eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek tarafından ATA Parti kuruldu! Eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek tarafından ATA Parti kuruldu!

  ATA Parti, eski bakanlardan Namık Kemal Zeybek tarafından kuruldu. Partinin 40 kişilik Kurucular Kurulu, Parti Merkez Başkanlık Divanı yöneticilerini belirlemek üzere toplandı ve Namık Kemal Zeybek oy birliğiyle kurucu genel başkan seçildi.

 • 01.08.2023 01 Ağu 13:11 Osman Yağmurdereli'nin 15. Ölüm Yıl Dönümü Osman Yağmurdereli'nin 15. Ölüm Yıl Dönümü

  Yapımcı, oyuncu ve şarkıcı Osman Yağmurdereli'nin vefatının üzerinden 15 yıl geçti. Yağmurdereli, Türk müzik ve dizi sektöründe önemli bir yere sahip olan bir sanatçıydı. Kariyeri boyunca birçok başarılı albüm ve diziye imza attı. Ayrıca, Yağmur Ajans adlı film yapım şirketini kurarak birçok dizi ve filmi yapımcılığını üstlendi. Osman Yağmurdereli, 2 Ağustos 2008'de kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.

 • 25.07.2023 25 Tem 16:27 CHP'li Sarıgül'e TBMM'de saldırı iddiası CHP'li Sarıgül'e TBMM'de saldırı iddiası

  CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'e, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) eski ANAP Milletvekili Turan Tüysüz'ün saldırıda bulunduğu iddia edildi. Sarıgül, fiziki bir saldırı olmadığını söyledi. Eski ANAP Milletvekili Turan Tüysüz'ün, TBMM'de CHP Grup Toplantısı çıkışında CHP'li Mustafa Sarıgül'e saldırıda bulunduğu iddia edildi. Tüysüz, olayın ardından Meclis'ten ayrılırken basın mensuplarının sorularına cevap verdi. CHP'li Sarıgül de olaya ilişkin basın toplantısı düzenledi ve yaşananları anlattı.

 • 25.07.2023 25 Tem 15:56 CHP Milletvekiline saldırı iddiası CHP Milletvekiline saldırı iddiası

  CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'e, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) eski ANAP Milletvekili Turan Tüysüz'ün saldırıda bulunduğu iddia edildi. Sarıgül, fiziki bir saldırı olmadığını söyledi.

 • 25.07.2023 25 Tem 14:33 CHP'li Mustafa Sarıgül'e TBMM'de yumruklu saldırı iddiası! İlk açıklamayı kendisi yaptı: Hiç hoş değil CHP'li Mustafa Sarıgül'e TBMM'de yumruklu saldırı iddiası! İlk açıklamayı kendisi yaptı: Hiç hoş değil

  CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül'ün Meclis'te yumruklu saldırıya uğradığı iddia edildi. Olayın hemen ardından açıklama yapan Sarıgül şiddet olmadığını belirterek, "Yanıma yaklaşarak hiç bilmediğim konularla ilgili bana sorular sordu. Ben de olay yerinden uzaklaştım, kendisi de ileri geri konuşmaya devam etti. Yüze parlamentoda bunların olması hiç hoş değil." ifadelerini kullandı.

 • 24.07.2023 24 Tem 16:31 İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile bir araya geldi İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile bir araya geldi

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile görüştü.

 • 12.07.2023 12 Tem 10:37 Anayasa Mahkemesi, 7 siyasi partinin mali denetimlerine ilişkin kararları yayımladı Anayasa Mahkemesi, 7 siyasi partinin mali denetimlerine ilişkin kararları yayımladı

  Anayasa Mahkemesi, Genç Anadolu Partisi'nin 2016 ile 2017, Türkiye İşçi Partisi, Komünist Parti, Yeniden Refah Partisi, Büyük Birlik Partisi, Adalet Partisi ve Anavatan Partisi'nin 2019'a ait mali denetimlerini yapmış ve belirtilen yıllara ait kesin hesaplarının doğru ve Siyasi Partiler Kanunu'na uygun olduğuna karar vermiştir.

 • 10.07.2023 10 Tem 23:03 Ferhat Muğurtay kimdir? Ferhat Muğurtay kimdir?

  Ferhat Muğurtay, 12 Temmuz 1977 İstanbul doğumlu girişimci, iş adamı, organizatör,reklamcı, yayıncı, yazılımcı, medya sahibi. Gelin Damat Dergisi kurucusu ve imtiyaz sahibi. Aynı zamanda GelinDamat.com ve EvlilikMarket.com'un sahibi, Türk İş Kadınları kurucusu ve imtiyaz sahibidir.

 • 30.06.2023 30 Haz 16:10 DEVA Partisi, diğer siyasi partilerle bayramlaştı DEVA Partisi, diğer siyasi partilerle bayramlaştı

  DEVA Partisi heyetleri, Kurban Bayramı dolayısıyla ANAP, BBP, BTP, CHP, DP, DSP, Gelecek Partisi, HDP ve Yeşil Sol Parti, HÜDAPAR, İYİ Parti, Memleket Partisi, Milli Yol Partisi, Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile bayramlaştı. DEVA Partisi Genel Merkezi'ne gelen heyetleri, DEVA Partisi Manisa Milletvekili Selma Aliye Kavaf, İstanbul Milletvekili Medeni Yılmaz ve Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Üyesi Furkan Arık ağırladı. DEVA Partisi Sözcüsü, Ankara Milletvekili İdris Şahin, Tekirdağ Milletvekili Cem Avşar ve Gençlik Politikaları Başkanı Doğa Şanlıoğlu ise bayramlaşmak üzere siyasi partilerin genel merkezlerini ziyaret etti.

 • 29.06.2023 29 Haz 17:18 İYİ Parti Genel Merkezi'nde Partiler Arası Bayramlaşma Gerçekleşti İYİ Parti Genel Merkezi'nde Partiler Arası Bayramlaşma Gerçekleşti

  Gelecek Partisi, Anavatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi ve Memleket Partisi heyetleri İYİ Parti Genel Merkezi'nde, İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı Ayfer Yılmaz ile bayramlaştı. Yılmaz, deprem konusunda uzmanların uyarılarına dikkat çekerek, İstanbul ya da Marmara'da meydana gelebilecek bir depreme karşı hazırlıkların daha iyi yapılması gerektiğini ve insanların en az kayıpla çıkması için tedbirlerin alınması gerektiğini belirtti. Ayrıca, ekonomik sıkıntıların aşılması ve refaha kavuşmak için çalışmaların birleştirilmesi gerektiğini ifade etti.

 • 29.06.2023 29 Haz 16:55 CHP ve Saadet Partisi Genel Merkezi'nde Bayramlaştı CHP ve Saadet Partisi Genel Merkezi'nde Bayramlaştı

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka başkanlığındaki CHP heyeti, Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan başkanlığındaki parti heyeti ile CHP Genel Merkezi'nde bayramlaştı. Nazlıaka, ziyaret sırasında depremzedelerin durumuna dikkat çekerek, deprem bölgesinde yaşananları unutmamak ve oradaki yurttaşlara destek olmak gerektiğini söyledi. Saadet Partisi Hatay Milletvekili Necmettin Çalışkan da deprem bölgesindeki koşulları anlattı. CHP heyeti ayrıca diğer siyasi partilerle de bayramlaştı.

 • 29.06.2023 29 Haz 16:45 İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı Ayfer Yılmaz, İsveç'te Kur'an-ı Kerim Yakılmasını Kınadı İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı Ayfer Yılmaz, İsveç'te Kur'an-ı Kerim Yakılmasını Kınadı

  İYİ Parti Toplumsal Politikalar Başkanı Ayfer Yılmaz, İsveç'te Kur'an-ı Kerim'in yakılmasına ilişkin olarak yapılanları kınadı. Yılmaz, değerlerimizi savunmamız ve teröre karşı durmamız gerektiğini belirtti. Ayrıca, gazeteci Merdan Yanardağ'ın terör örgütü elebaşıyla ilgili sözlerine ilişkin diğer kişilerin de aynı cezaya çarptırılmasını beklediklerini ifade etti.

 • 29.06.2023 29 Haz 14:31 CHP Genel Merkezi'nde partiler arası bayramlaşma (1) CHP Genel Merkezi'nde partiler arası bayramlaşma (1)

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, İsveç'te Kur'an-ı Kerim yakılmasına ilişkin, "İsveç'te yapılan bu hain protesto eylemini kınıyorum.

 • 29.06.2023 29 Haz 12:30 Siyasi parti heyetleri bayramlaştı Siyasi parti heyetleri bayramlaştı

  ANKARA'da, siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri gerçekleşti.

 • 29.06.2023 29 Haz 12:12 Siyasi parti heyetleri bayramlaştı Siyasi parti heyetleri bayramlaştı

  ANKARA'da, siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri gerçekleşti.

 • 27.06.2023 27 Haz 13:38 Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma Programı Açıklandı Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma Programı Açıklandı

  Kurban Bayramı'nın 2. günü gerçekleşecek olan siyasi partiler arasındaki geleneksel bayramlaşma programı açıklandı. AK Parti, CHP, MHP, HÜDA-PAR, BBP, DSP, İYİ Parti, Vatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi heyetleri kabul edilecek. MHP, HÜDA-PAR ile bayramlaşmayacak. İYİ Parti ise 11 parti ile bayramlaşacak.

 • 22.06.2023 22 Haz 17:50 İYİ Parti Yozgat Milletvekili Kayalar, İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Kahraman'ı ziyaret etti İYİ Parti Yozgat Milletvekili Kayalar, İhlas Medya Grubu Ankara Temsilcisi Kahraman'ı ziyaret etti

  İYİ Parti Yozgat Milletvekili Lütfullah Kayalar, eski Anavatan Partisi'nde birlikte görev yaptığı İhlas Medya Ankara Grubu Temsilcisi Fevzi Kahraman'ı ziyaret etti. Kahraman, Kayalar'ı yeni görevinden dolayı tebrik ederek, güncel konulara dair fikir alışverişinde bulundu.

 • 21.06.2023 21 Haz 12:49 Adalet Partisi ve Doğru Parti Birleşme Kararı Aldıklarını Açıkladı. Adalet Partisi ve Doğru Parti Birleşme Kararı Aldıklarını Açıkladı.

  Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz ve Doğru Parti Genel Başkanı Rıfat Serdaroğlu, bugün, Adalet Partisi Genel Merkezi’nde bir araya gelerek partilerini tek çatı altında birleştirme kararı aldıklarını açıkladılar. Öz, birleşme kararını, "Merkez sağı birleştirecek ilk hamleyi yapmayı bugün kararlaştırmış bulunuyoruz" sözleriyle ifade etti.

 • 14.06.2023 14 Haz 16:19 Abdülkadir Aksu, İhlas Medya Ankara Grubu Temsilcisi Kahraman'ı ziyaret etti Abdülkadir Aksu, İhlas Medya Ankara Grubu Temsilcisi Kahraman'ı ziyaret etti

  Eski İçişleri Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Aksu, İhlas Medya Ankara Grubu Temsilcisi Fevzi Kahraman'ı ziyaret etti. Kahraman, Anavatan Partisi İzmir İl Başkanlığı döneminde beraber siyaset yaptığı Aksu'yu kapıda karşıladı. Görüşmede güncel konulara dair fikir alışverişinde bulunuldu.

 • 14.06.2023 14 Haz 16:08 Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, İhlas Medya Ankara Grubu Temsilcisi Fevzi Kahraman'ı ziyaret etti Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, İhlas Medya Ankara Grubu Temsilcisi Fevzi Kahraman'ı ziyaret etti

  İhlas Medya Ankara Grubu Temsilcisi Fevzi Kahraman'ın görevine başlamasının ardından eski İçişleri Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Aksu, Kahraman'ı ziyaret etti. Görüşmede güncel konulara dair fikir alışverişi yapıldı.

 • 11.06.2023 11 Haz 10:32 Haftanın tarihine bakış Haftanın tarihine bakış

  Türk siyasetinin fötr şapkalı "baba"sı Süleyman Demirel, 17 Haziran 2015'te 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 • 08.06.2023 08 Haz 19:06 AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk'ten yerel seçim uyarısı AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk'ten yerel seçim uyarısı

  2024 yerel seçimlerinde sokağın beklentisini karşılamayan adaylar ile atama usulü belirlenen meclis üyesi adaylarıyla seçime girilirse, 1989 yerel seçimlerinde ANAP ve Özal'ın uğradığı hezimete uğranılacağı uyarısı yapıldı.

 • 31.05.2023 31 May 13:45 Milletvekillerinin TBMM kayıt işlemleri sürüyor Milletvekillerinin TBMM kayıt işlemleri sürüyor

  İYİ Parti Grup Başkanvekili Dursun Müsavat Dervişoğlu, milletvekillerinin TBMM kayıt işlemlerinin ardından yaptığı açıklamada, siyasetin her alanında hizmet üretebileceklerini belirtti. CHP listesinden seçilen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ise adil bir seçim sürecinin yürütülmediğini savundu.

 • 30.05.2023 30 May 18:56 28. Dönem Milletvekilliği Seçimi Kesin Sonuçları Yayınlandı 28. Dönem Milletvekilliği Seçimi Kesin Sonuçları Yayınlandı

  Resmi Gazete'de yayınlanan kesin sonuçlara göre AKP 268, CHP 169, Yeşil Sol 61, MHP 50, İYİ Parti 43, YRP 5, TİP 4 milletvekili kazandı.

 • 30.05.2023 30 May 18:44 YSK, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin sonuçlarını açıkladı YSK, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin sonuçlarını açıkladı

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 14 Mayıs'ta yapılan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin sonuçlarına ilişkin kararı Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımladı. Seçime katılım oranı yüzde 87.05 olarak kaydedilirken, AK Parti 268, CHP 169, MHP 50, İYİ Parti 43, Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi 61, Yeniden Refah Partisi 5, Türkiye İşçi Partisi 4 milletvekili kazandı.

 • 29.05.2023 29 May 01:15 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı liderlerini kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı liderlerini kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı liderleri ve ittifaka desteğini açıklayan partilerin genel başkanlarını kabul etti. Kabule TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.

 • 25.05.2023 25 May 10:24 Muhtarlıktan milletvekilliğine: 34 yıldır girdiği seçimlerden hep zaferle çıktı Muhtarlıktan milletvekilliğine: 34 yıldır girdiği seçimlerden hep zaferle çıktı

  Muğla'nın Seydikemer ilçesi Belediye Başkanı olan ve 14 Mayıs Pazar günü yapılan 28. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde Muğla Milletvekili seçilen Yakup Otgöz, tam 34 yıldır katıldığı muhtarlık, Belediye Başkanlığı ve şimdi de Milletvekilliği seçimlerini kazanarak, girdiği seçimlerden...

 • 16.05.2023 16 May 13:41 İstanbul'da Seçimlere İlişkin Kesin Olmayan Resmi Sonuçlar Belli Oldu... Kentte 1 Milyon 76 Bin 295 Kişi Sandığa Gitmedi İstanbul'da Seçimlere İlişkin Kesin Olmayan Resmi Sonuçlar Belli Oldu... Kentte 1 Milyon 76 Bin 295 Kişi Sandığa Gitmedi

  Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçim sonuçlarına ilişkin İstanbul’daki 39 ilçenin seçim kurulundan gelen tutanaklar, İstanbul Adliyesi’nde bulunan İl Seçim Kurulu’na dün getirildi. İl Seçim Kurulu tarafından düzenlenen birleştirme tutanakları ilan edildi. Buna göre, İstanbul'da 1 milyon 76 bin 295 kişi sandığa gitmedi.

 • 16.05.2023 16 May 12:59 İstanbul'da seçim sonuçları açıklandı İstanbul'da seçim sonuçları açıklandı

  İstanbul'da Cumhurbaşkanlığı seçiminde 1 milyon 76 bin 295 kişi sandığa gitmedi. Milletvekili seçimlerinde üç bölgede toplam 215 bin 140 geçersiz oy sayıldı. En çok geçersiz oy 88 bin 763 ile İstanbul 3. bölgede sayıldı. İstanbul'daki 39 ilçe seçim kurulundan gelen tutanaklar İstanbul İl Seçim Müdürlüğünde birleştirilerek kesin olmayan resmi sonuçlar açıklandı.

 • 16.05.2023 16 May 12:00 İstanbul'da 1 milyon 76 bin 295 kişi sandığa gitmedi İstanbul'da 1 milyon 76 bin 295 kişi sandığa gitmedi

  Özden ATİK / İstanbul, DHA CUMHURBAŞKANI ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin İstanbul'da kesin olmayan resmi sonuçları belli oldu.

 • 16.05.2023 16 May 11:58 İSTANBUL'DA 1 MİLYON 76 BİN 295 KİŞİ SANDIĞA GİTMEDİ İSTANBUL'DA 1 MİLYON 76 BİN 295 KİŞİ SANDIĞA GİTMEDİ

  CUMHURBAŞKANI ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin İstanbul'da kesin olmayan resmi sonuçları belli oldu.

 • 15.05.2023 15 May 21:39 Aydın'da Seçim Sonuçları: CHP 4, AK Parti 3, İYİ Parti 1 Milletvekili Çıkardı Aydın'da Seçim Sonuçları: CHP 4, AK Parti 3, İYİ Parti 1 Milletvekili Çıkardı

  Aydın İl Seçim Kurulu tarafından açıklanan resmi seçim sonuçlarına göre Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 4 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 3 ve İYİ Parti de 1 milletvekili çıkarttı.

 • 15.05.2023 15 May 21:33 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İkinci Tura Kaldı Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İkinci Tura Kaldı

  Türkiye'nin en kritik seçimi olarak görülen 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimleri hiçbir adayın yüzde 50 oy alma barajını aşamadığı için ikinci tura kaldı. İkinci tur 28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak.

 • 15.05.2023 15 May 17:47 Diyarbakır'da Yeşil Sol Parti 8, AK Parti 3, CHP 1 milletvekili çıkardı Diyarbakır'da Yeşil Sol Parti 8, AK Parti 3, CHP 1 milletvekili çıkardı

  DİYARBAKIR'da 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Yeşil Sol Parti 8, AK Parti 3 ve CHP 1 milletvekili çıkardı.

 • 15.05.2023 15 May 17:29 Erdoğan 555 bin 696 oy Kılıçdaroğlu ise 281 bin 961 oy aldı Erdoğan 555 bin 696 oy Kılıçdaroğlu ise 281 bin 961 oy aldı

  Samsun'da yapılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a 555 bin 696 oy, Kemal Kılıçdaroğlu'na 281 bin 961 oy çıktı. AK Parti 5, CHP 2, MHP ve İYİ Parti de 1'er vekil çıkardı. Samsunluların siyasi partilere oy dağılımı da açıklandı.

 • 15.05.2023 15 May 17:09 Samsun'da AK Parti 5, CHP 2, MHP ve İYİ Parti 1'er milletvekili çıkardı Samsun'da AK Parti 5, CHP 2, MHP ve İYİ Parti 1'er milletvekili çıkardı

  SAMSUN'da 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti 5, CHP 2, MHP ve İYİ Parti birer milletvekili kazandı.

 • 15.05.2023 15 May 16:55 Nevşehir'de 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri Rekor Katılımla Gerçekleşti Nevşehir'de 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri Rekor Katılımla Gerçekleşti

  Nevşehir'de yapılan 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri'nde 225 bin 497 seçmenden 204 bin 104'ü oy kullandı. AK Parti 78 bin 266 oy alırken, MHP 41 bin 325 oy aldı. Diğer partilerin oy dağılımı da açıklandı.

 • 15.05.2023 15 May 16:47 Samsun'da Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçim Sonuçları Açıklandı Samsun'da Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçim Sonuçları Açıklandı

  Samsun'da yapılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a 555 bin 696 oy, Kemal Kılıçdaroğlu'na 281 bin 961 oy çıktı. AK Parti 5, CHP 2, MHP ve İYİ Parti de 1'er vekil çıkardı. Samsunluların siyasi partilere oy dağılımı da açıklandı.

 • 15.05.2023 15 May 15:58 İzmir'de en çok vekili CHP çıkardı, İYİ Parti'nin vekil sayısı 1 arttı, MHP'nin 1 düştü İzmir'de en çok vekili CHP çıkardı, İYİ Parti'nin vekil sayısı 1 arttı, MHP'nin 1 düştü

  İZMİR'de, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için kurulan tüm sandıklar açıldı.

 • 15.05.2023 15 May 14:25 Afyonkarahisar'da AK Parti 3, CHP, MHP ve İYİ Parti 1'er milletvekili çıkardı Afyonkarahisar'da AK Parti 3, CHP, MHP ve İYİ Parti 1'er milletvekili çıkardı

  AFYONKARAHİSAR'da 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti 3, CHP, MHP ve İYİ Parti 1'er milletvekilliği kazandı.

Advertisement