Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Büyükdere haberleri, Büyükdere son dakika, son dakika Büyükdere

Son Dakika Büyükdere Haberleri

Son dakika Büyükdere haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son büyükdere haberleri anında burada.


 • Dün Dün 22:37 Beşiktaş'ta İş Makinesi Yıkımı Sırasında Moloz Caddeye Düştü Beşiktaş'ta İş Makinesi Yıkımı Sırasında Moloz Caddeye Düştü

  Beşiktaş'ta bir binanın yıkımı sırasında iş makinesiyle kopan moloz parçaları caddeye düştü. 3 araç hasar gördü, bir otomobilin camından içeri giren taş parçası yolcu koltuğundaki kadını hafif şekilde yaraladı. Olay nedeniyle Beşiktaş'tan Levent yönüne trafik yoğunluğu yaşandı.

 • Dün Dün 14:09 Beşiktaş'ta Yıkım Sırasında Moloz Caddeye Düştü Beşiktaş'ta Yıkım Sırasında Moloz Caddeye Düştü

  Beşiktaş'ta bir binanın yıkımı sırasında iş makinesiyle kopan moloz parçaları caddeye düştü. 3 araç hasar gördü, bir kadın hafif şekilde yaralandı. Olay nedeniyle trafik yoğunluğu yaşandı.

 • 26.11.2023 26 Kas 21:11 CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Büyükdere Atatürk Fidanlığı'nı gezdi CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Büyükdere Atatürk Fidanlığı'nı gezdi

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Sarıyer'de açılışı yapılan Büyükdere Atatürk Fidanlığı'nı gezdi. Özel, 'Şu arsanın kabataslak hesabını söylediler. Eğer buraya bunu yapmayıp villa yapsan 40 milyarı geçermiş. 40 milyarı oralara değil de bunu 40 milyardan değerli gören belediyecilik anlayışı bizim belediyecilik anlayışımız' dedi.

 • 26.11.2023 26 Kas 17:25 Özgür Özel: 'Bu Belediyeleri Elbette İstanbul'da Sadece CHP'lilerin Oylarıyla Kazanmadık. Özgür Özel: "Bu Belediyeleri Elbette İstanbul'da Sadece CHP'lilerin Oylarıyla Kazanmadık.

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul’da; “Bu belediyeleri elbette İstanbul’da sadece CHP’lilerin oylarıyla kazanmadık. Ekrem Başkan’ın tanımıyla ‘İstanbul ittifakı’nın oylarıyla kazandık. İttifak ortaklarımız var, gönül birlikteliğiyle bizimle birlikte olanlar var ama görüyoruz ki İstanbul’da bu birliktelik İstanbul’a iyi geldi, hepimize iyi geldi. Türkiye’de önemli birliktelikler yapıldı. O sürece katkı sağlayan, geçmiş dönemde genel başkanlığımızı yapan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na buradan bir selam ve teşekkür iletelim. Onunla birlikte bu iradeyi ortaya koyan Sayın Meral Akşener Hanımefendi’ye, o dönemdeki ittifak ortaklarımıza ve bundan sonra -belki kelime yoruldu, belki çok kalabalık, belki kulağa, zihne ağır geliyor- artık ittifak yerine bu yerel seçimlerde örgütlerimizin, teşkilatların önerileriyle en doğru iş birliklerini yaparak; bizim kazanacağımız, sizin kazanacağınız, Türkiye’nin kazanacağı ama rantın ve rantçıların kaybedeceği bir süreç için önümüzdeki süreçte birbirine saygılı, birbirinin hakkını, hukukunu gözeten ve birbirine kazandıran, Türkiye’ye kazandıran ama Türkiye ve İstanbul üzerinde eski günlerini arayanların, helikopterle gezip yabancı ülkelere Katar’a, Birleşik Arap Emirlikleri’ne kupon arsa pazarlayanların yerine milletin parasını millete harcayanların yeniden yetkilendirileceği bir süreci yaşayacağız” dedi.

 • 26.11.2023 26 Kas 17:23 İbb, Büyükdere Atatürk Fidanlığı'nı Kente Kazandırdı. İbb, Büyükdere Atatürk Fidanlığı'nı Kente Kazandırdı.

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Büyükdere Atatürk Fidanlığı açılış töreninde; “Tam 250 bin metrekarelik bir büyük yeşil alanı yeniden tüm İstanbulluların faydasına ve hizmetine sunarak buranın israfçı, rantçı bir anlayışla talan edilmesi ihtimalini tamamen ortadan kaldırdık” dedi.

 • 26.11.2023 26 Kas 17:02 CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Meral Akşener'le henüz planlanan bir görüşme yok CHP Genel Başkanı Özgür Özel: Meral Akşener'le henüz planlanan bir görüşme yok

  İYİ Parti ve CHP'nin yerel seçimlerde ittifak yapıp yapmayacağı merak edilirken, Büyükdere Atatürk Fidanlığı'nın açılışına katılan CHP lideri Özgür Özel, ''Meral Akşener ile görüşme olacak mı?'' sorusuna, ''Henüz planlanan bir görüşme yok.'' yanıtını verdi. Özel ayrıca yaklaşan yerel seçimlere ilişkin, ''Üç büyükşehir adayımız dışında kimseye verilmiş herhangi bir sözüm yok.'' dedi.

 • 03.11.2023 03 Kas 11:40 45. İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak 45. İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak

  İSTANBUL, 5 KASIM Pazar günü düzenlenecek 45. İstanbul Maratonu nedeniyle İstanbul'da bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

 • 26.10.2023 26 Eki 10:07 Sarıyer'de Patlayan Su Borusu Trafiği Felç Etti Sarıyer'de Patlayan Su Borusu Trafiği Felç Etti

  Sarıyer'de patlayan su borusu nedeniyle Büyükdere Caddesi'nde trafik yoğunluğu yaşanıyor. İSKİ ekipleri tarafından yapılan onarım çalışmaları devam ediyor.

 • 30.09.2023 30 Eyl 15:06 İstanbul Valiliği, Bisiklet Turu etkinliği kapsamında kapatılacak yolları açıkladı İstanbul Valiliği, Bisiklet Turu etkinliği kapsamında kapatılacak yolları açıkladı

  İstanbul Valiliği, İstanbul Bisiklet Turu (Tour of Istanbul) etkinliği nedeniyle yarın trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlarla ilgili detayları açıkladı.

 • 20.09.2023 20 Eyl 17:11 Motokuryenin trafikte ambulansa yol açma çabası kameralara yansıdı Motokuryenin trafikte ambulansa yol açma çabası kameralara yansıdı

  Sarıyer'de motokuryenin trafikte ambulansa yol açmak için gösterdiği çaba araç kamerası tarafından kaydedildi. Sıkışan trafikte şeritlerin arasından ilerleyerek eliyle sürücüleri uyaran motokuryenin yolu açmak için seferber olduğu anlar ambulans kamerasınca kaydedildi.

 • 29.08.2023 29 Ağu 10:22 İstanbul'da 29 Ağustos'ta Büyük Elektrik Kesintisi Gerçekleştirilecek İstanbul'da 29 Ağustos'ta Büyük Elektrik Kesintisi Gerçekleştirilecek

  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) tarafından İstanbul'da 29 Ağustos Salı günü 21 ilçede planlı elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu. Elektrik hatları üzerinde yapılacak olan çalışmalar sebebiyle gerçekleştirilecek bu kesinti, İstanbul'un birçok bölgesini etkileyecek.

 • 21.08.2023 21 Ağu 20:53 İBB, İstanbul'daki 1250 amatör spor kulübüne malzeme dağıttı İBB, İstanbul'daki 1250 amatör spor kulübüne malzeme dağıttı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kentteki 1250 amatör spor kulübüne malzeme dağıtımı gerçekleştirdi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sporun insanları geliştirdiğini belirterek, şampiyonlar yetiştirmek için spor tesisleri açtıklarını ve yeni tesisler yapmaya devam ettiklerini söyledi. İmamoğlu, ayrıca Sarıyer Baltalimanı Yaşam Vadisi 1. Etap Açılış Programı'na katıldı ve buranın sonucunda 250 bin metrekarelik bir alan olacağını belirtti. Çayırbaşı'ndaki Büyükdere fidanlığının da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı haftasında açılacağını sözlerine ekledi.

 • 21.08.2023 21 Ağu 20:22 İmamoğlu: İmar Yağmacılığına, İmar Dolandırıcılığına Son Verdik. İstanbul, 'Aşkım' Diyen Kişinin Değil, 16 Milyon Milletin Hayali Olacak İmamoğlu: İmar Yağmacılığına, İmar Dolandırıcılığına Son Verdik. İstanbul, 'Aşkım' Diyen Kişinin Değil, 16 Milyon Milletin Hayali Olacak

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Baltalimanı Yaşam Vadisi 1. Etap açılışında konuştu. İmamoğlu: “Ekrem İmamoğlu'yla olan dertlerini anlıyorum. Bu göreve geldiğimizden bu yana, İBB olarak, Ekrem İmamoğlu olarak bir kişinin arsasına özel imar vermedik. Tek bir kişinin, tek bir kurumun arsasına imar artışı vermedik. Ama biz şunu yaptık: İmar yağmacılığına, imar dolandırıcılığına son verdik. İstanbul'u dertleniyorlar, biliyorum. Bu yönünü kapattığımız için dertleniyorlar. İstanbul'u yeniden almak için de hayal kurduklarını görüyorum. Kursunlar. Artık İstanbul, bir avuç insanın ya da birkaç kişinin ya da ‘Aşkım’ diyen kişinin hayali olmayacak. İstanbul, 16 milyon milletin hayali olacak. İstanbul, bu pırlanta gibi yüz binlerce çocuğumuzun hayallerini süsleyecek. O bakımdan, bizim bu güzel sunduğumuz alanların, onların rant hayallerini yok ettiğinin farkındayım. O iş bitmiştir. Artık İstanbul, İstanbul'un 16 milyon insanına aittir. Hep öyle kalacaktır” dedi.

 • 21.07.2023 21 Tem 18:06 Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı

  Sarıyer'de bulunan 3 katlı ahşap köşk alev alev yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangın, itfaiye ekiplerinin 3 saat süren müdahalesi sonucu söndürüldü. Yan taraftaki 4 katlı binada da hasar oluştu. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi.

 • 21.07.2023 21 Tem 18:04 Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı

  Sarıyer'de bulunan 3 katlı ahşap köşk alev alev yanarak tamamen kullanılamaz hale geldi. Yangın, itfaiye ekiplerinin 3 saat süren müdahalesi sonucu söndürüldü. Yan taraftaki 4 katlı binada da hasar oluştu. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi. Ahşap köşk, 1900'lü yılların başında inşa edilmiş olup 3 yıldır boş durumda ve satılıktı.

 • 21.07.2023 21 Tem 17:57 Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı

  Sarıyer'de bulunan 3 katlı ahşap köşk alev alev yanarak tamamen kullanılamaz hale geldi. Yangın, itfaiye ekiplerinin 3 saat süren müdahalesi sonucu söndürüldü. Yan taraftaki 4 katlı binaya da sıçrayan yangında, binanın duvarında hasar oluştu. Yangın sırasında içinde kimsenin bulunmadığı öğrenilen ahşap köşkün 3 yıldır boş olduğu ve satılığa çıkarıldığı belirtildi. Yangın sonrası sokak sakinleri, bölgenin korunması gerektiğini vurguladı.

 • 21.07.2023 21 Tem 17:34 Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı Sarıyer'de Ahşap Köşk Alev Alev Yandı

  Sarıyer'de bulunan 3 katlı ahşap köşk alev alev yanarak kullanılamaz hale geldi. Yangın, itfaiye ekiplerinin 3 saat süren müdahalesi sonucu söndürüldü. Yan taraftaki 4 katlı binada da hasar oluştu. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi.

 • 21.07.2023 21 Tem 17:33 Sarıyer'de kullanılmayan ahşap köşk yandı Sarıyer'de kullanılmayan ahşap köşk yandı

  Sarıyer'de metruk haldeki 3 katlı ahşap köşk alev alev yandı. Yangın yandaki binalara sıçradı. Ahşap bina kullanılamaz hale gelirken mahalleli büyük panik yaşadı. Yangın saat 14.00 sıralarında Sarıyer Büyükdere Çoban Kızı Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 3 katlı ahşap köşkte henüz sebebi belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Köşkten yükselen alevleri gören mahalleli, itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Alev alev yanan köşk, kamera görüntülerine yansıdı. Yangının boyutu vatandaş kamerasıyla gözler önüne serilirken mahalleli de büyük panik yaşadı. Ahşap binadaki alevler yandaki binaya da sirayet etti. Sirayet önlenirken binada kimsenin olmadığı öğrenildi. Çevre binalardaki vatandaşlar tedbir amacıyla tahliye edildi. Yangın itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla söndürüldü. Yaşananları anlatan mahalle sakini Berat Can Kara 'ş yerinde yemek arasına çıkmıştım. Yanan köşkün yanından çıkarken kokusunu aldım. Komşuların tahta falan yaktığını düşündüm. Arkadaşımla dışarı çıktık. Her tarafı duman sardı, hemen itfaiyeyi aradık. İtfaiye 5-10 dakika içinde hemen geldi. Söndürmeye başladılar, çok büyük bir yangındı. İkinci ya da üçüncü kattan itibaren yanmaya başladı. Söndürdüler ve şu an iyiyiz, can kaybı yok. Allah'tan binada kimse yaşamıyor' ifadelerini kullandı. Bir başka mahalle sakini Fatih Kutluata ise, 'Ben çok yakında oturuyorum. Bir kokuyla pencerelerimizi açtık. Hemen dışarı çıktık. Gerçekten çok üzücü bir olayla karşılaştık. Çok eski bir yerdi. Zaten kullanılmıyordu. Hala satılık levhası bulunuyordu. Bütün mahalleli olarak müdahale için gereken yerleri aradık. Etrafa yayılıp yangının büyümesinden çok korktuk. Allah'tan öyle bir durumla karşılaşmadık. Zaten burada yeni bir bina yok. Çocukluğumuz buralarda geçti. Buraların ciddi şekilde korunması lazım. Ama maalesef bir şekilde hallediyorlar. Çok üzüntülüyüz' şeklinde konuştu. Yangınla ilgili inceleme sürüyor.

 • 21.07.2023 21 Tem 16:25 Sarıyer'de çıkan yangın bitişik binaya da sıçradı Sarıyer'de çıkan yangın bitişik binaya da sıçradı

  Sarıyer Büyükdere Mahallesi'nde bulunan 3 katlı metruk binada çıkan yangın, bitişikteki 4 katlı binaya da sıçradı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü ancak ahşap bina kullanılamaz hale geldi ve sıçrayan alevler nedeniyle bitişik binada da hasar oluştu. Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı olay yerine gelerek incelemelerde bulundu.

 • 21.07.2023 21 Tem 16:07 Sarıyer'de Metruk Ahşap Köşk Alev Alev Yandı Sarıyer'de Metruk Ahşap Köşk Alev Alev Yandı

  Sarıyer Büyükdere Çoban Kızı Sokak'ta bulunan 3 katlı ahşap köşkte çıkan yangın, çevredeki binalara sıçradı. Mahalleli büyük panik yaşarken, itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangının nedeni henüz belirlenemedi. Yangınla ilgili inceleme devam ediyor.

 • 28.06.2023 28 Haz 19:35 Beşiktaş'ta Zincirleme Trafik Kazası: Bir Kadın Yaralandı Beşiktaş'ta Zincirleme Trafik Kazası: Bir Kadın Yaralandı

  Beşiktaş'ta bir kadın, yolun karşısına geçtiği sırada otomobilin çarpması sonucu yaralandı. Mehmet A'nın kullandığı otomobil, kadına çarpmamak için frene bastığı sırada arkasından gelen diğer araçlarla zincirleme trafik kazasına neden oldu. Yaralı kadın hastaneye kaldırıldı ve kaza nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu oluştu.

 • 28.06.2023 28 Haz 19:31 Beşiktaş'ta Zincirleme Kaza: Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Kadına Otomobil Çarptı Beşiktaş'ta Zincirleme Kaza: Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Kadına Otomobil Çarptı

  Beşiktaş'ta yolun karşısına geçmeye çalışan bir kadına otomobil çarptı. Kazanın ardından duran otomobile başka bir otomobilin ve kamyonetin çarpmasıyla zincirleme kaza meydana geldi. Kazada yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı. Kazaya tanık olanlar, bölgede yaya geçidi ve ışık olmamasının tehlikeli durumlara yol açtığını belirtti.

 • 28.06.2023 28 Haz 19:21 Beşiktaş'ta Zincirleme Kaza: Otomobil Kadına Çarptı Beşiktaş'ta Zincirleme Kaza: Otomobil Kadına Çarptı

  Beşiktaş'ta yolun karşısına geçmeye çalışan bir kadına otomobil çarptı. Kazanın ardından duran otomobile başka bir otomobilin ve kamyonetin çarpmasıyla zincirleme kaza meydana geldi. Kazada yaralanan kadın hastaneye kaldırıldı. Kazaya tanık olanlar, bölgede yaya geçidi ve ışık olmamasının tehlikeli durumlara yol açtığını belirtti.

 • 30.05.2023 30 May 21:11 Sarıyer'in bazı mahallelerine yarın 12 saat su verilemeyecek Sarıyer'in bazı mahallelerine yarın 12 saat su verilemeyecek

  Sarıyer'in bazı mahallelerinde yarın 09.00 ila 21.00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacak. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinden yapılan açıklamada, Beşiktaş-Sarıyer isale hattında gerçekleştirilecek yenileme çalışmaları nedeniyle yarın su kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

 • 26.05.2023 26 May 13:49 Sarıyer'de Kamyonun Dorsesinden Dökülen Gübre Çevredekileri Rahatsız Etti Sarıyer'de Kamyonun Dorsesinden Dökülen Gübre Çevredekileri Rahatsız Etti

  Sarıyer'de seyir halindeki bir kamyonun dorsesinden yola dökülen hayvan gübresi çevredekilerin tepkisine neden oldu. Olayın ardından Sarıyer Belediyesi ekipleri temizlik çalışması başlattı.

 • 26.05.2023 26 May 10:32 Sarıyer'de Kamyonun Dorsesindeki Gübre Yola Döküldü Sarıyer'de Kamyonun Dorsesindeki Gübre Yola Döküldü

  Sarıyer'de seyir halindeki kamyonun dorsesinden yola dökülen hayvan gübresi çevredekileri rahatsız etti. Belediye ekipleri temizlik çalışması başlattı.

 • 17.05.2023 17 May 09:33 Sarıyer'de Yağmur Nedeniyle İETT Otobüsü Kaza Yaptı Sarıyer'de Yağmur Nedeniyle İETT Otobüsü Kaza Yaptı

  Sarıyer'de yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda İETT otobüsü şoförü direksiyon hâkimiyetini kaybederek önce Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameralarının bulunduğu direğe ardından otomobile çarptı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken direk yola devrildi. Kaza nedeniyle çift yönlü olarak trafikte yoğunluk yaşandı.

 • 11.05.2023 11 May 10:38 Koç University faces eviction lawsuit over unpaid rent Koç University faces eviction lawsuit over unpaid rent

  Koç University in Istanbul is facing an eviction lawsuit from the Aya Paraskevi Rum Orthodox Church and First School Foundation, who claim that the university has not paid its rent. The property, which includes a school building and garden, was leased to the university for 25 years, with monthly rent of around 25,000 Turkish lira. The university has not yet commented on the case.

 • 11.05.2023 11 May 10:27 Koç Üniversitesi Rektörlüğü, Kiralarını Düzenli Ödemediği İddiasıyla Tahliye Davasıyla Karşı Karşıya Koç Üniversitesi Rektörlüğü, Kiralarını Düzenli Ödemediği İddiasıyla Tahliye Davasıyla Karşı Karşıya

  Koç Üniversitesi Rektörlüğü, kiralarını düzenli ödemediği iddiasıyla mülk sahibi Aya Paraskevi Rum Ortodoks Kilisesi ve İlk Mektebi Vakfı tarafından tahliye davası açıldı. Kira bedelinin 25 bin lira civarında olduğunu belirten vakfın avukatı Mustafa Yaren, "Şu anda İstanbul'daki en düşük kiralar bile 15-20 bin lirayken koskoca bir okul binası ve bahçesi bu rakamlara kiralanıyorken, hala ödeme yapmamakta veya ödemelerini aksatmakta ısrarcı oluyorlar" dedi.

 • 11.05.2023 11 May 10:23 Koç Üniversitesi Rektörlüğüne tahliye davası Koç Üniversitesi Rektörlüğüne tahliye davası

  Koç Üniversitesi Rektörlüğü, kiralarını düzenli ödemediği iddiasıyla Aya Paraskevi Rum Ortodoks Kilisesi ve İlk Mektebi Vakfı tarafından tahliye davası açıldı. Vakfın avukatı, kiraların 25 bin lira civarında olduğunu belirtirken, üniversiteden konuyla ilgili açıklama yapılmadı.

 • 02.05.2023 02 May 13:34 Galatasaray kaptanı Fernando Muslera'nın dolandırıcılara kaptırdığı para miktarı 750 bin dolar olduğu öne sürüldü Galatasaray kaptanı Fernando Muslera'nın dolandırıcılara kaptırdığı para miktarı 750 bin dolar olduğu öne sürüldü

  Toplamda 85 milyon dolarlık bir vurgun yapıldığı iddia edilen dolandırıcılığın Fatih Terim, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Selçuk İnan ve Semih Kaya gibi mağdurlarından biri olan Galatasaray kaptanı Fernando Muslera'nın kaybının ise yaklaşık 750 bin dolar olduğu öne sürüldü.

 • 29.04.2023 29 Nis 22:08 Barbaros Hayrettin Paşa Camii açılışına gün sayıyor Barbaros Hayrettin Paşa Camii açılışına gün sayıyor

  Barbaros Hayrettin Paşa Camii açılışına gün sayıyor Levent Camii Kültür Hizmet Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ergin Külünk "İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle camimizi resmen ibadete açmış olacağız" Osmanlı mimari özelliklerine sahip Barbaros Hayrettin Paşa...

 • 06.04.2023 06 Nis 15:42 Sarıyer açıklarında arızalanan canlı hayvan gemisi kurtarıldı Sarıyer açıklarında arızalanan canlı hayvan gemisi kurtarıldı

  Gürcistan'dan Suudi Arabistan'a seyir halindeyken makine arızası yapan Togo bayraklı 72 metre boyundaki canlı hayvan gemisi kurtarıldı.

 • 05.02.2023 05 Şub 13:52 İbb Ekipleri 555 Noktada Kar Küreme ve Müdahale Araçlarıyla Bekleyecek İbb Ekipleri 555 Noktada Kar Küreme ve Müdahale Araçlarıyla Bekleyecek

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), şiddetli karşı yağışında oluşabilecek olumsuzluklara karşı kar küreme ve müdahale araçlarıyla 555 noktada hazır.

 • 24.12.2022 24 Ara 13:24 Sarıyer'de İETT otobüsünün motor kısmında çıkan yangın söndürüldü Sarıyer'de İETT otobüsünün motor kısmında çıkan yangın söndürüldü

  Sarıyer'de seyir halindeki İETT otobüsünün motor kısmında çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

 • 24.12.2022 24 Ara 11:38 SARIYER'DE İETT OTOBÜSÜNDE YANGIN SARIYER'DE İETT OTOBÜSÜNDE YANGIN

  SARIYER'de seyir halindeyken motor kısmında yangın çıkan İETT otobüsü itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

 • 19.12.2022 19 Ara 16:14 Sarıyer'de feci kaza: Lüks araç hurdaya döndü Sarıyer'de feci kaza: Lüks araç hurdaya döndü

  Sarıyer'de feci kaza: Lüks araç hurdaya döndüİSTANBUL Sarıyer'de ters şeritten fırlayan araç lüks Jipe çarptı.

 • 08.12.2022 08 Ara 12:54 Boğaz'ın Yeni Kütüphanesi Açıldı Boğaz'ın Yeni Kütüphanesi Açıldı

  Sarıyer Belediyesi tarafından zengin kitap koleksiyonu ile hizmete açılan Büyükdere Kütüphanesi, konforlu çalışma alanları ve Boğaz manzarası ile Sarıyerliler'in başlıca tercihi oldu. 14 Kasım’da açılan kütüphane daha birinci ayını doldurmadan 3 bin 500 kitapseveri ağırladı. Özellikle gençlerin tercih ettiği kütüphane, ziyaretçilerin iyi vakit geçirebilecekleri bir yaşam alanı olarak tasarlandı.

 • 13.11.2022 13 Kas 15:39 İşten çıkarılan kişi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu protesto etti İşten çıkarılan kişi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu protesto etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı programda yaklaşık 6 ay önce Şişli Belediyesi tarafından işten çıkarıldığını belirten kişi tarafından protesto edildi.

 • 12.11.2022 12 Kas 12:32 SARIYER'DE REFÜJE ÇIKAN OTOMOBİL AĞACI DEVİRİP YOLA SAVRULDU: 3 YARALI SARIYER'DE REFÜJE ÇIKAN OTOMOBİL AĞACI DEVİRİP YOLA SAVRULDU: 3 YARALI

  SARIYER'de, trafikte kendini sıkıştıran araçtan kurtulmak için manevra yapan sürücünün kontrolünden çıkan lüks otomobil refüje çıkıp ağaca çarptıktan sonra tekrar yola savruldu.

 • 05.11.2022 05 Kas 12:19 İstanbul'da bazı yollar maraton nedeniyle trafiğe kapatılacak İstanbul'da bazı yollar maraton nedeniyle trafiğe kapatılacak

  İstanbul'da yarın düzenlenecek N Kolay 44. İstanbul Maratonu dolayısıyla bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

 • 05.11.2022 05 Kas 11:43 İstanbul Valiliği, 44. N Kolay İstanbul Maratonu Nedeniyle Kapatılan Yollar ve Alternatif Güzergahları Duyurdu İstanbul Valiliği, 44. N Kolay İstanbul Maratonu Nedeniyle Kapatılan Yollar ve Alternatif Güzergahları Duyurdu

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen 44. N Kolay İstanbul Maratonu yarın koşulacak. Maraton nedeniyle bazı yollar trafiğe kapalı olacak. İstanbul Valiliği, maraton nedeniyle İstanbul'da kapatılan yollar ve alternatif güzergahları duyurdu.

 • 26.10.2022 26 Eki 14:33 Son dakika haberleri! SARIYER'DE OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI KADIN HAYATINI KAYBETTİ Son dakika haberleri! SARIYER'DE OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI KADIN HAYATINI KAYBETTİ

  Son dakika habere göre SARIYER'DE yolun karşısına geçmeye çalışan 62 yaşındaki Şenay Günay'a, hafif ticari araç çarptı.

 • 24.10.2022 24 Eki 15:55 İbb, Tarihi Cendere Hamidiye Pompa İstasyonu'nu Kültür Merkezine Dönüştürdü. İmamoğlu: 'Geçmiş Zihniyet, Vatandaşa Ait Alanları Kendisinin Zannediyor' İbb, Tarihi Cendere Hamidiye Pompa İstasyonu'nu Kültür Merkezine Dönüştürdü. İmamoğlu: "Geçmiş Zihniyet, Vatandaşa Ait Alanları Kendisinin Zannediyor"

  İstanbul’un tarihi sanayi yapılarından Cendere Hamidiye Pompa İstasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Miras tarafından restore edilerek Cendere Sanat ismiyle İstanbullulara kazandırıldı. Açılış töreninde konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “İstiyoruz ki 16 milyon insanımız İstanbul’un güzelliklerinden en aktif bir şekilde faydalanabilsin. Buralara gelmenizi yürekten diliyorum. Buralar gerçek sahipleriyle buluşsun. Gerçek sahipleriyle buluşmadığı zaman, geçmiş zihniyet, orayı kendisinin zannederek başka anlamlarda kullanmaya dönük adımlar atabiliyor. Ama biz, buraları gerçek sahipleri olan sizlerle buluşturuyoruz” dedi.

 • 24.10.2022 24 Eki 14:10 Sarıyer Gündüz Bakımevleri 29 Ekim'i Kutladı Sarıyer Gündüz Bakımevleri 29 Ekim'i Kutladı

  Sarıyerli minikler, Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı stadında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için bir araya geldi. Gündüz Bakımevleri’nin 4-5 yaş arası öğrencilerinin yer aldığı gösteride çocuklar, Cumhuriyet Bayramı’nı bando-ritim performansı ile karşıladı. Programda ayrıca Sarıyer Belediyesi Sivil Savuma Birimi köpeği Şilan, çocuklar için minik bir şov yaptı.

 • 14.10.2022 14 Eki 12:10 İSTANBUL BOĞAZI'NDA MAKİNE ARIZASI YAPAN GEMİ RÖMORKÖRLERLE BÜYÜKDERE'YE ÇEKİLDİ İSTANBUL BOĞAZI'NDA MAKİNE ARIZASI YAPAN GEMİ RÖMORKÖRLERLE BÜYÜKDERE'YE ÇEKİLDİ

  TUZLA'dan Kavkaz'a seyir halindeyken Türkeli açıklarında makine arızası yapan ANNITA isimli dökme yük gemisi, Gemi Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı kurtarma römorkörleriyle Sarıyer, Büyükdere Demir Sahası'na çekildi.

 • 14.10.2022 14 Eki 10:12 İstanbul Boğazı'nda arıza yapan yük gemisi Sarıyer açıklarına çekildi İstanbul Boğazı'nda arıza yapan yük gemisi Sarıyer açıklarına çekildi

  Tuzla'dan Kavkaz'a seyir halindeyken Rumeli Feneri açıklarında makine arızası yapan ANNITA isimli dökme yük gemisi, Sarıyer Büyükdere açıklarına demirledi.

 • 04.10.2022 04 Eki 19:23 BEŞİKTAŞ'TA OTOMOBİL ALEV ALEV YANDI BEŞİKTAŞ'TA OTOMOBİL ALEV ALEV YANDI

  BEŞİKTAŞ'ta bir otomobil henüz belirlenemeyen bir nedenle yandı.

 • 27.09.2022 27 Eyl 02:57 İSTANBUL-SARIYER'DE MOTOSİKLET OTOMOBİLLE ÇARPIŞTI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI İSTANBUL-SARIYER'DE MOTOSİKLET OTOMOBİLLE ÇARPIŞTI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI

  SARIYER'de trafik ışıklarında motosikletle otomobil çarpıştı.

 • 07.09.2022 07 Eyl 21:47 Sarıyer'de bıçaklı park kavgası kamerada Sarıyer'de bıçaklı park kavgası kamerada

  Sarıyer'de bıçaklı park kavgası kamerada İki grup arasında çıkan bıçaklı park kavgasında 1 kişi yaralandıİSTANBUL Sarıyer'de iki grup arasında park yeri çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı.

Advertisement