Eski karısının mezarına giden adamın yaptıkları duyanları şaşkına çevirdi - Son Dakika

Eski karısının mezarına giden adamın yaptıkları duyanları şaşkına çevirdi

26.09.2022 20:17
Eski karısının mezarına giden adamın yaptıkları duyanları şaşkına çevirdi

2017 yılında 66 yaşındayken yaşamını yitiren Linda Louise Torello'nun çocukları, annelerinin mezarının etrafında sık sık dışkı ve idrar bulmalarının ardından gizli kamera yerleştirdi. Bunu yapan kişinin annelerinin eski kocası olduğu belirlendi. Adamın uzun yıllardır düzenli aralıklarla mezara idrarını yaptığı ortaya çıktı.

Linda Louise Torello adlı kadın, 2017 yılında 66 yaşında kanserden ölmesinin ardından New York Orangetown'daki Tappan Reform Kilisesi'ndeki bir mezarlığa gömüldü.

GARİPLİĞİ İLK OLARAK ÇOCUKLARI FARK ETTİ

Annesinin mezarını ziyaret eden çocuklardan Michael, mezarın etrafında dışkı ve idrar bulmasının ardından durumu önce kardeşleriyle daha sonra da polislerle paylaştı. Haberler.com'dan Barış Yahya Çinçin'in haberine göre polisler, imkanları varsa çocukların mezara gizli kamera taktırmasını tavsiye etti.

48 yıldır eski karısının mezarına giden adamın yaptığı işlem, duyanların ağzını açık bıraktı

GELEN KİŞİ ŞOKE ETTİ

Polisin tavsiyesini dinleyen çocuklar, mezarın çevresine gizli kamera taktırdıktan sonra beklemeye başladı. Kameralara takılan kişinin üvey babaları olduğunu gören çocuklar, büyük şaşkınlık yaşadı. Adamın 48 yıldan bu yana düzenli aralıklarla eski karısının mezarına idrarını yaptığı tespit edildi.

48 yıldır eski karısının mezarına giden adamın yaptığı işlem, duyanların ağzını açık bıraktı
YORUMLAR
500

Son Dakika Dünya Eski karısının mezarına giden adamın yaptıkları duyanları şaşkına çevirdi - Son Dakika


Advertisement