Partide kendinden geçen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in görüntüleri ülkeyi karıştırdı - Son Dakika

Partide kendinden geçen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in görüntüleri ülkeyi karıştırdı

18.08.2022 09:05

Katıldığı festivaller ve giydiği kıyafetler ile gündemden düşmeyen, son olarak da bir partide kendinden geçtiği görüntüler ortaya çıkan 36 yaşındaki Finlandiya Başbakanı Sanna Marin ülkesini karıştırdı. Kimileri ülkesine karşı sorumlulukları varken partiden partiye koşması eleştirirken kimileri de Marin'in ülkesinin işlerinden kendine zaman ayırdığı için takdir etti.

Geçtiğimiz günlerde Finlandiya'nın en genç başbakanı olan 36 yaşındaki Sanna Marin, Helsinki'deki Flow Festivali'nde çekilen fotoğraflarıyla çok konuşulmuştu. Marin'in festivalde giydiği kıyafetin bit pazarından 8 euroya alınması ise ayrı bir gündem konusu olmuştu.

Görüntüler olay yarattı! Finladiya Başbakanı Sanna Marin arkadaşlarıyla çılgınca dans etti

PARTİDE KENDİNDEN GEÇTİ

Şimdi ise Finladiya Başbakanı Sanna Marin'in sosyal medyaya sızan görüntüleri görenleri bir hayli şaşırttı. Söz konusu videoda Marin'in bir grup arkadaşıyla partiye katıldığı, alkol alıp dans ettiği görülüyor.

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Öte yandan Sanna Marin'in sızan dans görüntülerinin nerede ve ne zaman çekildikleri bilinmiyor. Ancak başbakanın videosu sosyal medyayı ikiye böldü. Çünkü videoda yer alan Marin'in ülkesine karşı sorumlulukları varken partiden partiye koşması eleştirildi. Ancak kimileri ise Finlandiya Başbakanı'nı ülkesinin işlerinden kendine zaman ayırdığı için takdir etti.

Görüntüler olay yarattı! Finladiya Başbakanı Sanna Marin arkadaşlarıyla çılgınca dans etti
Görüntüler olay yarattı! Finladiya Başbakanı Sanna Marin arkadaşlarıyla çılgınca dans etti
YORUMLAR
500
Tes¸kilat 50. Bo¨lu¨m 2. Fragmanı Tes¸kilat 50. Bo¨lu¨m 2. Fragmanı Alparslan: Büyük Selçuklu 31. Bölüm 1. Fragman Alparslan: Büyük Selçuklu 31. Bölüm 1. Fragman Aldatmak 4. Bölüm Fragmanı | 'Sen ne kadar gurursuz bir kadınsın' Aldatmak 4. Bölüm Fragmanı | 'Sen ne kadar gurursuz bir kadınsın'

Son Dakika Dünya Partide kendinden geçen Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in görüntüleri ülkeyi karıştırdı - Son Dakika


Advertisement