ABD'de F-35 savaş uçağı düştü - Son Dakika
Dünya

ABD'de F-35 savaş uçağı düştü

ABD'nin New Mexico eyaletindeki Albuquerque kentinde bir savaş uçağı düştü. Olay sonrası bölgeye ekipler sevk edilirken pilot, koltuk fırlatma yöntemiyle kazadan kurtuldu. Kazanın ardından çekilen görüntülerde uçağın yanarak küle döndüğü görüldü.

29.05.2024 00:52

ABD'de bir savaş uçağı eğitim tatbikatı yapmak üzere havalandıktan kısa bir süre sonra düştü. Düşen uçak alevlere teslim olurken pilot, koltuk fırlatma yöntemiyle kazadan sağ kurtuldu.

HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

New Mexico'daki Albuquerque International Sunport yakınlarında eğitim tatbikatı sırasında bir F-35 uçağının düştüğü duyuruldu. Olay sonrası bölgeye kurtarma ekipleri sevk edildi.

ABD'de F-35 savaş uçağı düştü

Kazanın ardından savaş uçağının tamamen yandığı ve sadece küle dönmüş iskeletinin kaldığı, havadan çekilen görüntülerle kaydedildi. Uçağın düşüş nedeniyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

ABD\'de F-35 savaş uçağı düştü

Son Dakika Dünya ABD'de F-35 savaş uçağı düştü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (16)

 • muzaffer doğan: gecenin en güzel haberi 171 6 Yanıtla
  Ercan Gokce: Son gecen olur insallah 8 173 Rıdvan Günay: Kesinlikle katılıyorum 33 9 Davut Kochan: Ercan gökce zoruna giden ne anlamdım 25 0
 • yıldıray yanık: Ercan gökce nin babası olan pilot kurtulmuş.Ercan kardeşim çok geçmiş olsun. Babanız kurtulmuş 118 5 Yanıtla
  veysel unlu: Süper cevap. 41 1 Ay Yıldız: O da kim? 16 0
 • Aydemir Akarslan: Parçalar bizden değildi :)) 38 2 Yanıtla
 • Emir Arslan: hiç üzülmedim daha beterlerini görmek nasip olur İNŞALLAH 33 1 Yanıtla
 • Emir Arslan: Nedense güzel haber 27 0 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement