ABD'de kıyamet alameti olarak görülen sakallı kurbağa panik yarattı - Son Dakika

ABD'de kıyamet alameti olarak görülen sakallı kurbağa panik yarattı

30.04.2022 17:29
ABD'de kıyamet alameti olarak görülen sakallı kurbağa panik yarattı

ABD'deki bir veterinerde sakallı ve çift başlı kurbağa doğdu. Bu tür hayvanların artması, kıyamet alameti olarak görülüyor. Çift başlı ve sakallı kurbağa, şu anda korumaya alındı.

Dünya genelinde son zamanlarda çift başlı hayvanlarda artış görülmeye başlandı. Amerika'dan gelen haber ise duyanları adeta buz kestirdi.

ÇİFT BAŞLI SAKALLI EJDER DOĞDU

ABD'deki bir veterinerde sakallı ejder doğdu. Sakallı ejderin ayrıca çift başlı olması da görenleri hayrete düşürdü. Hemen korumaya alınan hayvanın tedavisi devam ediyor. Ayrıca doğduğu odaya da kimse alınmıyor.

KIYAMET ALAMETİ OLARAK GÖRÜLÜYOR

Anadolu'nun birçok yerinde çift başlı koyun, tavuk doğumlarına şahit olmak mümkün. Bu doğumlar, geniş bir çevre tarafından kıyamet alameti olarak adlandırılıyor. Son olarak dünyaya gelen çift başlı ve sakallı ejder de kıyamet alametinin güçlü örneklerinden biri olarak görülmeye başlandı.

İşte çift başlı ve sakallı ejderin fotoğrafları:

Doğduğu veterinerdeki odaya kimse alınmıyor! Kıyamet alameti olarak görülüyor, sakallı kurbağa panik yarattı
Doğduğu veterinerdeki odaya kimse alınmıyor! Kıyamet alameti olarak görülüyor, sakallı kurbağa panik yarattı
YORUMLAR (1)
500
ABD'de 3 yaşındaki çocuğun cesedi, derin dondurucuda bulundu ABD'de 3 yaşındaki çocuğun cesedi, derin dondurucuda bulundu Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, 'Suriye operasyonunda ABD ve Rusya'nın baskısıyla frene mi bastık?' sorusuna Erdoğan'ın sözüyle cevap verdi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, 'Suriye operasyonunda ABD ve Rusya'nın baskısıyla frene mi bastık?' sorusuna Erdoğan'ın sözüyle cevap verdi İran ABD ile yaptırımların kaldırılmasına ilişkin görüşmelerin bu hafta yapılacağını duyurdu İran ABD ile yaptırımların kaldırılmasına ilişkin görüşmelerin bu hafta yapılacağını duyurdu

Son Dakika Dünya ABD'de kıyamet alameti olarak görülen sakallı kurbağa panik yarattı - Son Dakika


Advertisement