Almanya'daki silahlı saldırıda 7 kişi öldü - Son Dakika

Almanya'daki silahlı saldırıda 7 kişi öldü

10.03.2023 16:38
Almanya'daki silahlı saldırıda 7 kişi öldü

Almanya'nın Hamburg kentinde dün akşam Yehova Şahitleri mezhebinin bir binasına silahla saldıran bir kişinin, 7 kişiyi öldürdüğü ve 8 kişiyi yaraladığı açıklandı.

Almanya'nın Hamburg kentinde dün akşam Yehova Şahitleri mezhebinin bir binasına silahla saldıran bir kişinin, 7 kişiyi öldürdüğü ve 8 kişiyi yaraladığı açıklandı. Polis, "Binada doğmamış bir çocuk da dahil olmak üzere yedi kişiyi öldürdü" açıklamasını yaptı.

Hamburg polisi olayla ilgili bugün yaptığı basın toplantısında, "Binada doğmamış bir çocuk da dahil olmak üzere yedi kişiyi öldürdü. 8 kişi yaralandı 4'ünün hayati tehlikesi bulunuyor" ifadelerini kullandı.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Eyüpsultan'da bir garip olay! Hedefi tutturamayan şüpheliler özür dileyip iş adamını kaçırdılar Eyüpsultan'da bir garip olay! Hedefi tutturamayan şüpheliler özür dileyip iş adamını kaçırdılar İstanbul'da yaşanan ilginç adam kaçırma olayı! O anlar saniye saniye kaydedildi İstanbul'da yaşanan ilginç adam kaçırma olayı! O anlar saniye saniye kaydedildi Yeni BMW M5 Nürburgring'te görüldü! Yeni BMW M5 Nürburgring'te görüldü!

Son Dakika Dünya Almanya'daki silahlı saldırıda 7 kişi öldü - Son Dakika


Advertisement