Aniden ortaya çıkan timsah, 8 yaşındaki kız çocuğunu yedi - Son Dakika

Aniden ortaya çıkan timsah, 8 yaşındaki kız çocuğunu yedi

19.10.2021 13:21
Aniden ortaya çıkan timsah, 8 yaşındaki kız çocuğunu yedi

Endonezya'da arkadaşlarıyla birlikte nehirde yıkanan Suci Ramadhani isimli kız çocuğu, ortaya çıkan bir timsah tarafından yutuldu. Talihsiz kızın kalıntıları, ancak iki gün sonra timsahın midesinden çıkarılabildi.

Endonezya'nın Buru adasında korkunç bir olay yaşandı. 8 yaşındaki Suci Ramadhani isimli kız çocuğu, arkadaşlarıyla beraber yıkanmak için Teluk Kayeli Nehri'ne girdi. Kız çocuğu ve arkadaşları bir süre nehirde yıkanıp, eğlendi. Ancak daha sonra kimsenin duymak istemediği bir olay yaşandı.

BİR ANDA ORTAYA ÇIKIP, KIZI YUTTU

Kızların eğlendiği sırada bir anda ortaya çıkan dev timsah, hedefine aldığı Suci Ramadhani'yi tek hamlede yutmayı başardı. Çevredekiler, kızın timsah tarafından kafasından yakalandığı görmelerinin ardından hayvana doğru mızrak yağdırdı. Fakat başarılı olamadılar.

HEMEN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Suci Ramadhani'nin timsah tarafından yutulmasının ardından kızın cansız bedenini bulmak için hemen timsah aranmaya başladı. Bir gün boyunca ortalık görünmeyen timsah, ertesi gün ekipler tarafından tespit edildi. Timsahın karnını açan yetkililer, genç kızın kalıntılarını bulamadı. Ekipler ancak olaydan iki gün sonra nehrin uzak bölümünde kızın kalıntılarını tespit etti.

Aniden ortaya çıkan timsah, 8 yaşındaki kız çocuğunu yedi

Son Dakika Dünya Aniden ortaya çıkan timsah, 8 yaşındaki kız çocuğunu yedi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

Tabelada ismini görünce çok sinirlendi! İrfan Can Kahveci'den Vitor Pereira'ya sert tepki 22:14 Tabelada ismini görünce çok sinirlendi! İrfan Can Kahveci'den Vitor Pereira'ya sert tepki Son Dakika: İstanbul'da fırtına nedeniyle yarın yüz yüze eğitime ara verildi 20:26 Son Dakika: İstanbul'da fırtına nedeniyle yarın yüz yüze eğitime ara verildi İstanbul'da korkutan görüntüler! Fırtına, bir binanın çatısını kağıt gibi uçurdu 16:46 İstanbul'da korkutan görüntüler! Fırtına, bir binanın çatısını kağıt gibi uçurdu Fatih Terim, son yolculuğuna uğurlanan Mustafa Cengiz'in cenaze törenine katıldı 16:22 Fatih Terim, son yolculuğuna uğurlanan Mustafa Cengiz'in cenaze törenine katıldı 28 yaşındaki genç akıllı yolcu sayma cihazı geliştirdi 15:41 28 yaşındaki genç akıllı yolcu sayma cihazı geliştirdi İstanbul'da 130 kilometreyi buldu! Güvenlik kulübesini içindeki görevliyle beraber uçurdu! 15:32 İstanbul'da 130 kilometreyi buldu! Güvenlik kulübesini içindeki görevliyle beraber uçurdu!
Son Dakika: İstanbul'da lodos can aldı: 4 ölü, 19 yaralı 14:40 Son Dakika: İstanbul'da lodos can aldı: 4 ölü, 19 yaralı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim 14:10 Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her zaman düşük faizi savundum. Bu konuda taviz vermem, vermeyeceğim
Advertisement