Bakan Kirişçi, Özbekistan'da - Son Dakika

Bakan Kirişçi, Özbekistan'da

04.07.2022 12:17
Bakan Kirişçi, Özbekistan'da

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, resmi temaslarda bulunmak üzere Özbekistan'ın başkenti Taşkent'e geldi.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, resmi temaslarda bulunmak üzere Özbekistan'ın başkenti Taşkent'e geldi.

Bakan Kirişçi, ziyaretine ilişkin sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Türk Devletleri Teşkilatı 1. Tarım Bakanları Toplantısı ve Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 7. Tarım Bakanları Toplantısı için Özbekistan'dayız" dedi.


YORUMLAR
500
Afyonkarahisarlı Besici: Hayvanlarımı Doyuramaz Duruma Geldim. Satacağım, Kimse Almıyor Afyonkarahisarlı Besici: Hayvanlarımı Doyuramaz Duruma Geldim. Satacağım, Kimse Almıyor Özbekistan Başbakan Yardımcısı, Çin ile İlişkilere Güçlü Bir İvme Kazandırılması Çağrısında Bulundu Özbekistan Başbakan Yardımcısı, Çin ile İlişkilere Güçlü Bir İvme Kazandırılması Çağrısında Bulundu Orta Asya-AB Dışişleri Bakanları 18. Toplantısı Semerkant'ta yapılacak Orta Asya-AB Dışişleri Bakanları 18. Toplantısı Semerkant'ta yapılacak
Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Bakan Kirişçi, Özbekistan'da - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement