Basketbol maçında rakibin attığı kasti yumrukla beyin sarsıntısı geçirdi - Son Dakika

Basketbol maçında rakibin attığı kasti yumrukla beyin sarsıntısı geçirdi

12.11.2021 11:44

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde okullar arası basketbol maçında yaşanan olay korku yarattı. Bir pozisyon esnasında yere düşen genç kız, kenardaki annesinin "Ona vurmalısın" sözünü dinleyerek rakibine yumruk attı. Beyin sarsıntısı geçiren kız, acil olarak hastaneye kaldırıldı.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki okullar arası maçta korku dolu anlar yaşadı. İki takımın kıyasıya mücadele ettiği anlarda genç bir kız arkadaşından gelen topu potaya gönderdi. Tam da bu sırada kendisini engellemek isteyen rakip takımın oyuncusunun müdahalesi sonucu yere yığıldı.

"ONA VURMALISIN" DİYE BAĞIRDI

Sahada mücadele devam ederken, çocukların aileleri de destek vermeye gelmişti. Ancak bir anne, centilmenliği teşvik edeceği yerde şiddeti teşvik ederek "Ona vurmalısın" diye bağırdı. Annesinin sözünü dinleyen genç kız da rakibini tek hamlede yere serdi.

HASTANELİK OLDU

Yediği yumrukla neye uğradığını şaşıran rakip takımın oyuncusu bir daha yerden kalkamadı ve saha içerisine çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Tüm bu yaşanan anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Olayın ardından videodaki anneye tepki yağdı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Dünya Basketbol maçında rakibin attığı kasti yumrukla beyin sarsıntısı geçirdi - Son Dakika Dünya


Advertisement