Daha önce iç çamaşırını satan fenomen, bu sefer de doğum kontrol aparatını satışa koydu - Son Dakika

Daha önce iç çamaşırını satan fenomen, bu sefer de doğum kontrol aparatını satışa koydu

25.01.2022 00:52

Daha önce iç çamaşırını ve tükürüğünü satmasıyla bilinen TikTok fenomeni Ana Dee'nin bu sefer de rahminden çıkarılan doğum kontrol aparatını satışa koyması, ağızları açık bıraktı.

TikTok'ta Rebekka Blue kullanıcı adıyla geniş bir kitle tarafından tanınan fenomen Ana Dee, şaşırtan hareketler yapmaya devam ediyor. Daha önce iç çamaşırını ve tükürüğünü satmasıyla gündeme gelen fenomen, işi iyice abarttı.

DOĞUM KONTROL APARATINI SATIŞA KOYDU

Geçtiğimiz günlerde doktora gittiğini açıklayan Dee, 5 yıldan bu yana rahminde olan doğum aparatını yenilettiğini ve doktor çıkışında çöpteki aparatı yanına alarak satışa çıkarmaya karar verdiğini anlattı.

Daha önce iç çamaşırını satan fenomen, bu sefer de rahminden çıkarılan doğum kontrol aparatını satışa koydu

AÇIK ARTIRMA BİN EURO İLE BAŞLAYACAK

Fenomen, doğum kontrol aparatının açık artırmada satacağını da belirtti. Buna göre doğum aparatı, fenomenin hayranları arasında bin eurodan başlayarak açık artırmaya sunulacak.

YORUMLAR (2)
  • kral müzik: Yuh artık bukadarda olmaz yaaaaa bu nedir Allah aşkına nekadar da normalmiş gibi gündem de olabilio şaşırmamak elde deil tükürük nebilim kullanılmış iç çamaşırı hadi bunları geçtik bu sonuncu nediryaaaa burda insanlar ay sonunu nasıl getiricez diye fabrikada caninckio yaaa nediimki daha bitmiş abiiii dünya sahada kötüye gidiyorrrr kim nasıl durduracak allahimdan başka rabbim ıslahetsin boylelerini Cevap Yaz 53 5 Yayından Kaldır
500
TTB'nin 'niteliksiz doktor' uyarısına son örnek: Doktor doğumda bebeğin köprücük kemiğini kırdı TTB'nin 'niteliksiz doktor' uyarısına son örnek: Doktor doğumda bebeğin köprücük kemiğini kırdı 23 Mayıs güncel döviz kuru: Dolar ne kadar, euro kaç TL? 23 Mayıs güncel döviz kuru: Dolar ne kadar, euro kaç TL? Anadolu merinosu ırkında ilk yılda yüzde 43 ikizlik oranına ulaştılar Anadolu merinosu ırkında ilk yılda yüzde 43 ikizlik oranına ulaştılar

Son Dakika Dünya Daha önce iç çamaşırını satan fenomen, bu sefer de doğum kontrol aparatını satışa koydu - Son Dakika


Advertisement