Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendini öldürdü - Son Dakika

Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendini öldürdü

27.01.2021 21:58

Brezilya'da yaşayan Eliana Ferreira Siolin adlı kadın, TikTok'ta paylaştığı cüretkar fotoğraflar nedeniyle eşi tarafından öldürüldü. Kızlarının gözü önünde eşini 14 kurşunla öldüren koca, daha sonra kendi kafasına sıkarak intihar etti.

Brezilya'da yaşayan 35 yaşındaki Tiktok kullanıcısı Eliane Ferreira Siolin'in, hesabından paylaştığı cüretkar fotoğraflar sonunu getirdi. Karısının paylaştığı uygunsuz fotoğraflara dayanamayan 45 yaşındaki Alejandro Antonio Aguilera Cantallupi, Siolin'i kurşun yağmuruna tuttu.

KIZLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜ

6 yaşındaki kızlarının gözü önünde karısına 14 el ateş eden cani koca, karısını öldürdükten sonra kendi kafasına sıktığı tek el ateş ile intihar etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, 35 yaşındaki kadının kolunda kırık olduğunu ve vücudunda ise 14 merminin bulunduğunu tespit etti.

Karısının cürretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce karısını sonra kendisini öldürdü

TİKTOK YÜZÜNDEN SIK SIK TARTIŞIYORLARMIŞ

Korkunç olayın ardından çiftin yakınları, Tiktok kullanıcısı Eliane Ferreira Siolin'in verdiği pozlar yüzünden eşiyle sık sık tartıştığını söyledi. Babasının annesini öldürdüğünü, ardından intihar ettiğini gören çiftin 6 yaşındaki kızları ise çiftin ailesinin gözetimi altına verildi.

YORUMLAR (38)
  • Polemik..: İngiliz ajanının notları adlı kitap'ta diyor ki kadınlar fitneye sebep verir İslam diğni bu fitneye sebebiyeti ortadan kaldırmak için kadının mahrem yerlerini örtmesini emreder bu da kadına dayalı bütün fitneleri ortadan kaldırır diyor . Kadın'da erkekde birdir amma kadın yaradılış açısından güzel ve dikkat çekici hoş yaratılmıştır bu güzel yaratılışta sadece eşine helal edilmiş diğer erkeklerden muhafaza edilmek üzere de gizlenmesi emredilmeştir bu yöntem hem kadını hem toplumu hemde nesli kurtarır çünkü kadın toplumun kıymetli önemli değirli bir yapı taşıdır siz güzel kadınlarımız kendinizi hem sapık zihniyetlerden hemde kendi nefsinizden koruyun koyunki nesil kurtarsın sizlerde bedenlerinizin cazibesine kapılıpta ahlakınızı tahrip etmeyin sizin ahlakınız bozulursa bir neslin ahlakı bozulur. Cevap Yaz 17 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kocaeli'de köprüden atlamak üzere olan şahsı itfaiye ekipleri son anda kurtardı Kocaeli'de köprüden atlamak üzere olan şahsı itfaiye ekipleri son anda kurtardı Avustralya Savunma Kuvvetlerinde yüksek intihar oranı 'ulusal trajedi' olarak nitelendi Avustralya Savunma Kuvvetlerinde yüksek intihar oranı 'ulusal trajedi' olarak nitelendi Haber alınamayan gencin kanal yolunda cesedi bulundu Haber alınamayan gencin kanal yolunda cesedi bulundu

Son Dakika Dünya Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendini öldürdü - Son Dakika


Advertisement