Katil maymun can aldı! Sokakta gözüne kestirdiği bir adamın kafasına tuğla attı - Son Dakika

Katil maymun can aldı! Sokakta gözüne kestirdiği bir adamın kafasına tuğla attı

21.10.2021 15:16
Katil maymun can aldı! Sokakta gözüne kestirdiği bir adamın kafasına tuğla attı

Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de Mohammad Kurbaan isimli adam, yoldan geçtiği sırada vahşi bir maymun tarafından saldırıya uğradı. Kafasına atılan tuğla nedeniyle hayatını kaybetti. Bölgede son dönemde maymun saldırılarında artış görüldü.

Vahşi doğa hayatıyla bilinen Hindistan'da insanların hayvan saldırıyla ölmelerine ilişkin haberler yayılmaya devam ediyor. Ülkenin başkenti Yeni Delhi'de meydana gelen olay ise akıllara durgunluk verdi. Bölgede insanlara yönelik saldırılarıyla bilinen maymunlardan biri, 30 yaşındaki Mohammad Kurbaan isimli vatandaşın kafasına tuğla fırlattı.

AĞIR YARALI OLARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Kurbaan, başına tuğla isabet etmesinin ardından ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Ancak çok kan kaybı bulunan adam, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Talihsiz olayın detayları da çok geçmeden ortaya çıktı.

TUĞLALARI DEPONUN ÜZERİNDEN ALMIŞ

Bölgede vahşi maymunların evlere dadanmasının ardından bölgedeki vatandaşlar da kendi önlemlerini almaya başladı. Katil maymunun, adamı öldürdüğü tuğlayı ise maymunların geçmesini engellemek için konulan tuğla yığınından aldığı belirtildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Katil maymun can aldı! Sokakta gözüne kestirdiği bir adamın kafasına tuğla attı

Son Dakika Dünya Katil maymun can aldı! Sokakta gözüne kestirdiği bir adamın kafasına tuğla attı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)
  • Esra Gündüz: Hah işte bizim ülkemizde de böyle .adamı öldürüyor sonra ya delil yok ya iyi halden indirim zart zurt hoop dışarıda. Ha maymun birini öldürmüş ha insan birini öldürmüş. ikiside aynı derecede maalesef Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika

Masterchef Türkiye'nin eski yarışmacı Tunahan Ak'tan Acun Ilıcalı'yı sinirlendirecek hamle 20:25 Masterchef Türkiye'nin eski yarışmacı Tunahan Ak'tan Acun Ilıcalı'yı sinirlendirecek hamle TÜSİAD, Merkez Bankası'nın faiz kararına tepkili: Merkez Bankası esas hedefini unutmamalı 17:20 TÜSİAD, Merkez Bankası'nın faiz kararına tepkili: Merkez Bankası esas hedefini unutmamalı Taş ocağındaki bekçiden köpeğe cinsel saldırı! 15:44 Taş ocağındaki bekçiden köpeğe cinsel saldırı!
Türkiye'nin tek aktif volkanı olan Hasan Dağı'nda hareketlilik 15:04 Türkiye'nin tek aktif volkanı olan Hasan Dağı'nda hareketlilik Anne 14 yaşındaki kızının gözleri önünde cinsel ilişkiye girdi 14:42 Anne 14 yaşındaki kızının gözleri önünde cinsel ilişkiye girdi Merkez Bankası faiz kararı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 14:24 Merkez Bankası faiz kararı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kemal Kılıçdaroğlu'ndan "Artık dur Erdoğan" tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Başbakanı Sanchez'e ilkinden daha büyük bir gemi yapmayı önerdi 14:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Başbakanı Sanchez'e ilkinden daha büyük bir gemi yapmayı önerdi Numan Kurtuluş'tan asgari ücret zammı sinyalleri: Yüzde 25-30 oranında zam 13:33 Numan Kurtuluş'tan asgari ücret zammı sinyalleri: Yüzde 25-30 oranında zam
09:56
Advertisement