Kız arkadaşının annesine böbreğini verdi, 1 ay sonra ise terk edildi - Son Dakika

Kız arkadaşının annesine böbreğini verdi, 1 ay sonra ise terk edildi

17.01.2022 16:31
Kız arkadaşının annesine böbreğini verdi, 1 ay sonra ise terk edildi

Meksika'da yaşayan Uziel Martínez isimli genç, böbrek hastası olan kız arkadaşının annesine böbreğini bağışladı. Fakat yaklaşık 1 ay sonra kız arkadaşı tarafından terk edilen Martínez, büyük hayal kırıklığına uğradı.

Meksikalı Uziel Martínez'in TikTok üzerinden paylaştığı video, kısa süre içerisinde çok sayıda izlenme aldı. Baja California'da öğretmenlik yapan Martinez, yeni bir ilişkiye başladı. İkili arasındaki ilişkide her şey iyi gidiyordu ancak Martinez'in kız arkadaşının annesinin yaşadığı böbrek rahatsızlığı, ilişkilerini de etkiledi.

FEDAKARLIĞI TAKDİR TOPLADI

Martinez, kız arkadaşının annesinin hasta olduğunu öğrenmesinin ardından ne yapabileceğini sordu. Uygun donör arandığını öğrenen Martinez, hastaneye giderek tahlil yaptırdı ve böbrek nakline onay çıktı.

Kız arkadaşının annesine böbreğini bağışlayan genç, 1 ay sonra terk edildi
Uziel Martínez

BÖBREĞİNİ BAĞIŞLADI

Tahlillerin uyumlu çıkmasının ardından Martinez, başarılı bir operasyonla kız arkadaşının annesine böbreğini bağışladı. 1 ay boyunca her şey iyi giderken, Martinez 1 ay sonra aldığı haberle yıkıldı. Çünkü Martinez'in kız arkadaşı, ayrılık kararı almıştı. Ayrılık kararının ardından evlenen kız, Martinez'i de büyük hayal kırıklığına uğrattı.

YORUMLAR
500
Son Dakika | ABD'nin California eyaletinde kiliseye silahlı saldırı Son Dakika | ABD'nin California eyaletinde kiliseye silahlı saldırı Son dakika! Yangında küle dönen bina tehlike saçıyor Son dakika! Yangında küle dönen bina tehlike saçıyor BAE'nin yeni Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan kimdir? BAE'nin yeni Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan kimdir?

Son Dakika Dünya Kız arkadaşının annesine böbreğini verdi, 1 ay sonra ise terk edildi - Son Dakika


Advertisement