Köpeği tarafından ısırılan kadın, birkaç gün sonra hastanelik oldu! Durumu kritik - Son Dakika

Köpeği tarafından ısırılan kadın, birkaç gün sonra hastanelik oldu! Durumu kritik

05.02.2021 16:16

İngiltere'de yaşayan dört çocuk annesi kadın, köpeği tarafından ısırıldıktan birkaç gün sonra hastaneye kaldırıldı. Çoklu organ yetmezliği yaşayan ve diyalize bağlanan kadın, ellerini kaybetme riski ile karşı karşıya. Doktorlar, kadının rahatsızlığının köpek ısırığı ile ilgili olup olmaması hakkında bir yorum yapmadı.

İngiltere'nin Plymouth şehrinde yaşayan Michelle Ellis, evde baktıkları köpeği kafesine koymaya çalıştığı esnada ısırıldı. Sonraki birkaç gün içinde durumu kötüleşen kadın, kaldırıldığı Derriford Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Bilinç kaybı şikayetiyle hastaneye kaldırılan dört çocuk annesine, kan zehirlenmesine bağlı çoklu organ yetmezliği teşhisi konuldu.

Köpeği tarafından ısırılan kadın, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor

VÜCUDUNDA SİYAHLIKLAR VARMIŞ

Diyaliz makinesine de bağlanan kadın, hastaneye kaldırıldığı sırada dudakları, burnu ve elleri simsiyahtı. Hastane doktorları, Ellis'in ellerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu belirtti.

Köpeği tarafından ısırılan kadın, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor
YORUMLAR (1)
  • Mehmet Can: Hayvanları insanlardan fazla sevenler sokak hayvanları tarafından ısırildığında üzülmüyorum. Cevap Yaz 25 14 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Dünya Köpeği tarafından ısırılan kadın, birkaç gün sonra hastanelik oldu! Durumu kritik - Son Dakika


Advertisement