Londra Moda Haftası'nda Erkek Şıklığı - Son Dakika

Londra Moda Haftası'nda Erkek Şıklığı

10.01.2017 22:37

Londra Moda Haftası 6 Ocak Cuma günü başladı.

Londra Moda Haftası 6 Ocak Cuma günü başladı. Erkek giyimin en gözde örneklerinin ve birbirinden iddialı markaların yeni kreasyonlarının sergileneceği haftaya Londra Belediye Başkanı Sadıq Khan'da katıldı. Kendisi Brexit'in moda endüstrisine etkilerinden bahsetti:

"İngiltere'nin AB'de kalmasını isterdim. Sonuçlara katlanmalıyız ve Brexit'in hem moda endüstrisi için hem de ülkemiz için de çalıştığından emin olmalıyız. Moda endüstrisinin endişeleri ne, yetenekleri cezbetmeye devam edebileceğimizden emin olmak istiyorlar ve burada hükumet bu tip endişelere saygı duyuyor."

İngiltere'nin gözde erkek giyim markası Topman Design, yeni koleksiyonunda parlak renkler ve geometrik desenlerle modern bir görünüm taşıyor.

İngiliz rap müzik sanatçısı Tinie Tempah ise Londra Moda Haftası'nda ilk kez podyuma çıktı. 7 Ocak'ta düzenlenen defilesinde müzisyen gündelik hayattaki erkeği konu aldığını belirtti:

"Açıkçası ben başkalarının tasarımlarını giydiğimde insanların ne kadar da tarz göründüğümü söylemelerinden sıkılmıştım. Bir süre sonra içindeki benlikten çok kıyafetlere değer biçildiğini hissediyorsunuz. Bilirsiniz işte; 'Giydiği şey 800 Pound değerinde' ya da 'Tam bin Pound' gibi sözler sarf ederler. Ben de kendimi bir manken gibi hissetmeye başlamıştım."

Tinie Tempah'ın 2012 yılında kendi adıyla üretmeye başladığı tasarımları oldukça sade ve modern bir çizgiye sahip.

Auteur:

Tags:Gepost: 10 januari 2017

Londra Moda Haftası'nda Erkek Şıklığı
Londra Moda Haftası'nda Erkek Şıklığı
Londra Moda Haftası'nda Erkek Şıklığı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Londra Moda Haftası'nda Erkek Şıklığı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

İsmail Saymaz'la çektiği halayla çok konuşulan Ertuğrul Özkök, koronavirüse yakalandı 21:18 İsmail Saymaz'la çektiği halayla çok konuşulan Ertuğrul Özkök, koronavirüse yakalandı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 20:36 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bir avuç ülke" sözleri Rusya'yı kızdırdı: Kabul edilebilir değil Rusya'da çılgın maç! Leicester City'nin forveti attığı gol sayısıyla tarihe geçti 20:08 Rusya'da çılgın maç! Leicester City'nin forveti attığı gol sayısıyla tarihe geçti
Ekrem İmamoğlu eylem yapan öğrencilerin taleplerini yerine getirdi 19:36 Ekrem İmamoğlu eylem yapan öğrencilerin taleplerini yerine getirdi Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun? 19:13 Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun? Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları 17:37 Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları
Çocuğunun iple bağlı fotoğraflarını gösteren baba, annesinin oğlunu darbettiğini iddia etti 17:15 Çocuğunun iple bağlı fotoğraflarını gösteren baba, annesinin oğlunu darbettiğini iddia etti Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı 15:50 Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı
Advertisement