Paris Moda Haftası Devam Ediyor - Son Dakika
Dünya

Paris Moda Haftası Devam Ediyor

Paris Moda Haftası Devam Ediyor

Paris Moda Haftası'nda yeni koleksiyonunu sergileyen Kenzo, Paris Mimarlık Müzesi'ne yerleştirdiği heykel görünümlü modellerine tasarımlarından parçalar giydirdi.

06.10.2016 19:30
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Paris Moda Haftası'nda yeni koleksiyonunu sergileyen Kenzo, Paris Mimarlık Müzesi'ne yerleştirdiği heykel görünümlü modellerine tasarımlarından parçalar giydirdi. Defileyi izlemeye gelen Belçikalı rapçi Stromae basının sorularını yanıtladı:

"Bu harika bir fikir zorlu bir performans olduğuna eminim. Böyle orijinal fikirleri hep sevmişimdir."

Markanın tasarımcıları Carol Lim ve Humberto Leon, Kenzo'nun yeni koleksiyonunu 1977 yılında Kenzo Takada'nın New York'un ünlü diskosu Stüdyo 54'teki defilesinden esinlenerek oluşturduklarını belirttiler.

İtalyan modacı Giambattista Valli ise yeni kreasyonunu Paris Grand Palais'te sergilediği görkemli bir defileyle moda severlerin beğenisine sundu. Markanın 2017 İlkbahar/ Yaz koleksiyonu, çiçek desenli elbiseler çizgili ipek bluzlar ve kalem eteklerle uçuş uçuş bir yaz vaat ediyor.

Amerikalı top model Karlie Kloss ise Tayvan moda evi Shiatzy Chen'in defilesini izlemek için Paris'teydi. 1978 yılında Wang Chen Tsai-Hsia tarafından kurulan marka, 3 boyutlu yazıcılarla imal edilmiş parçalarıyla göz doldurdu. Koleksiyonda ipek kumaşın hakimiyeti dikkat çekiyor.

Auteur:

Tags:Gepost: 06 oktober 2016

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Paris Moda Haftası Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İran'ın
  08:25 İran'ın "Gerçek Vaat" operasyonu ABD'nin uykularını kaçırdı: İsrail'i yok etmeye çalıştılar

  İran'ın İsrail'e yönelik "Gerçek Vaat" operasyonu Tel Aviv'in en büyük destekçisi olan ABD'yi bir hayli tedirgin etti. İsminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili, yüksek engelleme oranına rağmen İran'ın amacının "yok etmek ve kayıplara neden olmak" olduğunu ve başarılı olması halinde saldırıların Orta Doğu'da "kontrol edilemeyen" bir tırmanışa neden olacağını söyledi. Yetkili ayrıca 100 balistik füzenin İsrail'e yalnızca birkaç dakika içinde ulaştığına dikkat çekti.

 • Acil toplanan BMGK'de İran-İsrail tartışması: Batı ülkesine yapılsa intikamdan bahsedersiniz
  07:53 Acil toplanan BMGK'de İran-İsrail tartışması: Batı ülkesine yapılsa intikamdan bahsedersiniz

  Orta Doğu'da yaşanan son gelişmeler üzerine Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi, İsrail'in çağrısıyla acil olarak toplandı. Büyük tartışmalara sahne olan toplantıda ABD, İngiltere ve Fransa, saldırıların karşılıksız kalmaması gerektiğini savunurken Rusya ve Çin ise İran Büyükelçiliği'ne yapılan saldırıya neden tepki gösterilmediğini gündeme getirdi. Rusya'nın BM Daimi Temsilcisi, "Eğer bir Batı ülkesine ait diplomatik bir misyon vurulsaydı burada hemen intikamdan bahsederdiniz" dedi.

 • Donald Trump, New York'ta başlayacak olan dava ile ABD tarihinde bir ceza davasında yargılanan ilk eski ABD Başkanı olacak
  06:49 Donald Trump, New York'ta başlayacak olan dava ile ABD tarihinde bir ceza davasında yargılanan ilk eski ABD Başkanı olacak

  Donald Trump, 2016 seçimlerinden önce eski porno film yıldızı Stormy Daniels'a yaptığı ödemeyi örtbas etmekle suçlanıyor. Trump, suçlu bulunması halinde dört yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir. Ancak hapis cezasından kurtulma ihtimali de bulunan Trump, bunun yerine para cezasına da çarptırılabilir. Trump, hakkındaki suçlamaları reddediyor ve suçsuz olduğunu savunuyor. Dava, Trump'ın eski avukatı Michael Cohen üzerinden ödeme etrafında şekilleniyor ve altı-sekiz hafta arasında sürmesi bekleniyor.

 • Meksika'da İsrail'in Gazze saldırılarına tepki gösterildi
  04:23 Meksika'da İsrail'in Gazze saldırılarına tepki gösterildi

  Meksika'da yüzlerce kişi, İsrail'in Gazze saldırılarına tepki göstermek için bir araya geldi. Göstericiler, Filistin'e destek sloganları atarak ateşkesin sağlanmasını ve saldırıların durmasını istedi. Protestocular, İsrail'in bombardımanında ölen kadın ve çocuklara dikkat çekerek özgür Filistin çağrısında bulundu.

 • İran İsrail'e saldırılar gerçekleştirdi, misilleme korkusu ve meşruiyet krizi
  04:04 İran İsrail'e saldırılar gerçekleştirdi, misilleme korkusu ve meşruiyet krizi

  Tahran yönetimi ilk kez kendi toprakları üzerinden İsrail'i hedef aldı.


Advertisement