Suudi Arabistan'ın Mısır Büyükelçisi konferansta konuşma yaparken yaşamını yitirdi - Son Dakika

Suudi Arabistan'ın Mısır Büyükelçisi konferansta konuşma yaparken yaşamını yitirdi

10.08.2022 16:08

Kahire'deki bir konferansta konuşma yapan Suudi Arabistan'ın Mısır Büyükelçisi Muhammed Al Akhtani, bir anda kendinden geçti. Yere düşen Akhtani'nin hayatını kaybettiği duyurulurken ölüm nedeniyle ilgili resmi bir açıklama gelmedi.

Mısır'ın başkenti Kahire'de düzenlenen konferansta acı bir olay meydana geldi. Arabi21.co'nun haberine göre, Arap- Afrika Konferansı'nda konuşma yapan Al-Salam Holding Company'nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Suudi Arabistan Mısır Büyükelçisi Muhammed bin Nasser bin Wazan Al- Akhtani, konuşmasını yaptığı sırada yere düştü.

KÜRSÜDE CAN VERDİ

O anlar video ile kayıt altına alınırken Muhammed Al Akhtani'nin hayatını kaybettiği duyuruldu. Büyükelçinin ölüm nedenine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR
500
Yemen'deki Husiler, Suudi Arabistan ve BAE'yi petrol sahalarını vurmakla tehdit etti Yemen'deki Husiler, Suudi Arabistan ve BAE'yi petrol sahalarını vurmakla tehdit etti Yemen Başkanlık Konseyi Başkanı Alimi, BM Temsilcisi ile 'ateşkesin uzatılmasını' görüştü Yemen Başkanlık Konseyi Başkanı Alimi, BM Temsilcisi ile 'ateşkesin uzatılmasını' görüştü Suudi Arabistan'da tutuklu İranlı hacı serbest bırakıldı Suudi Arabistan'da tutuklu İranlı hacı serbest bırakıldı

Son Dakika Dünya Suudi Arabistan'ın Mısır Büyükelçisi konferansta konuşma yaparken yaşamını yitirdi - Son Dakika


Advertisement