Ahilik Haftası'nda En Güzel Vitrin Yarışması Sonuçlandı - Son Dakika
Ekonomi

Ahilik Haftası'nda En Güzel Vitrin Yarışması Sonuçlandı

Ahilik Haftası\'nda En Güzel Vitrin Yarışması Sonuçlandı

Kayseri'de düzenlenen Ahilik Haftası kapsamındaki En Güzel Vitrin Yarışması'nda, Divan Pastanesi, Ünlüel Gümüş ve Tesbih ile Erçalık Kuruyemiş dereceye girerek ödüllendirildi. Ahilik İl Kutlama Komitesi Başkanı ve diğer yetkililer, esnafları ziyaret ederek plaket ve çiçek takdim etti.

18.09.2023 17:55

Kayseri'de, Ahilik Haftası kapsamında düzenlenen "En Güzel Vitrin Yarışması"nda dereceye giren esnaf plaket ve çiçekle ödüllendirildi.

Yarışma kapsamında yapılan değerlendirmeler sonucu "Divan Pastanesi", "Ünlüel Gümüş ve Tesbih" ile "Erçalık Kuruyemiş" en güzel vitrine sahip iş yerleri olarak seçildi.

Ahilik İl Kutlama Komitesi Başkanı ve Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan, Kayseri Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mercan, Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir ve KESOB Başkanvekili Altan Aydemir'den oluşan heyet esnafları ziyaret ederek plaket ve çiçek takdim etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Ahilik Haftası'nda En Güzel Vitrin Yarışması Sonuçlandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement