Bakan Nebati iş dünyasının kadın temsilcileriyle buluştu - Son Dakika

Bakan Nebati iş dünyasının kadın temsilcileriyle buluştu

08.01.2022 14:25

Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'nin iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya geldiği toplantı başladı. Bakan Nebati'nin toplantıda kadın patronlara yeni ekonomi modeli, finansal piyasalarda hayata geçirilen yeni enstrümanlar konularında bilgi vermesi bekleniyor.

Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati, yeni dönemdeki ekonomi politikalarının iş dünyasına aktarılması amacıyla sektör temsilcileriyle yürüttüğü toplantılara devam ediyor. Bakan Nebati, iş dünyası, reel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının kadın temsilcileriyle bir araya geldi.

TOPLANTI BASINA KAPALI

Bakan Nebati'nin iş dünyasının kadın temsilcileriyle bir araya geldiği toplantı Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleşiyor. Basına kapalı olan toplantı saat 13.40'da başladı.

YENİ EKONOMİ MODELİNİ ANLATACAK

Toplantıda Bakan Nebati'nin yeni ekonomi modeli, finansal piyasalarda hayata geçirilen yeni enstrümanlar konularında bilgi vermesi bekleniyor.

YORUMLAR
500
Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Faiz-enflasyon dayatmasını kurtuluş reçetesi olarak önümüze koyanlar haindir Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Faiz-enflasyon dayatmasını kurtuluş reçetesi olarak önümüze koyanlar haindir Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'ye TBF Başkanı Türkoğlu'ndan ziyaret Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'ye TBF Başkanı Türkoğlu'ndan ziyaret
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Bakan Nebati iş dünyasının kadın temsilcileriyle buluştu - Son Dakika


Advertisement