Başkan Özkasap Vali Karadeniz'i bilgilendirdi - Son Dakika

Başkan Özkasap Vali Karadeniz'i bilgilendirdi

05.01.2022 17:47
Başkan Özkasap Vali Karadeniz'i bilgilendirdi

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Manisa Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Manisa Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Karadeniz, borsanın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Ziyarette Manisa Ticaret Borsası Başkanı Özkasap, Türkiye geneli kuru meyve ve mamulleri ihracatında ürün grupları bazında başı çekirdeksiz kuru üzümün çektiğini ve bu ürünün lokomotifinin Manisa Sultani Çekirdeksiz Üzümü olduğunu belirterek Manisa Ticaret Borsası tarafından hazırlanan Lisanslı Depo Projesi hakkında bilgi verdi. Başkan Özkasap ayrıca Manisa Tarımında Dijitalleşme çalışmaları adına borsanın yaptığı çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Tarımın Manisa için için önemli sektörlerden biri olduğunu, pandemi döneminde bile üretimin devam etmesi ile ihracat rakamlarının sevindirici olduğunu belirten Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Ticaret Borsasının yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade ederek Ticaret Borsasının yeni yılda da birçok başarılı projeye imza atacağına inandığını söyledi, çalışmalarında başarılar diledi.

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap, Meclis Başkanı Cahit Yayman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şenay, Yönetim Kurulu Üyeleri Taner Özalp ve Mehmet Ersaygı'nın hazır bulunduğu ziyarette Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Ticaret Borsası yönetim ve meclisi başta olmak üzere tüm üyelerin yeni yıllarını tebrik etti. - MANİSA

Başkan Özkasap Vali Karadeniz'i bilgilendirdi
Başkan Özkasap Vali Karadeniz'i bilgilendirdi
Başkan Özkasap Vali Karadeniz'i bilgilendirdi

YORUMLAR
500
Başkan Yılmaz: 'Azmi Yılmaz'ın KİB yönetimine seçilmesi Samsun için gurur verici' Başkan Yılmaz: 'Azmi Yılmaz'ın KİB yönetimine seçilmesi Samsun için gurur verici' Manisalı 9 milli cimnastikçi Dünya Şampiyonasına hazır Manisalı 9 milli cimnastikçi Dünya Şampiyonasına hazır TÜDKİYEB'den Vali Hatipoğlu ile Belediye Başkanı Eroğlu'na ziyaret TÜDKİYEB'den Vali Hatipoğlu ile Belediye Başkanı Eroğlu'na ziyaret
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Başkan Özkasap Vali Karadeniz'i bilgilendirdi - Son Dakika


Advertisement