Son dakika Yaşar Karadeniz haberleri, Yaşar Karadeniz son dakika, son dakika Yaşar Karadeniz

Son Dakika Yaşar Karadeniz Haberleri

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'den Berat Kandili mesajı
  23 Şub Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'den Berat Kandili mesajı

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında, kandil gecelerinin milli ve manevi değerlerin ön planda tutulduğu, hoşgörü ve dayanışma duygularının öne çıktığı önemli zaman dilimi olduğunu belirtti. Ayrıca, Müslüman coğrafyalarda yaşanan zulme ve vahşete karşı tepki gösterilmesi gerektiğini vurguladı ve tüm vatandaşların Berat Kandili'ni kutlayarak birlik ve beraberliğin güçlenmesini temenni etti.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti
  19 Oca Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti. AA Sakarya Bölge Müdürü Yücel Velioğlu tarafından karşılanan Vali Karadeniz, ajans çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali Karadeniz, AA'nın haberlerin doğru aktarılması için önemli bir görev üstlendiğini belirterek, çalışanlara kolaylıklar diledi. Ziyarette, Sakarya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Kayar da hazır bulundu.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Yılın Kareleri oylamasına katıldı
  05 Oca Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Yılın Kareleri oylamasına katıldı

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı. Karadeniz, 147 fotoğrafı inceleyerek oylama yaptı ve önemli fotoğrafları seçti. Karadeniz, geçen yıl yaşanan deprem ve Gazze saldırılarına dikkat çekerek, acıların yaşandığı bir yıl olduğunu belirtti ve umut dolu bir 2024 diledi.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'den Yeni Yıl Mesajı
  30 Ara Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'den Yeni Yıl Mesajı

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, yeni yıl dolayısıyla hüzün ve mutlulukların birlikte yaşandığı bir yılın geride bırakıldığını ve umut dolu güzel günlerin yeni yılda başlamasını temenni etti. Vali Karadeniz, geçtiğimiz yıl yaşanan doğal afetler ve İsrail'in Filistin'de masum insanların katledilmesi gibi olaylara değinerek, Türkiye'nin birlik ve beraberlik içinde geleceğe güvenle bakmaya devam edeceğini vurguladı. Ayrıca, Sakarya'nın kalkınması ve dünya kenti olması için yapılan çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti ve yeni yılın ülkeye sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

 • Sakarya Valisi, trafik kazasında yaralananlara geçmiş olsun dileklerini iletti
  28 Ara Sakarya Valisi, trafik kazasında yaralananlara geçmiş olsun dileklerini iletti

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Kuzey Marmara Otoyolu'ndaki zincirleme trafik kazasında yaralananlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Vali Karadeniz, beraberindeki heyetle birlikte hastanede tedavi gören yaralıları ziyaret etti ve sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Kazada 10 kişi hayatını kaybetmiş, 59 kişi yaralanmıştı.

 • Sakarya Valisi Karadeniz: Araçlardan inen yayalara başka araçlar çarpmış
  28 Ara Sakarya Valisi Karadeniz: Araçlardan inen yayalara başka araçlar çarpmış

  Kuzey Marmara otoyolunda 10 kişinin öldüğü zincirleme kaza sonrası konuşan Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, ''Kazanın otomobilin, TIR'a çarpması ile başladığı tahmin ediliyor. Daha sonra diğer araçların kazaya karıştığı düşünülüyor. Kazada hayatını kaybedenlerin bir kısmının araçlarından inen yayalara arkadan gelen başka araçları çarpması şeklinde gerçekleşmiş olabileceği düşünülüyor'' dedi.

 • Kuzey Marmara Otoyolu Sakarya geçişinde 11 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı
  28 Ara Kuzey Marmara Otoyolu Sakarya geçişinde 11 kişi hayatını kaybetti, 57 kişi yaralandı

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Kuzey Marmara Otoyolu Sakarya geçişinde meydana gelen kazada 11 kişinin hayatını kaybettiğini ve 57 kişinin yaralandığını açıkladı. Kazada 7 kişinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'den Öğretmenler Günü Mesajı
  24 Kas Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'den Öğretmenler Günü Mesajı

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında öğretmenlerin topluma yol gösterdiğini ve önemli bir görevi yerine getirdiğini vurgulayan Karadeniz, öğretmenlerin cehaletle savaşta en keskin kılıç olduğunu belirtti.

 • Dünyanın Gözü Sakarya'daydı
  30 Eki Dünyanın Gözü Sakarya'daydı

  Cumhuriyetin 100. yıldönümünde Sakarya, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Bike Fest bisiklet şöleni ile dünya sahnesine çıktı. 'Bisiklet Dostu Şehir' ünvanlı Sakarya, UEC MTB Eliminator Avrupa Şampiyonası yarışlarıyla dünyanın dikkatini çekti. Dünya ve Avrupa şampiyonlarının da katıldığı yarış, tüm dünyada canlı olarak yayınlandı. 3 gün süren Bike Fest'in sonunda Başkan Yüce, çekilişle 54 bisikleti sahiplerine teslim etti.

 • Sakarya Valisi Akyazı'da Ziyaretler Gerçekleştirdi
  25 Eki Sakarya Valisi Akyazı'da Ziyaretler Gerçekleştirdi

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Akyazı ilçesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Akyazı Kaymakamlığını ziyaret eden Karadeniz, genel durum hakkında bilgi aldı. Ziyarette ilçe emniyet müdürü, ilçe jandarma komutanı ve daire müdürleri de hazır bulundu. Daha sonra Akyazı Belediyesine geçen Karadeniz, Başkan Bilal Soykan ile çalışmaları değerlendirdi. Karadeniz, ilçe ziyaretini Sakarya Büyükşehir Belediyesince hayata geçirilen Seracılık Mükemmeliyet Merkezi'ni gezerek tamamladı.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz Ferizli'yi ziyaret etti
  03 Eki Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz Ferizli'yi ziyaret etti

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu'ya ziyarette bulundu. Karadeniz, ilçede yapılan çalışmalara ilişkin bilgi aldı ve Belediye Başkanı Gündoğdu ile görüştü.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nu ziyaret etti
  27 Eyl Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nu ziyaret etti

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nu ziyaret etti. Belediye Başkanı Babaoğlu, Vali Karadeniz'e ilçenin genel yapısı, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Babaoğlu, ilçenin kalkınması ve daha iyi bir gelecek için Vali Karadeniz ile işbirliği yapacaklarını belirtti.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, ilk ders zilini çaldı
  11 Eyl Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, ilk ders zilini çaldı

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, 2023-2024 eğitim öğretim yılı dolayısıyla Şehit Ahmet Akyol İlkokulu'nda düzenlenen törene katıldı.

 • Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti
  29 Ağu Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti. Yapılan açıklamada, Vali Karadeniz'in ziyaretinden duyulan memnuniyet dile getirildi. Ziyaret sırasında Sakarya'nın turizm, sanayi ve tarım potansiyeli üzerine konuşuldu.

 • Sakarya Valisi Karadeniz'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
  29 Ağu Sakarya Valisi Karadeniz'den 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

  Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sakarya Valisi'ni Ziyaret Etti
  26 Ağu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sakarya Valisi'ni Ziyaret Etti

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Bakanlığın kentteki çalışmaları ele alındı ve Valilik Şeref Defteri imzalandı.

 • Vali Karadeniz Manisalılardan helallik istedi
  15 Ağu Vali Karadeniz Manisalılardan helallik istedi

  Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sakarya Valisi olarak atanan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz bugün saat 14.30'da kente veda edecek.

 • Vali Karadeniz onuruna veda yemeği verildi
  14 Ağu Vali Karadeniz onuruna veda yemeği verildi

  Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sakarya Valisi olarak atanan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz onuruna veda yemeği programı düzenlendi.

 • Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Sakarya Valiliğine atandı
  10 Ağu Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Sakarya Valiliğine atandı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Valiler Kararnamesi'ne göre, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Sakarya Valiliği görevine atandı. Kararnameyle birlikte 57 ilin valisi değişirken, 16 vali ise Vali-Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirildi. Yaşar Karadeniz, 1965 yılında Samsun'da doğmuş olup, çeşitli illerde kaymakamlık görevlerinde bulunmuş ve 10 Haziran 2020 tarihinde Manisa Valiliğine atanmıştı.

 • Bakan Yerlikaya Manisalılarla Buluştu
  05 Ağu Bakan Yerlikaya Manisalılarla Buluştu

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Manisa programı kapsamında Şehir Buluşmaları programını gerçekleştirdi. Bakan Yerlikaya, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i ziyaret etti, Hatuniye Camii'nde öğle namazını kıldı ve vatandaşlara aşure dağıttı. Kurşunluhan esnafıyla görüşen Bakan Yerlikaya, Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Son olarak Manisa Kültür Merkezi'nde STK'lar, muhtarlar, ilçe teşkilatları, kadınlar ve gençlerle bir araya geldi.

 • Çanakkale İl Müftüsü Manisa İl Müftülüğüne atandı
  04 Ağu Çanakkale İl Müftüsü Manisa İl Müftülüğüne atandı

  Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Çanakkale İl Müftülüğünden Manisa İl Müftülüğü görevine atanan Şükrü Kabukçu, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i ziyaret ederek görevine başladı. Vali Karadeniz, Kabukçu'ya yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.

 • Manisa'da Resmi Bayramlaşma Töreni Düzenlendi
  27 Haz Manisa'da Resmi Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

  Manisa'da Vali Yaşar Karadeniz'in ev sahipliğinde Kurban Bayramı dolayısıyla resmi bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Törene Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, milletvekilleri, komutanlar, rektörler, siyasi parti il ve ilçe başkanları, kurum müdürleri, STK başkanları, şehit aileleri, gaziler ve depremzede bir aile katıldı. Vali Karadeniz, tüm katılımcıların ve Manisalıların bayramını kutladı.

 • Manisa'da Topraksız Serada Üzüm Hasadı Yapıldı
  22 Haz Manisa'da Topraksız Serada Üzüm Hasadı Yapıldı

  Manisa Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından geliştirilen 'Spil karası' ve 'Trakya İlkeren' üzüm türlerinde sezonun ilk hasadı törenle yapıldı. Erkenci türlerin geliştirilmesiyle Türkiye'de bağcılıkta önemli bir yere sahip olan Manisa'da üzüm üretimi periyodunun 6 aya kadar çıktığına dikkat çekildi. Enstitüde 4 yıllık Ar-Ge çalışmasıyla geliştirilen erkenci türler, su ve gübre tasarrufunun yanı sıra yılda iki kez hasat edilebilmeleri yönüyle dikkati çekiyor.

 • Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi, şehit Selim Sarıkaya'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu
  15 Haz Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi, şehit Selim Sarıkaya'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz, İstanbul'dan deprem bölgesi Hatay'a geçici görevle giden ve görevi sırasında şehit olan Komiser Yardımcısı Selim Sarıkaya'nın Manisa'da yaşayan anne ve babasına taziye ziyaretinde bulundu. Vali Karadeniz, ziyarette şehidin ailesine baş sağlığı dileklerini ileterek, devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını belirtti ve Türk bayrağı ile Kur'an-ı Kerim hediye etti.

 • Zihinsel engelli 2 oğluyla kahvehaneye sığınan kadına devlet sahip çıktı
  30 May Zihinsel engelli 2 oğluyla kahvehaneye sığınan kadına devlet sahip çıktı

  Manisa'da kira artışında ev sahibiyle anlaşamayınca, 2 zihinsel engelli çocuğuyla mahalledeki kahvehaneye sığınan Gülnaz Sever'e (48), devlet sahip çıktı. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in talimatıyla ulaştıkları aileyi ikna eden ekipler, ilçedeki bir otele yerleştirdi.

 • Emekliye ayrılan Vali Yardımcısı Mesut Eser'e veda yemeği düzenlendi
  26 May Emekliye ayrılan Vali Yardımcısı Mesut Eser'e veda yemeği düzenlendi

  1983 yılında kaymakam adayı olarak İçişleri Bakanlığında göreve başlayan, 2009 yılından itibaren Manisa Vali Yardımcılığı görevini sürdüren Vali Yardımcısı Mesut Eser'in emekliye ayrılması sebebiyle Vali Yaşar Karadeniz'in ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

 • Vali Karadeniz Demirci'de temaslarda bulundu
  18 May Vali Karadeniz Demirci'de temaslarda bulundu

  Demirci Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılmak üzere Demirci ilçesine giden Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kaymakam Adem Kaya ve Demirci Kadın Kooperatifini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Konya'da darbedilen kadını kurtarmaya çalışan boks antrenörünü bıçakla öldürdüler
  28 Nis Konya'da darbedilen kadını kurtarmaya çalışan boks antrenörünü bıçakla öldürdüler

  Konya'da darbedilen kadını kurtarmaya çalışan boks antrenörünü bıçakla öldürdükleri gerekçesiyle müebbet hapis cezasına çarptırılan 2 sanık hakkındaki kararın gerekçesi açıklandı.

 • Manisada Ramazan Bayramı Bayramlaşma Töreni Yapıldı
  21 Nis Manisada Ramazan Bayramı Bayramlaşma Töreni Yapıldı

  Manisa Öğretmenevinde düzenlenen bayramlaşma törenine Vali Yaşar Karadeniz'in Hatay'da koordinatör vali olarak görevlendirilmesi nedeniyle ev sahipliği Vali Vekili Ahmet Yılmaz tarafından yapıldı. Törene siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, STK başkanları, şehit aileleri, gaziler ve depremzede bir aile de katıldı.

 • Manisa'nın gönüllülerine teşekkür
  11 Nis Manisa'nın gönüllülerine teşekkür

  Manisa Vali Vekili Ahmet Yılmaz, 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrası Manisa'dan deprem bölgesine gönderilen yardım çalışmalarında gönüllü olarak çalışanlarla iftar programında bir araya gelerek Vali Yaşar Karadeniz adına teşekkür belgelerini takdim etti.

 • Deprem bölgesinde görevlendirilen Manisa Valisi Karadeniz vazifeye başladı
  09 Nis Deprem bölgesinde görevlendirilen Manisa Valisi Karadeniz vazifeye başladı

  Hatay'a Koordinatör Vali olarak görevlendirilen Manisa Valisi Yaşar Karadeniz bölgedeki görevine başladı.

 • Türk Polisi 178 yaşında
  07 Nis Türk Polisi 178 yaşında

  Türk Polis Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ve personelinin Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etmesiyle başladı.

 • Kula'da kadınlar ekmeğini futbol topundan çıkarıyor
  07 Nis Kula'da kadınlar ekmeğini futbol topundan çıkarıyor

  Kula Kaymakamlığı tarafından hazırlanan proje ve Zafer Kalkınma Ajansı'nın desteği ile oluşturulan Kula Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifine bağlı Kula El ile Futbol Topu Dikim Atölyesi kadınların istihdamına katkı sağlıyor.

 • Vali Karadeniz, engelli depremzedeye akülü araç hediye etti
  06 Nis Vali Karadeniz, engelli depremzedeye akülü araç hediye etti

  Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kula'ya gelen Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kula Gençlik Kampı'nda ağırlanan depremzede vatandaşlarla iftar programında bir araya geldi.

 • Salihli OSB Müteşebbis Heyeti toplandı
  05 Nis Salihli OSB Müteşebbis Heyeti toplandı

  Manisa'nın Salihli ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2023 yılının ilk toplantısını Manisa Valisi ve aynı zamanda Müteşebbis Heyet Başkanı Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirdi.

 • Vali Karadeniz, Roman vatandaşlarla iftarda bir araya geldi
  01 Nis Vali Karadeniz, Roman vatandaşlarla iftarda bir araya geldi

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Şehzadeler Kaymakamlığı organizasyonunda düzenlenen iftar programında Roman vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Vali Karadeniz, Alaşehir'e deprem yardımları için teşekkür etti
  30 Mar Vali Karadeniz, Alaşehir'e deprem yardımları için teşekkür etti

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, depremin ilk gününden itibaren afetin yaralarını sarmak üzere iş birliği ve dayanışma ruhuyla hareket eden kurum ve kuruluşlar ile iş insanlarına teşekkür ziyaretleri çerçevesinde Alaşehir'i ziyaret etti.

 • Manisa'da 112'yi gereksiz meşgul eden 70 kişiye para cezası
  22 Mar Manisa'da 112'yi gereksiz meşgul eden 70 kişiye para cezası

  Manisa'da geçen yıl 112 Acil Çağrı Merkezini gereksiz yere meşgul ettiği tespit edilen 70 kişiye toplam 37 bin 377 lira idari para cezası verildi.

 • Vali Karadeniz Kula'daki depremzede vatandaşları ziyaret etti
  08 Mar Vali Karadeniz Kula'daki depremzede vatandaşları ziyaret etti

  Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Manisa'nın Kula ilçesine gelen Vali Yaşar Karadeniz, ilçede ağırlanan depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.

 • Sondaj kuyusunda hayatını kaybeden oğlu ve torunu için anasınıfı yaptırıyor
  24 Şub Sondaj kuyusunda hayatını kaybeden oğlu ve torunu için anasınıfı yaptırıyor

  Sondaj kuyusunda hayatını kaybeden oğlu ve torunu için anasınıfı yaptırıyor Manisa'nın Salihli ilçesinde oturdukları sitenin bahçesine izinsiz açılan sondaj kuyusuna düşerek hayatını kaybeden Aytuğ Demir ve oğlu Batu Demir'in ismi 2 sınıflı anasınıfında yaşatılacak.

 • Sondaj kuyusunda hayatını kaybeden oğlu ve torunu için anasınıfı yaptırıyor
  24 Şub Sondaj kuyusunda hayatını kaybeden oğlu ve torunu için anasınıfı yaptırıyor

  Sondaj kuyusunda hayatını kaybeden oğlu ve torunu için anasınıfı yaptırıyor Manisa'nın Salihli ilçesinde oturdukları sitenin bahçesine izinsiz açılan sondaj kuyusuna düşerek hayatını kaybeden Aytuğ Demir ve oğlu Batu Demir'in ismi 2 sınıflı anasınıfında yaşatılacak.

 • Vali Karadeniz deprem bölgesine gönderilen yardımları inceledi
  17 Şub Vali Karadeniz deprem bölgesine gönderilen yardımları inceledi

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve 11 ilde yıkıma neden olan depremler sonrası Manisa'dan bölgeye gönderilen yardımları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

 • Vali Karadeniz, Turgutlu'da depremzedeler için üretim yapan atölyeleri ziyaret etti
  17 Şub Vali Karadeniz, Turgutlu'da depremzedeler için üretim yapan atölyeleri ziyaret etti

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'da Depremzede Kayıt Kabul Merkezi ve depremzedeler için üretim yapılan atölyeleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Manisa Valisi Karadeniz, Turgutlu Belediyesi'nin Depremzedelere Yönelik Çalışmalarını İnceledi
  16 Şub Manisa Valisi Karadeniz, Turgutlu Belediyesi'nin Depremzedelere Yönelik Çalışmalarını İnceledi

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu Kaymakamı Selami Kapankaya ve Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu’da depremzedeler için yapılan yardım çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 • Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'daki yardım çalışmalarını inceledi
  16 Şub Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'daki yardım çalışmalarını inceledi

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu ilçesinde depremzedeler için yapılan çalışmaları inceledi.

 • Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'daki yardım çalışmalarını inceledi
  16 Şub Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'daki yardım çalışmalarını inceledi

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu ilçesinde depremzedeler için yapılan çalışmaları inceledi.

 • Vali Karadeniz Turgutlu'da depremzedeler için üretim yapan atölyeleri ziyaret etti
  16 Şub Vali Karadeniz Turgutlu'da depremzedeler için üretim yapan atölyeleri ziyaret etti

  Vali Karadeniz Turgutlu'da depremzedeler için üretim yapan atölyeleri ziyaret etti Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Turgutlu'da depremzede kayıt kabul merkezi ve depremzedeler için üretim yapılan atölyeleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Manisa'ya gelen depremzede sayısı 5 bin 459'a ulaştı
  14 Şub Manisa'ya gelen depremzede sayısı 5 bin 459'a ulaştı

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, deprem bölgesinden Manisa'ya gelen depremzedelerin sayısının 5 bin 459 olduğunu açıkladı.

 • Manisa'dan deprem bölgesine gidecek yardımlar ve ekipler için toplandılar
  06 Şub Manisa'dan deprem bölgesine gidecek yardımlar ve ekipler için toplandılar

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7,7 büyüklüğünde meydana gelen ve çevre illerde büyük bir hasarın yaşandığı deprem bölgesine, Manisa'dan gönderilecek ekipler ve yardımlara ilişkin toplantı gerçekleştirildi.

 • Manisa İl İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı
  04 Şub Manisa İl İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı

  Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı yürütülmesini sağlamak, vatandaşlara yönelik en iyi kamu hizmetini sunabilmek amacıyla gerçekleştirilen İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Bakan Yardımcısı Ergüneş'ten Vali Karadeniz'e ziyaret
  27 Oca Bakan Yardımcısı Ergüneş'ten Vali Karadeniz'e ziyaret

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı İsmail Ergüneş, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti.

 • Manisa'da kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmaları değerlendirildi
  27 Oca Manisa'da kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmaları değerlendirildi

  Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Kurulu 2023 yılı ilk toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Çocuk Koruma İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı
  26 Oca Çocuk Koruma İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

  Manisa'da Çocuk Koruma İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Manisa'da öneri sanayi alanlarının tespitine yönelik çalışma başlatıldı
  24 Oca Manisa'da öneri sanayi alanlarının tespitine yönelik çalışma başlatıldı

  Türkiye Mekansal Strateji Planı çerçevesinde, Manisa'da öneri sanayi alanlarının tespitine yönelik Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

 • Manisa'da 2022 yılında toplam 22 bin 4 kişi işe yerleştirildi
  20 Oca Manisa'da 2022 yılında toplam 22 bin 4 kişi işe yerleştirildi

  Manisa İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2023 yılı ilk toplantısı Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Başkanlığında, kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • MANİSA'DA 263 BİN ÖĞRENCİ KARNE ALDI
  20 Oca MANİSA'DA 263 BİN ÖĞRENCİ KARNE ALDI

  MANİSA'da, 2022-2023 eğitim öğretim yılının ilk döneminin tamamlanmasıyla 1163 okulda, 263 bin öğrenci ve 19 bin öğretmen tatile çıktı.

 • Vali Karadeniz, Akhisar'da muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi
  18 Oca Vali Karadeniz, Akhisar'da muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi

  Muhtarlar ve vatandaşlarla buluşma toplantısına katılmak üzere Akhisar ilçesine giden Vali Yaşar Karadeniz, Şehit Osman Alp'in ailesine ve Çamönü Mahallesi Ertuğrul Özçubukçu Okulu'na ziyarette bulundu.

 • Metruk binaların yıkımı hızlandırılacak
  18 Oca Metruk binaların yıkımı hızlandırılacak

  Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu 2023 yılı ilk toplantısı Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında yapıldı.

 • Emekliye ayrılan vali yardımcısı ve kaymakamlara plaket
  12 Oca Emekliye ayrılan vali yardımcısı ve kaymakamlara plaket

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve Eşi Zehra Karadeniz, 10 Ocak İdareciler Günü ile emekliye ayrılan vali yardımcısı ve kaymakamlar onuruna düzenlenen veda yemeğinde vali yardımcıları, kaymakamlar ve eşleri ile bir araya geldi.

 • Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'da ziyaretlerde bulundu
  11 Oca Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'da ziyaretlerde bulundu

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu'nun Urgandı Mahallesi'nde temaslarda bulundu.

 • Salihli OSB müteşebbis heyet toplantısı yapıldı
  29 Ara Salihli OSB müteşebbis heyet toplantısı yapıldı

  Salihli Organize Sanayi Bölgesi 2022 yılı son Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

 • MESİP projesine katkıda bulunanlara teşekkür belgesi verildi
  28 Ara MESİP projesine katkıda bulunanlara teşekkür belgesi verildi

  Nitelikli işgücünü artırmak ve gençlere iş imkanı sağlamak amacıyla hazırlanan Manisa Eğitim Sanayi İş Birliği Protokolü (MESİP) dahilinde yapılan çalışmalara katkı sunanlara Manisa Valisi Yaşar Karadeniz tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

 • Kooperatif ürünleri için İnternet satış portalı hazırlanacak
  27 Ara Kooperatif ürünleri için İnternet satış portalı hazırlanacak

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Eşi Zehra Karadeniz ile birlikte kadın kooperatifleri tarafından hazırlanan el emeği ürünler ile Manisa Bezi ve el işi ürünlerinin sergilendiği 'Manisa Kadın Kooperatifleri Koordinasyonu Tanıtım Sergisi'ni ziyaret etti.

 • Vali Karadeniz Köprübaşı ilçesinde incelemelerde bulundu
  23 Ara Vali Karadeniz Köprübaşı ilçesinde incelemelerde bulundu

  Muhtarlar ve Halk Toplantısına katılmak üzere Köprübaşı ilçesine giden Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Köprübaşı Kaymakamlığını, Gazi Ahmet Türkyılmaz ve ailesini, Yavuz Selim Ortaokulu ile Kemhallı Mahallesini ziyaret etti.

 • 'Kadına yönelik şiddete sıfır tolerans'
  22 Ara 'Kadına yönelik şiddete sıfır tolerans'

  Kadına yönelik şiddete karşı sıfır tolerans ilkesini benimsediklerini ifade eden Vali Karadeniz, kadına karşı şiddetle mücadelede etkin rol alan Kadın Acil Destek Uygulamasını (KADES) yaygınlaştırmak için ilgili kurumların sahada yaptıkları bilgilendirme çalışmalarının aralıksız devam...

 • Vali Karadeniz, Akhisar'da temaslarda bulundu
  20 Ara Vali Karadeniz, Akhisar'da temaslarda bulundu

  Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Türevleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Akhisar Cumhuriyet Başsavcılığı ile Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ziyaret etti.

 • Soma OSB için toplandılar
  19 Ara Soma OSB için toplandılar

  Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılmak üzere Soma ilçesine giden Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Soma Cumhuriyet Başsavcılığı, Soma Adalet Komisyon Başkanlığı ile Soma 301 Madenciler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

 • Manisa'da kamu hizmetlerindeki son durum ele alındı
  14 Ara Manisa'da kamu hizmetlerindeki son durum ele alındı

  Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağlamak, vatandaşlara yönelik en iyi kamu hizmetini sunabilmek amacıyla gerçekleştirilen 2022 yılının son İl İdare Şube Başkanları Toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Manisa'da kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleri görüşüldü
  29 Kas Manisa'da kış mevsiminde alınacak trafik tedbirleri görüşüldü

  'Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı' çerçevesinde, kış mevsiminin başlaması ile birlikte olumsuz hava koşullarında karşılaşılması muhtemel durumlarda alınacak önlemlerin değerlendirildiği 'Kış Mevsiminde Alınacak Trafik Tedbirleri Toplantısı' Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında yapıldı.

 • İki müdür için veda yemeği düzenlendi
  29 Kas İki müdür için veda yemeği düzenlendi

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in ev sahipliğinde Manisa İl Sağlık Müdürü iken geçtiğimiz aylarda İzmir İl Sağlık Müdürü olarak atanan Emre Erkuş ve Manisa Müftüsü iken Tekirdağ Müftüsü olarak atanan Mustafa Soykök'e veda yemeği düzenlendi.

 • Vali Karadeniz, Manisa'da göreve yeni başlayan kamu personeliyle buluştu
  25 Kas Vali Karadeniz, Manisa'da göreve yeni başlayan kamu personeliyle buluştu

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, İçişleri Bakanlığı bünyesinde Manisa'ya atanarak göreve yeni başlayan personel ile bir araya geldi.

 • Vali Karadeniz, Salihli'de muhtarlar ve vatandaşlarla buluştu
  24 Kas Vali Karadeniz, Salihli'de muhtarlar ve vatandaşlarla buluştu

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Salihli ilçesinde muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelerek hem ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi hem de istek ve şikayetleri yerinde dinledi.

 • MASKİ, kaçak deşarj sorununu Vali Karadeniz'e aktardı
  22 Kas MASKİ, kaçak deşarj sorununu Vali Karadeniz'e aktardı

  Atık Suların Kanalizasyon Şebekesine Deşarj Yönetmeliği çerçevesinde, özel vidanjörlerin çalışma esasları ve karşılaşılan sorunlarıyla ilgili Manisa Valiliğinde bir toplantı yapıldı.

 • Vali Karadeniz, dergi çıkarmaya hazırlanan öğrencilerin sorularını yanıtladı
  22 Kas Vali Karadeniz, dergi çıkarmaya hazırlanan öğrencilerin sorularını yanıtladı

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, gençlerin nitelikli istihdam gücünü arttırmaya yönelik hazırlanan Manisa Eğitim Sanayi İşbirliği Projesi (MESİP) çerçevesinde, meslek lisesi öğrencileri tarafından çıkarılacak olan Mesleğim Geleceğim Dergisi'nin ilk sayısı için öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 • İzmir ve çevre illerde 240 bin 600 fidan dikildi
  11 Kas İzmir ve çevre illerde 240 bin 600 fidan dikildi

  Manisa'da ağaçlandırma töreni Öğrencilerin ve protokol üyelerinin ağaç dikmeleri Vali Yaşar Karadeniz'in konuşması Manisa Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Şehzadeler ilçesine bağlı Sarıalan Mahallesi yakınlarındaki alanda fidan dikim töreni düzenlendi.

 • Soma'da öğrencilere çevre eğitim seti dağıtıldı
  08 Kas Soma'da öğrencilere çevre eğitim seti dağıtıldı

  Manisa'nın Soma ilçesinde, ilköğretim öğrencilerine 2 bin çevre eğitim seti dağıtıldı.

 • Vali Karadeniz Selendi'de vatandaşları dinledi
  02 Kas Vali Karadeniz Selendi'de vatandaşları dinledi

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa'nın Selendi ilçesinde "Halk Buluşması" gerçekleştirdi.

 • Vali Karadeniz Kula Deri İhtisas ve Karma OSB müteşebbis heyetine başkanlık etti
  02 Kas Vali Karadeniz Kula Deri İhtisas ve Karma OSB müteşebbis heyetine başkanlık etti

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı için geldiği Kula'da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

 • Manisa'da komandoların yakın dövüş gösterileri nefes kesti
  29 Eki Manisa'da komandoların yakın dövüş gösterileri nefes kesti

  Manisa'da komandoların yakın dövüş gösterileri nefes kesti Manisa'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında gösteri sergileyen komandolar hem izleyenlerin nefeslerini kesti hem de büyük alkış aldı.

 • Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in acı günü
  27 Eki Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in acı günü

  Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in dün vefat eden kardeşi Mustafa Karadeniz için Ordu'da cenaze töreni düzenlendi.

Advertisement