Halk Ekmek'e yüzde 25 zam - Son Dakika

Halk Ekmek'e yüzde 25 zam

17.07.2021 09:45
Halk Ekmek'e yüzde 25 zam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Halk Ekmek, ekmek fiyatına yüzde 25 zam yaparken, ekmeğin fiyatı 1 liradan, 1.25 liraya çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Halk Ekmek, ekmek fiyatına yüzde 25 zam yaparken, ekmeğin fiyatı 1 liradan, 1.25 liraya çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Halk Ekmek, ekmek fiyatına yüzde 25 zam yaparken, ekmeğin fiyatı 1 liradan, 1.25 liraya çıktı. Konuyla ilgili İBB'den yapılan açıklamada, " İstanbul Halk Ekmek, ekmeğin ana ham maddesi olan un fiyatlarındaki artış ve enerji, işçilik, dağıtım gibi diğer önemli giderler sebebiyle ekmek fiyatlarında yükselişe gitti. 17 Temmuz 2021 tarihinden itibaren 1 Türk lirasından satılan ekmek, 1.25 Türk lirasından İstanbullulara ulaşacak" ifadelerine yer verildi. - İSTANBUL

YORUMLAR
500
Kayseri'de ekmeğe zam, 3.5 TL oldu Kayseri'de ekmeğe zam, 3.5 TL oldu Şekere yüzde 67'ye varan bir zam daha geliyor Şekere yüzde 67'ye varan bir zam daha geliyor İstanbul'da Yediemin Otopark ve Çekici Ücretlerine Yüzde 42,9'a Varan Oranlarda Zam İstanbul'da Yediemin Otopark ve Çekici Ücretlerine Yüzde 42,9'a Varan Oranlarda Zam
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Halk Ekmek'e yüzde 25 zam - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement