Sevgililer gününe çiçekçilerden 'Pandemi' indirimi - Son Dakika
Ekonomi

Sevgililer gününe çiçekçilerden 'Pandemi' indirimi

Sevgililer gününe çiçekçilerden 'Pandemi' indirimi Kırşehirli çiçekçi astığı pankartla çiçek fiyatlarında indirime gitti Yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü nedeniyle Kırşehirli çiçekçi, astığı pankartla çiçeklerde pandemi indirimine gitti.

12.02.2021 11:58  Güncelleme: 12:05
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Sevgililer gününe çiçekçilerden 'Pandemi' indirimi

Kırşehirli çiçekçi astığı pankartla çiçek fiyatlarında indirime gitti

KIRŞEHİR - Yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü nedeniyle Kırşehirli çiçekçi, astığı pankartla çiçeklerde pandemi indirimine gitti.

Yeni normale dönüşle birlikte kısıtlamalarında gölgesinde girilecek olan ilk 14 Şubat sevgililer gününde çiftlerin mutluluklarını çiçek ve farklı hediyelik eşyalarla yapabilmesi için çiçekçi Serkan Eren, astığı pankartla şehirde ilginin de odağında oldu.

Müşterilerin çiçeklerden önce fiyatlarını sorduğunu ifade eden esnaf Serkan Eren, "Pandemi öncesinde insanların alım güçleri ve sosyal faaliyetleri fazlaydı. Pandemiden sonrasında ise fiyat artışları bizi de etkiledi." dedi.

Cenaze, doğum günü, mezuniyet gibi alanlarda çiçeğin hayatın içinde olduğunu ifade eden Eren, 14 Şubatta herkesin sevdiğine bir nebze de katkı sunması adına indirime gittiğini söyledi.

Çiçek fiyatlarını aldığı rakama çekti

Fiyatlarda pandemi güncellemesi yapan Eren, "Bazı ürünlerde zarar ederken bazı ürünlerde ciddi indirimlere gittik. Bu süreçte sadece katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çiçekle birlikte zor günlerde mutluluk ve moral aşılıyoruz" diye konuştu.

Sevgililer gününe çiçekçilerden \'Pandemi\' indirimi
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Sevgililer gününe çiçekçilerden 'Pandemi' indirimi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: Darbeci anlayışı tarihe gömdük
  01:57 Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: Darbeci anlayışı tarihe gömdük

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Karabük Bartınlılar Derneği toplantısında yaptığı konuşmada, darbeci anlayışın milletin desteğiyle tarihe gömüldüğünü belirtti. Tunç, reformları hayata geçirerek darbecilerin ve vesayetçilerin bu karanlık gecelere bir daha tevessül edememeleri için çalıştıklarını söyledi. Ayrıca, projelerin hayata geçmesi için çalışmaya devam edeceklerini ve insanı güçlendirmeye devam edeceklerini vurguladı.

 • Antalya Diplomasi Forumu'nda Avrasya'da Yeni İşbirliği Dinamikleri Ele Alındı
  22:19 Antalya Diplomasi Forumu'nda Avrasya'da Yeni İşbirliği Dinamikleri Ele Alındı

  Antalya Diplomasi Forumu kapsamında DEİK işbirliğiyle düzenlenen panelde Asya ülkeleri ve kuruluşlarının işbirliği potansiyeli ele alındı. Tacikistan Dışişleri Bakanı, CICA Genel Sekreteri, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Genel Sekreteri ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Özel Görevler Temsilcisi konuşmacı olarak yer aldı. Panelde Avrasya'da büyük ölçekli projeler, altyapı ve ulaşımın önemi, hidroelektrik santralleri ve güvenlik konuları ele alındı.

 • Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Sındırgı Belediyesi İşbirliğiyle Üreticilere Damızlık Koç Dağıtıldı
  21:05 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Sındırgı Belediyesi İşbirliğiyle Üreticilere Damızlık Koç Dağıtıldı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Sındırgı Belediyesi işbirliğiyle kurulan damızlık tesisinde üretilen koçlar, Sındırgı Belediyesi Hayvan Pazarı'nda gerçekleştirilen dağıtım töreninde 50 üreticiye dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir kuzusunu daha kaliteli hale getirmek amacıyla kurduğu damızlık üretim merkezleri aracılığıyla üreticilerle buluşuyor. Törende ayrıca kadınlara arıcılık kurslarına katılanlara arı kovanı dağıtıldı.

 • Isparta Belceğiz Göleti yüzde 100 doluluk seviyesine ulaştı
  20:37 Isparta Belceğiz Göleti yüzde 100 doluluk seviyesine ulaştı

  Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Mehmet Akif Balta, Isparta Belceğiz Göleti'nin son yağışlarla birlikte yüzde 100 doluluk seviyesine ulaştığını açıkladı. Balta, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, tamamlanan depolama tesislerinin vatandaşlara içme suyu ve toprağa can suyu sağladığını ve ülkenin ekonomik, sanayi ve tarımsal kalkınmasına büyük faydaları olduğunu belirtti.


Advertisement